Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Polski_Ziemniok

26 grudnia 2017, 21:27

Do War Thundera dodali mapę "Linia Maginota" i za każdym razem jak tam gram to piszę na czacie: "W którą stronę jest Belgia?"

Avatar Selkes

26 grudnia 2017, 21:28

@Polski_Ziemniok: a na które tiery jest ta mapa i kiedy ją dodali bo jeszcze na niej nie grałem?

Avatar Polski_Ziemniok

26 grudnia 2017, 21:30

@Selkes: Dodali ostatnio razem z francuskimi czołgami, a wiem że na pewno 2/3 Era dalej nie wiem, bo nie mam

Avatar avalon3440

27 grudnia 2017, 21:34

@Polski_Ziemniok: na czwartej też, często mnie tam wywala z moim T-44-100

Avatar ShadowStorm

Edytowano - 29 grudnia 2017, 07:40

@avalon3440: farciaże mi się już nie chce tierów zmieniać na czołgach teraz nawet w to nie gram wg. Czy nadal trzeba płacić za wyszkolenie danej załogi pod dany slot ? Np 1 czołg BR 7.6 na czołg 3.7

Avatar avalon3440

29 grudnia 2017, 14:38

@ShadowStorm: W WT płacisz co najwyżej za przeszkolenie załogi, jeśli kupujesz nowy czołg, który jest tej samej klasy co poprzedni, to możesz je zamienić za darmo

Avatar ShadowStorm

30 grudnia 2017, 18:44

@avalon3440: a czyli już to naprawili

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2017, 21:24

Legitne, pod warunkiem że Belgia nie okaże się TOO WEAK BOI

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Mało znany szczegół

Jakby trochę nie fair

Nie idź!

Frustrujące

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka