Ja byłem oryginalny, bo wszystkim życzę niczego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Pozdrawiam świetliki
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2017, 01:30
ja mówiłem wszystkim, żeby się dobrze uczyli
Odpisz
26 grudnia 2017, 23:59
i ten dziwny uczuć kiedy musisz swojemu ojcu Januszowi patrzeć prosto w oczy przez więcej niż 5 sekund
Odpisz
26 grudnia 2017, 23:24
"Żebyś sobie jakąś dziewczynę znalazł"
Przepraszam bardzo, śluby zakonne, także ten, fajnie.
Odpisz
26 grudnia 2017, 22:18
-Nawzajem!
-Nawzajem!
Odpisz
22 grudnia 2017, 21:01
O ile przy rodzinie to jest aż zbyt prawdziwe to na szkolnej wigili do każdego próbowałem dać coś szczególnego i pasującego tylko do niego i wyszło bardzo dobrze
Odpisz
22 grudnia 2017, 22:27
podziwiam
Odpisz
22 grudnia 2017, 22:33
Naprzykład koleżance chodzącej tymczasowo o kulach życzyłem by przestała być warzywem xd
Odpisz
22 grudnia 2017, 22:37
Odpisz
22 grudnia 2017, 22:59
A mojemu memowemu koledze aby bracia pie**olec nie zrobili na niego zamachu
Odpisz
22 grudnia 2017, 23:03
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2017, 23:04
A mojemu najlepszemu ziomkowi, wręcz przyjacielowi - klasycznie - czyli aby wreszcie wyszedł z piwnicy i przestał prowadzić przegrywsko-stulejarsje życie
Odpisz
22 grudnia 2017, 23:14
Odpisz
22 grudnia 2017, 23:18
No, najlepsi przyjaciele <3
Jeszcze innemu ziomkowi życzyłem dużo wiewiórek w lesie do r*chania, ale o to nie pytaj
Odpisz
22 grudnia 2017, 23:30
Odpisz
22 grudnia 2017, 23:33
Wiem, to brzmi najdziwniej z tych wszystkich, ALE NIE PYTAJ
Odpisz
23 grudnia 2017, 00:35
ja standardowo życzyłem wszystkim w szkole "wszystkiego dobrego" i "wesołych świąt" a pisząc "wszystkim" mam na myśli jakieś 5 osób
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2017, 00:36
O kurde fermentuje xD
Odpisz
23 grudnia 2017, 09:17
Pomyśl jak oni musieli fermentować
Odpisz
23 grudnia 2017, 11:44
Niewyobrażalnie pewnie
Odpisz
26 grudnia 2017, 17:03
Ja też dopasowywałem życzenia do osób. Wiadomo że jak masz w klasie osobę, która gra w np. piłkę ręczną to będzie jej miło gdy usłyszy że życzysz jej sukcesów, dużo bramek i kariery :D
Odpisz
26 grudnia 2017, 17:17
@DeXxu: ja powiedziałam rolnikowi "wielu dobrych plonów na polach" ucieszył się
Odpisz
26 grudnia 2017, 17:20
Mi życzono dużo seksu i pornoli ;-;
Odpisz
26 grudnia 2017, 17:37
też tak robiłem
Odpisz
26 grudnia 2017, 17:59
Odpisz
26 grudnia 2017, 19:06
@Lekki69: odłącz ładowarkę
Odpisz
26 grudnia 2017, 20:24
@ersysek: Miałem 11%
Odpisz
26 grudnia 2017, 20:46
@Lekki69: to pora już ją odłączyć
Odpisz
26 grudnia 2017, 21:22
@ersysek: Zrobilem to pare godzin temu. Teraz mam 42%
Odpisz
26 grudnia 2017, 22:03
@Lekki69: ciesze sie
Odpisz
26 grudnia 2017, 21:24
Wzajemnie.
Odpisz
26 grudnia 2017, 18:32
Odpisz
26 grudnia 2017, 18:21
A GDZIE NAWZAJEM ?!
Odpisz
26 grudnia 2017, 17:59
U nas w podstawówce się mówiło zawsze "wszystkiego najlepszego i najgorszego".
Odpisz
26 grudnia 2017, 17:25
Nawzajem.
Odpisz
26 grudnia 2017, 17:35
nawzajem
Odpisz
26 grudnia 2017, 17:33
Żebyś wyrósł na przystojnego menszczyzne
Odpisz
26 grudnia 2017, 17:23
więcej piniążków
Odpisz
23 grudnia 2017, 04:19
Zdrowia, szczęścia, pomarańczy...
Niech Bożydar nago tańczy...
Odpisz
22 grudnia 2017, 20:43
,,Nawzajem"
Odpisz
22 grudnia 2017, 20:46
@rosyn: Nawzajem
Odpisz
22 grudnia 2017, 21:25
@KURAAAA: wzajemnie
Odpisz
22 grudnia 2017, 22:18
@rafal603: Wam też
Odpisz
22 grudnia 2017, 22:25
@rosyn: tobie też
Odpisz
22 grudnia 2017, 20:48
-No, to wszystkiego najlepszego somsiedzie.
-Nawzajem, somsiedzie
*następnego dnia
-Ty ch*ju! gdzie z tym autem się pakujesz!
Odpisz