Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Phi!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2021, 20:03
Just a feeling I've got
Like something's about to happen
But I don't know what
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2018, 10:43
A tak w ogóle, to jaki system operacyjny mają konputery Apple'a? iOS? Windows jest przecież stworzony przez Microsofta, a Microsoft i Apple to konkurenci.
Odpisz
1 stycznia 2018, 12:09
Macintosh
Odpisz
1 stycznia 2018, 14:51
@Royalny: Dzięki
Odpisz
1 stycznia 2018, 14:52
Rany, jak ja się nie orientuję.
Odpisz
4 września 2018, 21:03
Dokładniej ios to system dla urządzeń mobilnych iphone,ipad.
MacOs dla IMac,MacBook.
A Macintosh to pierwotna nazwa komputerów typu IMac all in one
Odpisz
14 października 2018, 19:31
Kompy od Apple to MacBooki mają one system MacOS
Odpisz
31 grudnia 2017, 12:49
to że windows działa na Apple
Odpisz
31 grudnia 2017, 14:44
@WolfieTheGamer:
Odpisz
31 grudnia 2017, 15:02
@WolfieTheGamer:
Odpisz
31 grudnia 2017, 16:35
@WolfieTheGamer:
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:27
@WolfieTheGamer: Ja w szkole insalowałem windowsa na macach
Odpisz
31 grudnia 2017, 12:21
wlaczyl zdjecie na pelny ekran i tyle
Odpisz
29 grudnia 2017, 00:49
Jak
Odpisz
29 grudnia 2017, 00:55
@FURMON: ¯\_(ツ)_/
Odpisz
29 grudnia 2017, 00:58
@FURMON: tej ale to trzeba rozkminic
Odpisz
29 grudnia 2017, 00:59
@FURMON: ja mam tylko rozkminę czy to było
Odpisz
29 grudnia 2017, 01:09
@FURMON: psst mozna na maca wgrac windowsa
Odpisz
29 grudnia 2017, 01:16
@Miguelp: serio
Odpisz
29 grudnia 2017, 01:21
@FURMON: tak
Odpisz
29 grudnia 2017, 09:18
@Miguelp: Tylko to się trochę mija z celem ;-;
Odpisz
29 grudnia 2017, 09:49
@Krzyniu: niekoniecznie
mozesz zronic tzw dual boot
bo dzielisz z kims komputer i ty lubisz mac OS a ta osoba windowsa
Odpisz
29 grudnia 2017, 10:13
@Miguelp: No w takim wypadku tak, ale generalnie Maca używa się dla systemu.
Odpisz
29 grudnia 2017, 10:57
@Krzyniu: nie znam sie wiec tu sie nie wypowiem
Odpisz
29 grudnia 2017, 01:01
Wiedziałem!!!
Odpisz
29 grudnia 2017, 01:04
@Typowy_Jejak: nie rozumiem wytłumaczysz
Odpisz
29 grudnia 2017, 01:05
@Typowy_Jejak: ?
Odpisz
29 grudnia 2017, 01:05
@Typowy_Jejak: aaa... Skumalem
Odpisz
29 grudnia 2017, 01:06
Jan Paweł II na środku ekranu
Odpisz
29 grudnia 2017, 01:07
@FURMON: ??
Odpisz
29 grudnia 2017, 01:17
jak się przyjrzyj temu zdj które wysłał Typowy_Jejak to na stole jest zdj Jana Pawła II
Odpisz
29 grudnia 2017, 01:23
@FURMON: aaa
Odpisz
29 grudnia 2017, 10:38
@Typowy_Jejak: dzięki nie mam ekranu.
Odpisz
29 grudnia 2017, 10:15
Mam taką pracownię komputerową
Odpisz
29 grudnia 2017, 04:19
to tak się da?
Odpisz