Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Hobby dla faceta
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2017, 10:49
kek, ja na uczelnię wracam dopiero 8-go
Odpisz
28 grudnia 2017, 22:00
@MrocznyMuffinek: ja tak samo. Piona!
Odpisz
29 grudnia 2017, 11:05
@gacek398: pajona!
Odpisz
29 grudnia 2017, 07:17
Ja tak mam
Odpisz
28 grudnia 2017, 15:17
mogliby już podarować ten wtorek
Odpisz
28 grudnia 2017, 11:56
2 stycznia - niemiecki
3 stycznia - angielski
4 stycznia - matematyka
5 stycznia - polski
zapowiada się super sylwester...
Odpisz
28 grudnia 2017, 11:50
ja mam ważny sprawdzian z angielskiego drugiego stycznia
Odpisz
28 grudnia 2017, 11:03
Ja po sylwestrze zaczynam konkursem z chemii... (2. stycznia)
Odpisz
28 grudnia 2017, 11:02
ja mam po sylwestrze we wtorek sprawdzian z polskiego ;(
Odpisz
28 grudnia 2017, 11:02
ja mam test z historii #odczegojestpoprawa
Odpisz
28 grudnia 2017, 10:59
ja mam podobnie bo pisze poprawę testu ;-; we wtorek ;-;
Odpisz
28 grudnia 2017, 10:40
Przeje**ne...
Odpisz
28 grudnia 2017, 10:37
Spoczko- ja mam "Odę do młodości"
Odpisz
28 grudnia 2017, 10:01
Noooooooooooł
Odpisz
26 grudnia 2017, 12:12
Sprawdzian już zapowiedziany przed świętami.
Odpisz