Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Przypałowo
To będzie bolało
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2017, 23:23
jak dla mnie 20+ to najlepszy okres bo jesteś nadal młody i masz do wszystkiego dostęp
Odpisz
24 grudnia 2017, 00:01
@ptasznik5: Z drugiej strony jest to też okres w którym po raz pierwszy stykasz się z prawdziwą dorosłością, musisz zarabiać, płacić rachunki, załatwiać różne sprawy w urzędach po raz pierwszy.
Odpisz
12 sierpnia 2023, 05:16
@ptasznik5: dalej podtrzymujesz to zdanie?
Odpisz
12 sierpnia 2023, 09:15
@IkarAviator: i tak i nie xd
Jest to jednocześnie najlepszy ale i najgorszy okres w życiu (może poza starością) i wolałem być gimbuskiem którdgo największymi problemami było to czy zda ten rok i czy pani w żabce sprzeda browary
Odpisz
23 grudnia 2017, 23:37
Ruchomy zamek Hauru
Odpisz
28 grudnia 2017, 13:23
@szymon115: Bardzo fajny film animowany.
Odpisz