Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jeste_czlowiekie96

22 grudnia 2017, 19:14

U mnie kiedys mówili że gwiazdka leci i w 10 sekund podłożyli 20 prezentów. (była rodzina) ;-;

Avatar
bylojuz12

22 grudnia 2017, 19:21

@jeste_czlowiekie96: Szybcy są.

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2017, 20:39

Avatar RobsonPlay

25 grudnia 2017, 22:57

@jeste_czlowiekie96: Mają rozmach sku*wysyny

Avatar DRparadox

26 grudnia 2017, 17:11

@jeste_czlowiekie96: czeky była?

Avatar Nikosos22

26 grudnia 2017, 10:41

i wszystko się wydało

Avatar rafken

25 grudnia 2017, 21:23

U mnie było szukanie Mikołaja

Avatar RussianVodka

25 grudnia 2017, 20:30

U mnie dzisiaj była impreza, zjechała się rodzina. Impra trwa, w końcu podbijam do szwagra i proszę o pomoc. Ulatniamy się, proszę kogoś o cover. Wyciągamy prezenty, a tam ku*wa wbija jakiś dzieciak znajomych. No i ch*j. Na szczęście chyba nie ogarnął, co my robimy xD

Avatar Kaczor_Dolan

25 grudnia 2017, 20:20

Ja co roku musze trzymać brata na wysokości okna przez pięć minut zanim położą prezenty.

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2017, 20:09

Wydaje mi się że to jedyny dobry mem z januszem, bo w sumie stara się zrobić przyjemność dzieciom a nie dopie**olić somsiodowi.

Avatar marcin236

Edytowano - 22 grudnia 2017, 18:34

Tytuł obrazka mi przypomniał piosenke Kryszmas Alkoholis 52 Dębiec

Świnta, świnta i po świntach
Pasterka na moście i wó*a z gwinta

Avatar
Senedrom

22 grudnia 2017, 18:33

ale to nie Święty Mikołaj przynosi prezenty ?! /s

Avatar jeste_czlowiekie96

22 grudnia 2017, 19:13

Co

Avatar
Senedrom

22 grudnia 2017, 19:27

@jeste_czlowiekie96: to był bait

Avatar jeste_czlowiekie96

22 grudnia 2017, 19:33

tak każdy potem mówi ;)

Avatar
Senedrom

22 grudnia 2017, 20:31

@jeste_czlowiekie96: trochę osób się jednak nabrało

Avatar jeste_czlowiekie96

22 grudnia 2017, 22:38

jedna na pięć

Avatar Polalak

25 grudnia 2017, 20:07

@jeste_czlowiekie96: wiem że to bait ale wyraz z twojego avka świetnie pasuje

Avatar
Senedrom

25 grudnia 2017, 20:57

@Polalak: jego czy mój? (a tak poza Tym to siemka)

Avatar Polalak

26 grudnia 2017, 00:00

tylko ty masz na avku napisane coś ( witaj synu dromu)

Avatar
Senedrom

26 grudnia 2017, 00:01

@Polalak: witaj Polaku z Polski

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Trzeba brać osobną torbę

Niezniszczalne

Nigdy na to nie wpadną

Pilne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka