Cały czas się gapisz w ten ekran
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Trzykrotny T
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2017, 10:13
no, jak jesteś aspołecznm debilem który godziny przy stole nie wysiedzi bo musi grać w csa to chociaż nie narzekaj na mamę.
Odpisz
28 grudnia 2017, 21:07
Za każdym razem gdy jestem z rodziną to nic im się nie podoba i zaczynają krzyczeć z byle powodu, a później się dziwią dlaczego nie spędzam z nimi czasu tylko gram na telefonie...
#Nobodycares
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2017, 20:15
Wyobraziłem sobie właśnie robotycznego grubasa siedzącego przed kompem narzekającego, że rodzice nie do końca popierają jego NEETowy styl życia jak i go jako dziwaczny, przerażający hermit.
Odpisz
24 grudnia 2017, 23:58
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:13
Akurat w tym wypadku racja jest po stronie tej matki. Skoro siedzisz przed komputerem przez większość roku, to chyba mógłbyś na ten jeden wyjątkowy dzień przestać?
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:27
@Reichtangle: Dlaczego z góry zakłada się jakikolwiek dzień ma być wyjątkowy? Dzień to dzień, każdy z nich można uczynić wyjątkowym tak samo jak każdy można spie**olić.
Odpisz
24 grudnia 2017, 14:18
@Deprecha: Drugi marca też jest raz w roku.Wyjątkowy dzień c'nie?
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2017, 15:46
@MrCienki: Tak, bo jest raz w roku, a jeżeli to czwartek, to ło cię panie raz na 7 lat.
Odpisz
24 grudnia 2017, 15:55
Najbliższy będzie w piątek, już się nie mogę doczekać.
Odpisz
24 grudnia 2017, 15:58
@Deprecha: Istnieje Szansa, że tego dnia spadnie śnieg!
Odpisz
24 grudnia 2017, 16:23
Napewno większa niż 24 grudnia.
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2017, 13:07
Czy tylko ja nienawidzę / mam dosyć większości swojej rodziny?
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:08
@Szortek: ja też mam dosyć (w szczególności siostry)
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:09
też mam dość(w szczególności mnie)
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:11
@Szortek: Mnie moja rodzina nienawidzi.
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:17
@Szortek: chyba każdy nienawidzi części rodziny
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:52
@Szortek: Nie. Moi rodzice są mocno wku*wiający
Odpisz
24 grudnia 2017, 14:10
@Szortek: nie, nie tylko ty
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2017, 14:12
@Szortek: nie, nie tylko ty ja nienawidze w szczegulności moich rodziców w tym roku obiecałam sobie że jeśli oni zaczną gadać że mam DEPRESJE wyjde od dziadków i ide do domu grać (lub się pociąć przez ich głupote) bo mnie już to wku*wia ja NIE MAM JE**NEJ DEPRESJI
Odpisz
24 grudnia 2017, 15:20
@Szortek: też i uważam że rodzina jest mniej ważna od przyjaciół bo rodzina to ludzie z którymi jesteś zmuszony być w relacji (oprócz drugiej połówki) zostali ci narzuceni podczas kiedy z tymi drugimi się zadajecie bo chcecie
Odpisz
24 grudnia 2017, 15:23
@ptasznik5: Mądrze prawisz
Odpisz
24 grudnia 2017, 14:04
Najpierw masz zejść na dół do rodziny ,apotem do góry bo przeszkadzasz lub "to nie jest impreza dla dzieci"
Odpisz
24 grudnia 2017, 15:15
Zazdro
Dałbym wszystko, żebym mógł odejść od tego je**nego stołu i sobie gdzieś pójść
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:14
>Bądź mną
>jest 24 grudnia
>musisz podjąć ciężką decyzję
>albo lampki na choince albo Internet
>Bo przecież jest jedno gniazdko i żadnego ku*wa przedłużacza ;-;
>Połowa domu jest za tym żeby lampki się świeciły jak psu jajca bo przecież święta są itd.
>Druga połowa zaś woli jeje, fejsbuczki lub inne
>Dalej nie wiem co ale muszę coś wybrać ;-;
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:16
@Lizbett570: internet
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:17
@Lizbett570: kup przedłużacz
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:25
@Lizbett570: I to jest prawdziwy konflikt tragiczny a nie jakieś edypy czy inne samogony.
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:26
@Lizbett570: Odpowiedź jest jedna: Internet
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:27
@Lizbett570: Zrób prowizorkę: weź kable i połącz je tak żeby do światełek i do kompa starczyło prądu
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:30
@Lizbett570: internet lepszy
Odpisz