Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Północne Węgry
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2017, 22:00
szukam płatnego zabójcy
zlecenie to zabicie tego mema
Odpisz
1 stycznia 2018, 15:38
Zależy ile płacisz
Odpisz
1 stycznia 2018, 15:41
@Snowtrooper:
ile chcesz?
Odpisz
1 stycznia 2018, 15:42
Januszowe memy nie zginą bo są za dobre
Odpisz
1 stycznia 2018, 17:12
@Esperal:
gdybym mógł wystawić z ścięcie zlecenie zrobiłbym to
Odpisz
1 stycznia 2018, 18:57
Zapłatę przyjmuje w nudesach i złocie
Odpisz
1 stycznia 2018, 18:58
Ale musi to być spora kwota
Odpisz
1 stycznia 2018, 19:00
@Snowtrooper:
jestem facetem -_-
wiec nie radze
Odpisz
1 stycznia 2018, 19:16
Nie muszą być twoje
Odpisz
1 stycznia 2018, 19:39
@Snowtrooper:
aha
z pornhuba?
Odpisz
1 stycznia 2018, 23:00
Ujdzie
Odpisz
2 stycznia 2018, 13:24
@Snowtrooper:
okay...
Odpisz
3 czerwca 2018, 10:41
nadal jest dość sporo memów o Januszach ;_;
Odpisz
3 czerwca 2018, 13:13
@lolpandapl: nadal...
Odpisz
3 czerwca 2018, 14:23
trzeba coś z tym zrobić
Odpisz
1 stycznia 2018, 15:49
nawet picollo ma jakiś alkohol
Odpisz
1 stycznia 2018, 16:02
@ruzwelt1: Nie
Odpisz
1 stycznia 2018, 16:09
podobno
Odpisz
1 stycznia 2018, 16:19
@ruzwelt1: Gdzie ty tu widzisz alkohol?
Odpisz
1 stycznia 2018, 16:28
@Mokasyn: poprostu wziąłeś innego szampana
Odpisz
1 stycznia 2018, 16:30
@ruzwelt1: to w takim razie znajdz tu alkohol
Odpisz
1 stycznia 2018, 16:35
@Mokasyn: Nie mam pewności że to jest picollo
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2018, 16:38
@ruzwelt1: Ja nie mam pewności czy masz mózg.
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2018, 16:47
@ruzwelt1: Suchaj. Piłem wczoraj pikolo. I na opakowaniu napisane jest: ,,napój... bezalkoholowy...'' I w składzie nie ma alkoholu. Więc mam pewność, że w pikolo nie ma ku*wa alkoholu. Bo wiesz, Bardziej wiarygodna jest informacja o braku alkoholu niż przypuszczenia 11 latka.
Odpisz
1 stycznia 2018, 17:47
Chciałbyś żeby to był 11 latek
Odpisz
1 stycznia 2018, 18:11
@BOSS111: Pomyśleć że ma 14 lat...
Odpisz
1 stycznia 2018, 18:21
@kamykPL: Skąd wiesz?
Odpisz
1 stycznia 2018, 18:45
skoro piłeś picollo to daj screena z tym składem, w przeciwnym razie nie uwierzę ci
Odpisz
1 stycznia 2018, 19:03
Pisał
Odpisz
1 stycznia 2018, 20:06
@kamykPL: ale pisać a pokazanie screena ze składem to ogromna różnica, wiem, że ma trochę alcoholu ponieważ rok temu sklepikarka nie chciała mi sprzedać
Odpisz
1 stycznia 2018, 20:45
@ruzwelt1: Czy ty myślisz, że ja kolekcjonuję śmieci? Poza tym nie dam dowodu, bo jesteś takim debilem, że i tak byś zaprzeczył, że skład zdjęcia to skład pikolo. Żegnam.
Odpisz
1 stycznia 2018, 21:03
ha! pajac. nie masz screena bo wiesz że ja mam rację picollo ma tam ułamek alkoholu że nawet kasjerka nie chciała mi sprzedać
Odpisz
1 stycznia 2018, 21:26
@ruzwelt1: KU*WA MAĆ, W SKŁADZIE JEST BEZALKOHOLOWY NAPÓJ. GDYBY TO MIAŁO ALKOHOL TO ZNAJOMY MOJEJ SĄSIADKI NIE DAŁ BY PÓŁ BUTLI 4 LATKOWI. NO KU*WA MAĆ, NIE BĘDĘ GRZEBAĆ W ŚMIECIACH ŻEBY KU*WA JAKIEGOŚ STULEJARZA ZADOWOLIĆ.
Odpisz
1 stycznia 2018, 21:48
@ruzwelt1: Może nie chciała ci sprzedać bo widziała jaki z ciebie ułom i pomyślała że jak to otworzysz to ci korek oko rozje*ie
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2018, 21:49
Ale zrozum.... tak to by babka ze sklepu by mi nie sprzedała ma tam może no nie wiem 2% z 100% butelki, po za tym to szampan i musi taką Drobinie mieć,a jeżeli się ze mną nie zgadzasz to wyślij screena z picollo ze składem, a dlaczego nie wyślesz? bo MAM RACJE!
Odpisz
1 stycznia 2018, 21:50
@ruzwelt1: Miałeś już 2 screeny po ch*j ci trzeci
Odpisz
1 stycznia 2018, 21:58
@ruzwelt1: NIE WYŚLĘ TEGO PIE**OLONEGO ZDJĘCIA BO KU*WA NIE MAM BUTELKI, GDYŻ KU*WA TWOJA MAĆ NIE ZBIERAM ŚMIECI I ICH KU*WA NIE KATALOGUJĘ.
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:02
@kamykPL: a skąd mam pewność że to picollo? poza tym że piszę napój gazowany?
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:04
To już najlepiej nic nie pisz i się nie kompromituj
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:04
@ruzwelt1: A jak mamy zrobić zdjęcie które jednocześnie zawiera przód butli z nazwą trunku i tył ze składem?
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:25
@ruzwelt1: Po etykiecie widać, że to piccolo.
Odpisz
2 stycznia 2018, 13:08
@kamykPL: lol
Odpisz
6 stycznia 2018, 09:58
@ruzwelt1: Może ci to wystarczy
Odpisz
6 stycznia 2018, 10:00
@MattheW1630:
Odpisz
31 grudnia 2017, 16:25
*bimbrem skradzionym z piwnicy somsiada
Odpisz
31 grudnia 2017, 16:31
@Wilqu11: a potem się okazuje że Somsiad ukradł bimber od swojego szwagra
Odpisz
31 grudnia 2017, 16:33
@MrRolan: A jego szwagier to jednocześnie twój szwagier, więc idziesz się powiesić bo somsiad to twoja rodzina
Odpisz
31 grudnia 2017, 16:36
@Wilqu11: ło cie ch*j
Odpisz