Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Tymi się chodzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Rel
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2017, 18:54
Coś chyba spóźniony jest ten mem ._.
Odpisz
26 grudnia 2017, 20:57
Natchnienie nie wybiera
Odpisz
26 grudnia 2017, 18:53
Strasznie opóźniony ten mem
Odpisz
26 grudnia 2017, 18:03
Kiedyś miałem problem w podobnym stylu .-.
Po prostu swój oddałem ,-,
Odpisz
26 grudnia 2017, 18:49
a co to było
Odpisz
26 grudnia 2017, 18:50
@wilsonXcuddyXhouse: Nie pamiętam już, słodycze pewnie
Odpisz
26 grudnia 2017, 18:02
na wigili klasowej nie ma prezentow
Odpisz
26 grudnia 2017, 19:11
zalezy od szkoly
Odpisz
26 grudnia 2017, 19:36
@spacespiller: no w. wiekszosci nie
Odpisz
26 grudnia 2017, 19:37
@spacespiller: A nawet od wychowawcy.
Odpisz
26 grudnia 2017, 22:17
U mnie były na wigilii klasowej
Odpisz
22 grudnia 2017, 19:22
U nas jeden przyszedł do klasy po wypiciu setki i spalenie grama...
Odpisz
23 grudnia 2017, 12:51
@MartellusV14: Heh
Odpisz
22 grudnia 2017, 19:15
my sobie kapcie ozdabialiśmy :p
Odpisz
23 grudnia 2017, 12:50
@Kasiuula: Fajne
Odpisz
22 grudnia 2017, 18:07
u nas na wigilii klasowej multiego puszczali
Odpisz
22 grudnia 2017, 18:10
@Jejowa_Wikipedia: a u nas czuuxa
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2017, 18:15
@LostInSpace: A u mnie jeden z kolegów jadł wyłącznie suchy chleb jak "Janusz polak"
Odpisz
22 grudnia 2017, 18:17
@LostInSpace: u nas sexmasterke (na szczęście tylko na chwilę)
Odpisz
22 grudnia 2017, 18:25
@Jejowa_Wikipedia: to było kolędy Golców puścić
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2017, 18:27
@Jejowa_Wikipedia: 7 klasa czy jakaś specjalna klasa dla chorych umysłowo? @Jejowa_Wikipedia @LostInSpace
Odpisz
22 grudnia 2017, 18:37
@Jejowa_Wikipedia: U nas odpalili Pie**olców, a kilka osób z klasy chodziła z głośnikami i "kolędowali" po szkole śpiewając "Ściernisko".
Odpisz
22 grudnia 2017, 18:53
@Zakapturzony13579: u nas przed apelem puścili Golców Pie**olców, tak samo na wigilii, jednak przed apelem było "Ściernisco", a na wigilii "Pędzą konie"
Odpisz
26 grudnia 2017, 18:06
@Jejowa_Wikipedia: a u nas najpierw puszczali ścierniko, a po tym filmiki na yt z podstaw genetyki :¬|
Odpisz
22 grudnia 2017, 18:11
u nas była w środę
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2017, 17:52
Ja niechcący dziś wbiłam na wigilię klasową mojego przyjaciela. Akurat składali sobie życzenia, a jak weszłam to wszyscy byli cicho i się na mnie gapili. Nie wiedziałam co zrobić, więc powiedziałam "Dzień dobry, czy mogę poprosić... Pana... Pawła?". Paweł to imię mojego przyjaciela. Nauczycielka kazała mi wyjść i na niego poczekać. Trochę przypał, ale czekałam i myślałam jaki wymyślić pretekst tego, że go zawołałam. Jak wyszedł to tylko powiedziałam "Pacz na tą gablote z uczniami, ten jeden ma na nazwisko prawiczek, a tamten Nietrzeba"
Odpisz
22 grudnia 2017, 17:57
@Henzej: powiedzenie "przepraszam" i wyjście było by bardziej naturalne niż pokazywanie prawiczka w gablocie
Odpisz
22 grudnia 2017, 17:58
@Henzej: Historia z życia wzięta
Odpisz
22 grudnia 2017, 17:59
@stalamed: Ja nie z tych co przepraszają
Odpisz
22 grudnia 2017, 18:03
@Henzej: czasem trzeba
Odpisz
22 grudnia 2017, 17:50
Ostatni dzień przed świętami.... Ciekawe kiedy oni mogą tą całą wigilię zrobić? Może 24 ? A może po nowym roku?
Odpisz
22 grudnia 2017, 17:52
@TenLucznik: Czemu nie?
Odpisz