Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Tacy sami, a ściana między nami
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Trzykrotny T
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2017, 22:18
w empiku są spoko książki i płutna
Odpisz
22 grudnia 2017, 06:58
@Placekk012: Płutna?
Odpisz
22 grudnia 2017, 22:37
@Orangeria: tja
Odpisz
22 grudnia 2017, 22:38
@Orangeria: no czu tam płótna czy jak to tam sie psze xd na telefonie mam małe przyciski i mi sie nie chce xd
Odpisz
22 grudnia 2017, 22:54
@Placekk012: Jeśli masz na myśli podobrazia malarskie, to są tam w ch*j drogie. Lepiej kupować je w sklepie plastycznym, w Empiku mocno za nie przepłacisz, wcale nie otrzymując lepszej jakości
Odpisz
23 grudnia 2017, 18:28
@Orangeria: wiem, ale do empika mam bliżej xd
Odpisz
20 grudnia 2017, 23:30
R6 polecam
Odpisz
21 grudnia 2017, 00:13
@Kisluu:
Odpisz
21 grudnia 2017, 22:41
@Kisluu:
Odpisz
22 grudnia 2017, 08:30
@MrKotowski: dzięki tobie od dzisiaj myślę że vigil był poniżany w szkole robieniem zdjęć
Odpisz
22 grudnia 2017, 12:08
@marcin12321: Kto to vigil ?
Odpisz
22 grudnia 2017, 12:24
@ben1794: koreański obrońca, ma maskę która chowa go przed kamerami, dronami
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2017, 12:55
@ben1794: a z kolei ten obok dokkaebi ma umiejętność że może dzwonić do obrońców i zdradzać i pozycję ale może także hakować kamerki
Odpisz
22 grudnia 2017, 14:19
@ManekoPLgraczcs: To chba jacyś nowi. Nie gram w r6 siege od miesiąca bo mi sie ps plus skończył.
Odpisz
22 grudnia 2017, 23:41
@marcin12321: Nie ma za co
Odpisz
22 grudnia 2017, 12:30
to też z empika
Odpisz
21 grudnia 2017, 05:40
W empiku nje kupuje się gier bo zazwyczaj są w ch*j drogie
Odpisz
21 grudnia 2017, 19:12
@RpLay: Polecam obczaić pomarańczową kolekcję klasyki w empiku
Odpisz
21 grudnia 2017, 20:05
Zapomniałem wspomnieć że nowych ale i tak taniej opłaca się kupić w takim saturnie a poza tym to w takich marketach też jest kolekcja klasyki
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2017, 20:57
@RpLay: Nie no u mnie taka bieda jest, że Saturna nie ma, ale ku*wa muszą być 2 empiki
Odpisz
21 grudnia 2017, 21:28
Dam ci zielone na pocieszenie
Odpisz
21 grudnia 2017, 22:40
@RpLay: przez długi czas w emipku był far cry 4 za cztery dychy chyba albo pięć ale się nie zdecydowałem i teraz chyba już nie ma... ale tak, zwykle są drogie
Odpisz
22 grudnia 2017, 11:36
@xXkuba22Xx: Ja za tyle kupiłem w Media Marktcie na PS4 jak byłem w Polsce
Odpisz
22 grudnia 2017, 11:31
no afere robicie ktoś pomylił sie jak kreske rysował heheh
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2017, 23:06
Okazja
Odpisz
21 grudnia 2017, 20:12
Fuze the hostage !!!
Odpisz
21 grudnia 2017, 19:59
Może walutę zmienili
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2017, 06:55
W biedrze R6S za 6 dyszek, polecam. EDIT: może 8
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2017, 10:23
ja wczoraj widziałem For Honor gold edition za 79.99 w biedrze
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2017, 10:57
@generalpartyzantkijeja: Też widziałem. Osobiście kupiłem sobie Sniper Ghost warrior 3 z Season Passem. Ale tak po zastanowieniu to chyba na średnich nie pójdzie. Ale 60 złotych.
Odpisz
21 grudnia 2017, 19:51
przecież to nie ma dużych wymagań :0 szkoda że u mnie w żadnej biedronce nie ma gier :(
Odpisz