Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DOMINIXX5

28 grudnia 2017, 22:16

Najgorzej kiedy grasz w CS GO competentiva i ci mama wbija i masz 7days bana

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2017, 03:56

@DOMINIXX5: Mam w cs:go 500h i nigdy nie miałem bana na dłużej niż 30min, jestem jakiś dziwny?

Avatar dc17ray

Edytowano - 29 grudnia 2017, 06:47

Tak bo ja mam ponad 1600 i mój max ban był na 2h.

EDIT: PS: Lamusie :)

Avatar krzysiu03

29 grudnia 2017, 13:32

@dc17ray: Czemu "lamusie"?

Avatar dc17ray

29 grudnia 2017, 19:33

@krzysiu03: Bo ma 500h... "Takie droczenie się z nim"

Avatar krzysiu03

29 grudnia 2017, 19:35

@dc17ray: K. Ktoś gra w grę mniej niż ty? Jest lamusem! ... dat logic.

Avatar dc17ray

29 grudnia 2017, 19:37

@krzysiu03: Ja tam już nie gram często (może z 2 razy w tyg.?) po roku grania mi się znudziło.

Avatar krzysiu03

29 grudnia 2017, 19:39

@dc17ray: Co nie zmienia faktu, że nazwałeś go lamusem tylko dlatego, że ma mniej godzin od ciebie.

Avatar farcry01

29 grudnia 2017, 09:30

Misję da się "przejść, ukończyć"

Avatar Kacprrr

Edytowano - 29 grudnia 2017, 09:19

wczoraj mi mama wbiła na walce z bossem w Dark Souls :/

Avatar babababa

28 grudnia 2017, 23:12

xd xd xd

Avatar HiszpanskiInkwizytor

26 grudnia 2017, 19:40

Najgorsze jest jak trwa potwornie ważna dla fabuła cutscenka, której nie da się zapauzować s tu ci mama włazi i zaczyna krzyczeć jakieś durnoty typu „posprzątaj pokój” albo „chodź na obiad” przez co tracisz najważniejszy fragment dialogu

Avatar Ketjow08

28 grudnia 2017, 21:21

@HiszpanskiInkwizytor: boże, jak ja to znam ;-;. Moja rodzina ma jakiś siódmy zmysł do tego i za każdym razem gdy dzieje sie jakaś, ktoś musi wejść do mojego pokoju z "ważną sprawą która nie może poczekać".

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2017, 05:52

Jest takie powiedzenie. "Kobieta zmienną jest". I nie chodzi o to, że się co chwila zmienia, że mówi co chwila coś innego. Ale o to, że jej nastrój wpływa na jej postrzeganie świata i podejmowane decyzje. Na te same sytuacje może reagować inaczej w zależności od nastroju. Wyobraź sobie scenkę:
Wracasz do domu jednego dnia.
- Co jest na obiad? - pytasz
- Zapiekanka z szynką, kochanie. Nowy przepis. Nałożyć Ci?
Wracasz do domu innego dnia.
- Co jest na obiad? - zadajesz identyczne pytanie.
- Idź do kuchni i sobie zobacz!? Co?! Rąk nie masz?! Może mam Ci jeszcze nałożyć?!?

Avatar kokosek112

28 grudnia 2017, 21:17

kobieta zmienną bywa* :p

Avatar okrutnik

Edytowano - 28 grudnia 2017, 21:11

Wygrać możesz turniej, mecz. Misję możesz przejść ;)

Avatar Onix_Wodny

Edytowano - 26 grudnia 2017, 13:43

Synu!
...
Sam jesteś debil!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tymi się chodzi

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niezniszczalne

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Pozdrawiam świetliki

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka