Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 marca 2022, 23:24

Wygląda jak mały wombat lub koala albinos

Avatar kaka958

11 kwietnia 2013, 16:59

A ja jestem pewna że to miał być niedźwiedź polarny ale ktoś nie ma aż takiej zręczności w rękach. Tak to jest sztuczne :P

Avatar jpparagorn

12 kwietnia 2013, 08:27

@kaka958: Ale i tak słodki

Avatar kaka958

14 kwietnia 2013, 22:33

@jpparagorn: Mi się i tak nie podoba :P Jest nieproporcjonalny i ma dziwne oko 0.o

Avatar jpparagorn

15 kwietnia 2013, 15:25

@kaka958: No weź się odczep!

Avatar kaka958

17 kwietnia 2013, 15:21

@jpparagorn: :P Trudno że mam wyuzdany gust bo siedzę po kilka godzin na DA oglądam różne figurki i żeby mi się spodobały muszą mieć dobre kształty :P Jestem wymagająca :D

Avatar the_MUSZEK

13 listopada 2015, 14:24

@kaka958: Gdy się rodzą młode, nie ważne jakiego gatunku, to zawsze mają nieproporcjonalnie oczy.

Avatar kaka958

9 stycznia 2016, 14:33

@the_MUSZEK: To jest noworodek niedźwiedzia polarnego :)

Avatar the_MUSZEK

9 stycznia 2016, 14:56

@kaka958: Nie chodzi mi o to że to jest prawdziwe młode niedźwiedzia polarnego (prawdopodobnie nie jest), tylko o to że każde młode ma nieproporcjonalnie oczy, ponieważ nie zmieniają swojej masy (nie rosną).

Avatar kaka958

9 stycznia 2016, 15:14

@the_MUSZEK: Ale ja nie mówiłam że tak nie jest tylko że mi się oczy tej figurki nie podobają xD

Avatar Filip83

11 kwietnia 2013, 14:11

zaraz rzygnę tęczą ~~~~~~~~

Avatar joanna11198

10 kwietnia 2013, 19:46

żygam tęczą :D ~~~~

Avatar chihuahua111

10 kwietnia 2013, 11:59

To na pewno nie jest niedzwiedz polarny. Bardziej mi gryzonia przypomina

Avatar abbi12385

10 kwietnia 2013, 12:24

@chihuahua111: co się ty znasz , jest słodki

Avatar chihuahua111

10 kwietnia 2013, 12:30

@abbi12385: To ze jest slodki nie znaczy ze jest niedzwiedziem. Nawet zaraz po urodzeniu niedzwiedzie sa na tyle duze, ze na pewno sie w ludzkiej rece nie mieszcza.

Avatar N_A_T_A_L_A

10 kwietnia 2013, 14:06

@chihuahua111: Niedźwiadki nie da duże po urodzeniu, dlatego na świat przychodzą niezbyt długo przed snem zimowym, by podczas niego urosnąć.

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2013, 19:30

@chihuahua111: Jestem prawie pewna, że to jakiś gryzoń

Avatar Pikachu

10 kwietnia 2013, 19:43

@chihuahua111: to jest niedźwiedź polarny, one po urodzeniu są wielkości szczura.

Avatar kuba5611

10 kwietnia 2013, 19:32

sweet

Avatar Krasy95

10 kwietnia 2013, 16:45

niedźwiedź po urodzeniu jest wielkości małego/średniego psa , a nie ***a chomika!

Avatar Karso21Respawn

10 kwietnia 2013, 15:43

hahah niedźwiedź, akurat....

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2013, 12:46

Czy ten portal nie ma za zadanie śmieszyć?

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2013, 11:56

Słodziak :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Północne Węgry

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie znoszę kleszczy

Powodzenia

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka