Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Placekk012

21 grudnia 2017, 22:18

w empiku są spoko książki i płutna

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Orangeria

22 grudnia 2017, 22:54

@Placekk012: Jeśli masz na myśli podobrazia malarskie, to są tam w ch*j drogie. Lepiej kupować je w sklepie plastycznym, w Empiku mocno za nie przepłacisz, wcale nie otrzymując lepszej jakości

Avatar Placekk012

23 grudnia 2017, 18:28

@Orangeria: wiem, ale do empika mam bliżej xd

Avatar Kisluu

20 grudnia 2017, 23:30

R6 polecam

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar ben1794

22 grudnia 2017, 14:19

@ManekoPLgraczcs: To chba jacyś nowi. Nie gram w r6 siege od miesiąca bo mi sie ps plus skończył.

Avatar MrKotowski

22 grudnia 2017, 23:41

@marcin12321: Nie ma za co

Avatar MironMaly

22 grudnia 2017, 12:30

to też z empika

Avatar RpLay

21 grudnia 2017, 05:40

W empiku nje kupuje się gier bo zazwyczaj są w ch*j drogie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar xXkuba22Xx

21 grudnia 2017, 22:40

@RpLay: przez długi czas w emipku był far cry 4 za cztery dychy chyba albo pięć ale się nie zdecydowałem i teraz chyba już nie ma... ale tak, zwykle są drogie

Avatar Hawaiiball

22 grudnia 2017, 11:36

@xXkuba22Xx: Ja za tyle kupiłem w Media Marktcie na PS4 jak byłem w Polsce

Avatar pawelonxxx

22 grudnia 2017, 11:31

no afere robicie ktoś pomylił sie jak kreske rysował heheh

Avatar BezNicku

Edytowano - 21 grudnia 2017, 23:06

Okazja

Avatar Cichy__

21 grudnia 2017, 20:12

Fuze the hostage !!!

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2017, 19:59

Może walutę zmienili

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

Edytowano - 21 grudnia 2017, 06:55

W biedrze R6S za 6 dyszek, polecam. EDIT: może 8

Avatar generalpartyzantkijeja

Edytowano - 21 grudnia 2017, 10:23

ja wczoraj widziałem For Honor gold edition za 79.99 w biedrze

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

Edytowano - 21 grudnia 2017, 10:57

@generalpartyzantkijeja: Też widziałem. Osobiście kupiłem sobie Sniper Ghost warrior 3 z Season Passem. Ale tak po zastanowieniu to chyba na średnich nie pójdzie. Ale 60 złotych.

Avatar DAVJD

21 grudnia 2017, 19:51

przecież to nie ma dużych wymagań :0 szkoda że u mnie w żadnej biedronce nie ma gier :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Tacy sami, a ściana między nami

Jakby trochę nie fair

Niegrzeczny Oskarek

Trzykrotny T

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka