Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Jakby trochę nie fair
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2017, 00:32
Ja nie czuje , ale to przez brak śniegu i pare innych rzeczy
Odpisz
26 grudnia 2017, 21:10
no nie wiem, że co roku dostajesz bieliznę i skarpetki?
Odpisz
26 grudnia 2017, 22:19
@ruzwelt1: święta to nie tylko prezenty ale co ja tam wiem
Odpisz
27 grudnia 2017, 00:20
właśnie się okazało, że całe święta spędziłem dobrze i czułem magie świąt , cały wigilijny wieczór byłem wesoły jak głupi i mega dobrze się czułem. Więc wychodzi że jednak czuje tą magie.
Odpisz
31 grudnia 2017, 21:43
kłamiesz
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2018, 13:58
@ruzwelt1: skąd wiesz? Może to była prawda
Odpisz
27 grudnia 2017, 13:37
*mech
Odpisz
22 grudnia 2017, 19:20
zawsze jak widzę słowo nah lub meh to sobie je cicho mówię
Odpisz
26 grudnia 2017, 21:11
@FilipC4: wyjdź
Odpisz
26 grudnia 2017, 22:18
@ruzwelt1: niby czemu?
Odpisz
26 grudnia 2017, 22:27
@FilipC4: wyjdź
Odpisz
26 grudnia 2017, 21:37
I teraz każdy pisze że nie czuje magii świąt żeby być zasranym badassem
Odpisz
26 grudnia 2017, 21:17
Nie ma magii świąt.
Odpisz
22 grudnia 2017, 21:05
mech*
Odpisz
22 grudnia 2017, 19:46
Nie lubię świąt
Odpisz
22 grudnia 2017, 18:58
Odpisz
22 grudnia 2017, 18:50
mech*
Odpisz
27 grudnia 2017, 06:54
Odpisz