Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niezniszczalne
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2017, 22:16
Najgorzej kiedy grasz w CS GO competentiva i ci mama wbija i masz 7days bana
Odpisz
29 grudnia 2017, 03:56
@DOMINIXX5: Mam w cs:go 500h i nigdy nie miałem bana na dłużej niż 30min, jestem jakiś dziwny?
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2017, 06:47
Tak bo ja mam ponad 1600 i mój max ban był na 2h.
EDIT: PS: Lamusie :)
Odpisz
29 grudnia 2017, 13:32
@dc17ray: Czemu "lamusie"?
Odpisz
29 grudnia 2017, 19:33
@krzysiu03: Bo ma 500h... "Takie droczenie się z nim"
Odpisz
29 grudnia 2017, 19:35
@dc17ray: K. Ktoś gra w grę mniej niż ty? Jest lamusem! ... dat logic.
Odpisz
29 grudnia 2017, 19:37
@krzysiu03: Ja tam już nie gram często (może z 2 razy w tyg.?) po roku grania mi się znudziło.
Odpisz
29 grudnia 2017, 19:39
@dc17ray: Co nie zmienia faktu, że nazwałeś go lamusem tylko dlatego, że ma mniej godzin od ciebie.
Odpisz
29 grudnia 2017, 09:30
Misję da się "przejść, ukończyć"
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2017, 09:19
wczoraj mi mama wbiła na walce z bossem w Dark Souls :/
Odpisz
28 grudnia 2017, 23:12
xd xd xd
Odpisz
26 grudnia 2017, 19:40
Najgorsze jest jak trwa potwornie ważna dla fabuła cutscenka, której nie da się zapauzować s tu ci mama włazi i zaczyna krzyczeć jakieś durnoty typu „posprzątaj pokój” albo „chodź na obiad” przez co tracisz najważniejszy fragment dialogu
Odpisz
28 grudnia 2017, 21:21
@HiszpanskiInkwizytor: boże, jak ja to znam ;-;. Moja rodzina ma jakiś siódmy zmysł do tego i za każdym razem gdy dzieje sie jakaś, ktoś musi wejść do mojego pokoju z "ważną sprawą która nie może poczekać".
Odpisz
27 grudnia 2017, 05:52
Jest takie powiedzenie. "Kobieta zmienną jest". I nie chodzi o to, że się co chwila zmienia, że mówi co chwila coś innego. Ale o to, że jej nastrój wpływa na jej postrzeganie świata i podejmowane decyzje. Na te same sytuacje może reagować inaczej w zależności od nastroju. Wyobraź sobie scenkę:
Wracasz do domu jednego dnia.
- Co jest na obiad? - pytasz
- Zapiekanka z szynką, kochanie. Nowy przepis. Nałożyć Ci?
Wracasz do domu innego dnia.
- Co jest na obiad? - zadajesz identyczne pytanie.
- Idź do kuchni i sobie zobacz!? Co?! Rąk nie masz?! Może mam Ci jeszcze nałożyć?!?
Odpisz
28 grudnia 2017, 21:17
kobieta zmienną bywa* :p
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2017, 21:11
Wygrać możesz turniej, mecz. Misję możesz przejść ;)
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2017, 13:43
Synu!
...
Sam jesteś debil!
Odpisz