Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

29 marca 2018, 22:16

powiem tak.. CO TO ZA GÓWNO?

Avatar Rafik005

25 maja 2018, 18:53

@Filipsss: Earthchan

Avatar Lechistapl

21 lipca 2021, 20:41

@Rafik005: A czy poprawnie nie jest ,,Earth-chan?

Avatar darcus

22 grudnia 2017, 21:05

Ten mem z Ziemią jako dziewczynką z anime jest bardziej ch*jowy od dat boia.

Avatar KozioMiozioPL

22 grudnia 2017, 21:03

Ziemia Chan to najgorszy mem jaki ostatnio widziałem...

Avatar jasnib

25 grudnia 2017, 22:05

@KozioMiozioPL: Przykro mi z powodu twojej choroby psychicznej

Avatar KozioMiozioPL

Edytowano - 27 grudnia 2017, 19:16

@jasnib: No cóż, ale skąd wiedziałeś że mam nerwice ? Mogłeś mi na priv o tym napisać, a nie pod komentarzem chejtującym ziemia chan. Tu tylko na temat mojego komentarza pisz.

Avatar Tosiazzz

22 grudnia 2017, 20:01

Pytanie:
Kto wrzucił pierwszego mema z Ziemią - Chan?

Avatar anTWERK

22 grudnia 2017, 20:28

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2017, 20:58

@Tosiazzz: Slender z Jezusem na avatarze.

Avatar ziomy44

22 grudnia 2017, 19:10

Avatar kolkav5

22 grudnia 2017, 19:10

O tyle jest to debilne, że nie jesteśmy w żadnym stopniu zagrożeniem dla ziemi.
Ozon nie ochrania ziemi, tylko nas, tak samo środowisko i inne głupoty

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Marequel

23 grudnia 2017, 13:13

@kolkav5: jedna nie ale 19635417830602861442674950692761452648966 i pół to już coś zrobi

Avatar kolkav5

23 grudnia 2017, 13:18

@Marequel: Wątpię, jakbyśmy spuścili wszystkie atomówki, to planeta była by w porzątku, tylko ludzie i zwierzęta by zginęły.
Ale my się zwierzętami nie przejmujemy.

Avatar SztykMolodiets

21 grudnia 2017, 16:58

W jaki sposób butelki plastikowe zanieczyszczają środowisko i w jaki sposób jest to szkodliwe?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar docRobert

Edytowano - 21 grudnia 2017, 17:50

@SztykMolodiets: Jeden z wielu powodów:
Ropa naftowa to nie tylko mieszanina węglowodorów. W ropie jest cała masa innych związków chemicznych, które nie są potrzebne przemysłowi petrochemicznemu a stanowią ogromne zagrożenia dla środowiska. Związki siarki, związki azotu, chloru, tlenki różnych pierwiastków, domieszki różnych metali i stałe substancje zawieszone w ropie. Nie wspominając już o gazie ziemnym i zawartymi w nim szkodliwymi związkami, które podczas wydobycia są spalane i bezpośrednio uwalniane. To wszystko musi zostać oczyszczone i te niepotrzebne substancje trafiają do środowiska. Poza tym ropa naftowa w procesie polimeryzacji jest dalej oczyszczana z niepotrzebnych związków i zostaje poddana różnym procesom, które wymagają energii i dodatkowych substratów. Do polimerów dodawane są też różne inne związki, by osiągnąć konkretne właściwości wedle uznania (np. siarka lub chlor).

Avatar Archeologwinternetach

22 grudnia 2017, 21:38

@SztykMolodiets: Nie ma za co.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

Niegrzeczny Oskarek

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka