Może ściągnę jakieś wersje demo?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Angielskie śmieszki
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2017, 19:09
116 gier na steamie ------>
<------- 45 fps csgo na najmniejszej rozdzielczości i minimalnych ustawieniach graficznych
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:14
@MTziolkowkyV: Właśnie się zorientowałem, ze skądś widziałem ten awatar....
Dobry komiks tak swoją drogą xd
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:16
owszem
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:18
@MTziolkowkyV: Wiesz może kto jest autorem tego komiksu?
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:30
podpisuje sie i na patreon jako gerp18up
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:35
@MTziolkowkyV: Hmm, od dziś będzie on moim ulubionym artystom xd
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:37
a co z panem o imieniu S H A D M A N ?
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:41
@MTziolkowkyV: On jest na drugiej pozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:50
dobry gust kolega ma
Odpisz
30 grudnia 2017, 20:03
@MTziolkowkyV: Dziękuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 stycznia 2018, 09:27
@MTziolkowkyV: Emm.. mam 5 gier na steam
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2018, 17:41
@TypowyJejowicz: Aktualizacja informacji: 121
Cos mi mowi ze nie radze sobie z osczedzaniem
Odpisz
31 grudnia 2017, 17:45
Teraz to większość gier darmowych jest lepsze niż płatne
Odpisz
31 grudnia 2017, 15:21
Wyobrażacie sobie CS-a na Windowsa xp?
Odpisz
29 grudnia 2017, 14:27
Fortnite spoko gra za darmo a mój komp nie wytrzymuje nawet na najniższych
Odpisz
29 grudnia 2017, 14:41
@MilokoS322: gras na tosterze czy co że nie daje rady na średnich? komputer za 1.5 tyaia i 40+fps na średnich. Gdybym nie był leniwym gównem i wymienił karte graficzną było by 2xtyle
Odpisz
29 grudnia 2017, 15:16
@theCPCK: Ja mam na najniższych 70 ale gdy tylko spotykam jakiegoś gracza zaczynają spadać do takiego stopnia że nie mogę nic zrobić
Odpisz
30 grudnia 2017, 23:08
@MilokoS322: ta gra ma wymagania jakieś? :0
Odpisz
31 grudnia 2017, 10:52
@MilokoS322: U mnie: GTA 5 A ultra - około 50 fps Fortnite na najniższych - 10 fps
Odpisz
31 grudnia 2017, 13:20
@TypowyJejowicz: Nie narzekam na swój komputer bo inne gry chodzą bardzo dobrze i stabilnie oprócz tej jedynej
Odpisz
31 grudnia 2017, 14:45
@TypowyJejowicz: u mnie gta v ultra-60+ xD fortnite ultra 100
Odpisz
30 grudnia 2017, 20:10
Mnie właśnie stać tylko rodzice nie chcą mi zrobić tej je**nej karty debetowej
Odpisz
30 grudnia 2017, 23:32
@Minokushime: Płatność przy odbiorze?
Odpisz
31 grudnia 2017, 00:19
@Royalny: Ekhem biorę gry tylko z platform internetowych nie pudełkowe.
Odpisz
31 grudnia 2017, 00:20
@Minokushime: paysafecard/paypal ?
Odpisz
31 grudnia 2017, 00:36
@CrazuHydra98: A co napisałem w pierwszym komentarzu?
Odpisz
31 grudnia 2017, 12:36
@Minokushime: ale ty wiesz, że paysafecard'a możesz kupić w punkcie lotto, empiku, a nawet w niektórych żabkach?
Odpisz
31 grudnia 2017, 19:23
@scrof: Wiem, ale jako iż u mnie na zadupiu jest niby punkt psc.Ale oczywiście nikt nie wiem co to jest.Poprostu nie szkolą personelu.
Odpisz
31 grudnia 2017, 20:48
@Minokushime: W jednym sklepie też nie wiedzieli, ale za to umieli drukować doładowania do telefonów, więc ich przeszkoliłem, a potem jeszcze wyjaśniłem co to ten pajsefkard.
Odpisz
31 grudnia 2017, 00:11
Przyoszczędź 35 zł na Rainbow Six Siege'a na przecenie i potem zapytaj się czemu istnieje coś takiego jak CS:GO.
