Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2017, 21:08
ale to jest prawdą i dlatego nie lubię składać życzeń bo to puste słowa, dlatego uwielbiam moment gdzie kończymy dzielić się opłatkiem i zasiadamy do jedzenia (^^)
Odpisz
23 grudnia 2017, 19:25
typowa Polska 😏
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2017, 19:27
@JestemBug: Na tej stronie nie używa sie emotikon, bo skutkuje to wieloma ⬇
Odpisz
23 grudnia 2017, 19:27
@Iphonix: a to sory nie wiedziałem jestem tu nowy
Odpisz
23 grudnia 2017, 20:45
@JestemBug: Kazdy tak mial.
Odpisz
23 grudnia 2017, 20:47
@Iphonix: a właśnie czemu się nie używa ?
Odpisz
23 grudnia 2017, 21:35
@JestemBug: Bo są oznaką bycia gównem
Odpisz
23 grudnia 2017, 21:36
@JestemBug: Gdyż jest to uważane jak mniemam za rakowe
Odpisz
24 grudnia 2017, 09:27
@MrCienki: posiadanie konta na tej stronie jest oznaką bycia gównem
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2017, 21:18
@Agario: Czyli ty jesteś oznaką bycia gównem
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2017, 21:21
@MituDestroyer: tak, ty również
Odpisz
26 grudnia 2017, 21:23
@Agario: Admin też.
Odpisz
26 grudnia 2017, 21:25
@Iphonix: napisałbym że tak, ale nie chce bana
Odpisz
26 grudnia 2017, 23:22
@Iphonix: jak tak nie miałem
Odpisz
26 grudnia 2017, 23:55
@Agario: wszyscy jestesmy gónwem bo ludzie to nakwiękrze potwory świata
Odpisz
27 grudnia 2017, 05:26
@JestemBug: dobra panie rzeko dajemy panu czystą kartę tego incydentu nie było, ale na początku nie wychylaj się za bardzo tylko patrz i podziwiaj społeczność, bo to tutaj jest nanważniejsze
Odpisz
27 grudnia 2017, 10:18
@DziwnyPan: '-'
Odpisz
27 grudnia 2017, 19:44
@DziwnyPan: ok ok
Odpisz