Za każdym friendzonowym razem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Przypałowo
Znak czasów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2017, 23:54
Haha, u mnie to nigdy nie nastąpi
Odpisz
4 grudnia 2018, 14:18
Nie masz mamy?
Odpisz
5 grudnia 2018, 09:04
@Ilovefutbol: Dziewczyny też
Odpisz
29 grudnia 2017, 11:49
A co jak zamiast dziewczyny przyprowadzę chłopaka?
Odpisz
25 grudnia 2017, 13:10
Było nie zapraszać dziewczyny
Odpisz
25 grudnia 2017, 20:56
@BonnieThePirate: Było nie szukać dziewczyny
Odpisz
29 grudnia 2017, 09:26
@BonnieThePirate: Było nie mieć mamy
Odpisz
29 grudnia 2017, 10:36
@Krzyniu: Było nie żyć
Odpisz
29 grudnia 2017, 10:40
@Kubell_: Było nie
Odpisz
29 grudnia 2017, 10:51
@arcinin: było
Odpisz
29 grudnia 2017, 11:06
@Agario: ołyB
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2017, 11:36
Odpisz
29 grudnia 2017, 11:21
Dobrze,że jestem dziewczyną
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2017, 09:42
I dlatego nie zapraszam żadnej ładnej dziewczyny. Tak, to jest powód. Naprawdę!
Odpisz
29 grudnia 2017, 09:32
Dobrze że nie mam żadnej, i jej szukać nie będę :D
Zresztą ktoś chcę osobę, co ma nierówno pod sufitem?
Odpisz
25 grudnia 2017, 13:16
Na szczęście mi to nie grozi... Nie znajdę żadnej
Odpisz
28 grudnia 2017, 15:32
@Snorciakkk: urośniesz, zaczniesz zarabiać, znajdziesz. Wystarczy tylko coś sobą reprezentować.
Odpisz
25 grudnia 2017, 12:57
nienawidzę świąt
Odpisz
25 grudnia 2017, 13:00
@Sp1zg4nY: k
Odpisz
25 grudnia 2017, 13:15
@Sp1zg4nY: Mee too, obchodzę je tylko dla jedzenia.
Odpisz
25 grudnia 2017, 13:30
@Zomowiec_: ja nawet mogę oddać prezenty i jedzenie po to żeby nie jechać do rodziny i nie siedzieć 4 godziny przy stole
Odpisz
25 grudnia 2017, 17:17
@Zomowiec_: Czy tylko ja ie lubię świątecznego jedzenia? Od trzech dni żyję barszczem i pierogami z kapustą, aż mi się słabo robi.
Odpisz
25 grudnia 2017, 17:49
@Deprecha: ja już przed świętami wymiotowałem tymi wszystkimi motywami i przez to niechętnie jadłem
Odpisz
28 grudnia 2017, 15:31
@Sp1zg4nY: ale ty jesteś spizgany
Odpisz