Odpisz
30 grudnia 2017, 23:08
Polecam łowcygier, często dają info o różnych darmowych grach i nawet ciekawe są tę gry
Odpisz
30 grudnia 2017, 23:07
A taki konsolowiec? Gry w ch*j drogie i nie spiraci. :C
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2017, 22:38
ja na gwiazdkę dostałem battlefront 2 ale ja w kompie mam intel-i3 😞😞😞
Odpisz
30 grudnia 2017, 23:06
@InguiTV: zależy jaki dokładnie model
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2017, 23:03
ja tam z Internetu. pobieram/ściągam
Odpisz
30 grudnia 2017, 23:04
@ul66t55: ja też z neta jade albo hackujd gry (_) (beczka na hejty)
Odpisz
30 grudnia 2017, 23:06
@ul66t55: ja pobierałem ale postanowiłem wspierać twórców :)
Odpisz
29 grudnia 2017, 12:06
sugerowanie, że dobre gry muszą kosztować dużo
Odpisz
29 grudnia 2017, 12:08
w ogóle sugerowanie, że dobre gry muszą kosztować
Odpisz
30 grudnia 2017, 22:25
No właśnie. Ja pomimo że stać mnie na gry, i gdyby mi się jakaś spodobała to bym kupił, to i tak najwięcej gram w te darmowe czyli tf2 i unturned
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:16
Lepszy komputer jest ważniejszy niż gry. Gry zawsze kiedyś możesz kupić, a komputer to często jednorazowy zakup.
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:20
@TrueStoryGuy: a np. GTA V to kupujesz kilka razy? Czy to też "jednorazowy" zakup?
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:30
@TrueStoryGuy: Bardziej dlatego, że komputera nie pobierzesz z piratebay.
Odpisz
30 grudnia 2017, 21:55
@TrueStoryGuy: żałuję bardzo, że przyoszczędziłem na karcie graficznej ;-;. Pogrywam teraz Dark Souls i na najniższych mam 45 fpsów
procesor obciążony w 18-30% a karta 100%
Odpisz
30 grudnia 2017, 21:50
pomoże ci jeden zielony chłopiec
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:57
u mnie na odwrót, mam generalnie średniego kompa (fc3 na wysokich w 60 fps chodzi) a mam prawie 200 gier na steamie
Odpisz
30 grudnia 2017, 20:03
@NecroSky: Ja tak samo prawie 200, a na kompie mam Far Cry w 30 fpsach jak dobrze pójdzie
Odpisz
30 grudnia 2017, 20:04
Bo jesteś je**nym biedakiem
Odpisz
30 grudnia 2017, 20:04
Stul pysk plastuś
Odpisz
30 grudnia 2017, 20:53
co
Odpisz
29 grudnia 2017, 11:38
Czy tylko ja tak mam że jak dostanę nową grę to gram w nia 12h bez Przerw?
Odpisz
29 grudnia 2017, 12:06
@TypowyJejowicz: Ja se ostatnio kupiłem Enter the Gungeon
Zacząłem tak grać o 18
Skończyłem o północy...
Odpisz
29 grudnia 2017, 12:18
Gralem fajna gra ale w 2-3 dni mozna ja przejsc wszystkimi postaciami wszystkie tryby
Odpisz
29 grudnia 2017, 12:20
Kupiłem wczoraj Ghost Recon wildlands, grałem od 18 do 4...
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2017, 13:08
@TypowyJejowicz: Ja bez przerwy grałam 17 godzin w nitw i się dziwiłam czemu tak szybko ją skończyłam
Odpisz
29 grudnia 2017, 13:41
ja jak się na konsoli rozkręciłem z Wiedźminem 3 to zrobiłem 90h (tylko kampania i troszkę misji pobocznych ) w około tydzień
Odpisz
29 grudnia 2017, 16:27
@TypowyJejowicz: Kiedyś miałem tak z STALKER: Call of Chernobyl, pamiętam że zacząłem koło 14 a skończyłem koło 21 ;L
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:07
STALKER taki jest.
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:08
@geralt735: Stalker it's love
Stalker it's live
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:48
@TypowyJejowicz: Jak na początku wakacji kupiłem Civ 5 to grałem od 8 do 22 (Rekord)
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:50
@Vosimo: Meh.
Trochę cienko
Odpisz