Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MTziolkowkyV

30 grudnia 2017, 19:09

116 gier na steamie ------>
<------- 45 fps csgo na najmniejszej rozdzielczości i minimalnych ustawieniach graficznych

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar TypowyJejowicz

14 stycznia 2018, 09:27

@MTziolkowkyV: Emm.. mam 5 gier na steam

Avatar MTziolkowkyV

Edytowano - 14 stycznia 2018, 17:41

@TypowyJejowicz: Aktualizacja informacji: 121
Cos mi mowi ze nie radze sobie z osczedzaniem

Avatar Szortek

31 grudnia 2017, 17:45

Teraz to większość gier darmowych jest lepsze niż płatne

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2017, 15:21

Wyobrażacie sobie CS-a na Windowsa xp?

Avatar MilokoS322

29 grudnia 2017, 14:27

Fortnite spoko gra za darmo a mój komp nie wytrzymuje nawet na najniższych

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar MilokoS322

31 grudnia 2017, 13:20

@TypowyJejowicz: Nie narzekam na swój komputer bo inne gry chodzą bardzo dobrze i stabilnie oprócz tej jedynej

Avatar DAVJD

31 grudnia 2017, 14:45

@TypowyJejowicz: u mnie gta v ultra-60+ xD fortnite ultra 100

Avatar Minokushime

30 grudnia 2017, 20:10

Mnie właśnie stać tylko rodzice nie chcą mi zrobić tej je**nej karty debetowej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Minokushime

31 grudnia 2017, 19:23

@scrof: Wiem, ale jako iż u mnie na zadupiu jest niby punkt psc.Ale oczywiście nikt nie wiem co to jest.Poprostu nie szkolą personelu.

Avatar Royalny

31 grudnia 2017, 20:48

@Minokushime: W jednym sklepie też nie wiedzieli, ale za to umieli drukować doładowania do telefonów, więc ich przeszkoliłem, a potem jeszcze wyjaśniłem co to ten pajsefkard.

Avatar FD_God

31 grudnia 2017, 00:11

Przyoszczędź 35 zł na Rainbow Six Siege'a na przecenie i potem zapytaj się czemu istnieje coś takiego jak CS:GO.

Avatar DAVJD

30 grudnia 2017, 23:08

Polecam łowcygier, często dają info o różnych darmowych grach i nawet ciekawe są tę gry

Avatar DAVJD

30 grudnia 2017, 23:07

A taki konsolowiec? Gry w ch*j drogie i nie spiraci. :C

Avatar InguiTV

Edytowano - 30 grudnia 2017, 22:38

ja na gwiazdkę dostałem battlefront 2 ale ja w kompie mam intel-i3 😞😞😞

Avatar DAVJD

30 grudnia 2017, 23:06

@InguiTV: zależy jaki dokładnie model

Avatar ul66t55

Edytowano - 30 grudnia 2017, 23:03

ja tam z Internetu. pobieram/ściągam

Avatar Placekk012

30 grudnia 2017, 23:04

@ul66t55: ja też z neta jade albo hackujd gry (_) (beczka na hejty)

Avatar DAVJD

30 grudnia 2017, 23:06

@ul66t55: ja pobierałem ale postanowiłem wspierać twórców :)

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2017, 12:06

sugerowanie, że dobre gry muszą kosztować dużo

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2017, 12:08

w ogóle sugerowanie, że dobre gry muszą kosztować

Avatar Snorciakkk

30 grudnia 2017, 22:25

No właśnie. Ja pomimo że stać mnie na gry, i gdyby mi się jakaś spodobała to bym kupił, to i tak najwięcej gram w te darmowe czyli tf2 i unturned

Avatar TrueStoryGuy

30 grudnia 2017, 19:16

Lepszy komputer jest ważniejszy niż gry. Gry zawsze kiedyś możesz kupić, a komputer to często jednorazowy zakup.

Avatar hesa656

30 grudnia 2017, 19:20

@TrueStoryGuy: a np. GTA V to kupujesz kilka razy? Czy to też "jednorazowy" zakup?

Avatar Krzyniu

30 grudnia 2017, 19:30

@TrueStoryGuy: Bardziej dlatego, że komputera nie pobierzesz z piratebay.

Avatar Kacprrr

30 grudnia 2017, 21:55

@TrueStoryGuy: żałuję bardzo, że przyoszczędziłem na karcie graficznej ;-;. Pogrywam teraz Dark Souls i na najniższych mam 45 fpsów
procesor obciążony w 18-30% a karta 100%

Avatar Kacprrr

30 grudnia 2017, 21:50

pomoże ci jeden zielony chłopiec

Avatar NecroSky

30 grudnia 2017, 19:57

u mnie na odwrót, mam generalnie średniego kompa (fc3 na wysokich w 60 fps chodzi) a mam prawie 200 gier na steamie

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2017, 20:03

@NecroSky: Ja tak samo prawie 200, a na kompie mam Far Cry w 30 fpsach jak dobrze pójdzie

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2017, 20:04

Bo jesteś je**nym biedakiem

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2017, 20:04

Stul pysk plastuś

Avatar TheRepoZ

30 grudnia 2017, 20:53

co

Avatar TypowyJejowicz

29 grudnia 2017, 11:38

Czy tylko ja tak mam że jak dostanę nową grę to gram w nia 12h bez Przerw?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Vosimo

30 grudnia 2017, 19:48

@TypowyJejowicz: Jak na początku wakacji kupiłem Civ 5 to grałem od 8 do 22 (Rekord)

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2017, 19:50

@Vosimo: Meh.
Trochę cienko

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Niegrzeczny Oskarek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Angielskie śmieszki

Były nóżki, nie ma nóżek

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka