Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Północne Węgry
Były nóżki, nie ma nóżek
Szybki jak błyskawica
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2023, 21:19
Ja po prostu daje kulkę w łep
Odpisz
25 stycznia 2022, 21:33
Rel
Odpisz
4 stycznia 2020, 12:20
Przebieranie się za szpiega to dobra taktyka.
Odpisz
29 czerwca 2018, 14:59
gdy gram szpiegiem tylko moja drużyna sie nabiera ;_;
Odpisz
30 lipca 2019, 00:17
@mcs1555: ale wiesz że jeśli jesteś przebrany to widać ciebie tylko że masz na ryju maskę z tważą żołnieża
Odpisz
15 marca 2018, 18:20
Kurde to bylo tak
Ide se medykiem i widze medyka z taką czapka jak ja nickiem i sie zaczlismy bic zabilem go ale zgonolem od scouta i tyle.
Odpisz
3 stycznia 2018, 21:05
Znam to
Odpisz
2 stycznia 2018, 16:37
ja gram tylko pyro, medykiem i skautem
Odpisz
28 grudnia 2017, 13:50
A ty grasz pyro
Odpisz
28 grudnia 2017, 19:31
@Boberek00:
Odpisz
28 grudnia 2017, 19:51
@Boberek00: a tak przy okazji, nie mam z kim grać
ktoś coś ten tego?
Odpisz
1 stycznia 2018, 23:14
ja mogę chętnie
Odpisz
1 stycznia 2018, 19:04
miałem taki pomysł...
tylko ze z ironia
Odpisz
28 grudnia 2017, 13:48
jeśli bede siedział u mamy w pracy do 19 i za to dostanę 90 zl to opyla mi sie?
Odpisz
28 grudnia 2017, 13:50
@Ryder_: nie
Odpisz
28 grudnia 2017, 13:52
@Ryder_: zależy od której będziesz
Odpisz
28 grudnia 2017, 14:29
@siemak: i co robił
Odpisz
28 grudnia 2017, 14:35
@Ryder_: 90 złoty dziennie, na tydzień czy na miesiąc?
Odpisz
28 grudnia 2017, 14:39
@jacek1s: dziennie
Odpisz
28 grudnia 2017, 14:40
@Ryder_: Opłaca się, sam też siedzę w pracy z tatą, ale ja od 9 do 14 i dostaje za to 180 złotych.
Odpisz
28 grudnia 2017, 14:41
@jacek1s: noice
Odpisz
1 stycznia 2018, 18:09
@jacek1s: Bogacz je**ny
Odpisz
28 grudnia 2017, 19:30
Odpisz
28 grudnia 2017, 16:12
A ja mam petardy z team fortress
Odpisz
28 grudnia 2017, 14:24
nic nie przebije backstabowanie niewidzialnych lub przebranych szpiegów
Odpisz
28 grudnia 2017, 15:56
@siemak: wszystko przebije strzelanie w szpiega który umiera ale wiesz o tym że ma dzwon śmierci lecz nie masz pojęcia gdzie jest
Odpisz
28 grudnia 2017, 15:15
De spajder iz a spaj!!!!
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2017, 15:13
A on pisze na czacie: Fu*king Hackers.
Odpisz