Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie po oczach
Trzeba brać osobną torbę
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2017, 20:34
Akurat nie mam problemu z ubieraniem się na eleganckie uroczystości, nawet lubię garnitury.
Odpisz
29 grudnia 2017, 22:25
@vonJungingen: ja tam uwielbiam koszule garniturów nie lubię za ciężkie dla mnie ale uwielbiam wprost ubierać się galowo
Odpisz
29 grudnia 2017, 23:17
@Fabcio13: Dobrze chłopaki, kobiety to lubią :)
Odpisz
30 grudnia 2017, 00:19
@Skroodzia: Może i lubią ale i tak nigdy nie znajdę dziewczyny.
Odpisz
30 grudnia 2017, 00:27
@vonJungingen: E tam takie gadanie. Jeśli jesteś dobrym człowiekiem, to możesz być pewny, że spotkasz kobietę, która to pokocha :)
Odpisz
30 grudnia 2017, 00:50
@Skroodzia: Fajnie, że ktoś we mnie wierzy, szkoda tylko, że mam dość 'kobiecy' typ urody, przez co niejednokrotnie w autobusie ktoś powiedział do mnie "proszę Pani"...
Idzie się załamać, mimo że jestem normalny XD
Odpisz
30 grudnia 2017, 09:45
@vonJungingen: Ja myślałam, że nigdy nikt mnie nie pokocha a teraz jestem w związku. Uwierz, wszystko jest możliwe. Wystarczy być sobą :)
Odpisz
30 grudnia 2017, 11:44
@Skroodzia: Zawsze zostają mi koty, jak coś :D
Odpisz
30 grudnia 2017, 01:30
To ja w codziennym życiu
Odpisz
29 grudnia 2017, 23:12
Na wszystko odpowiem "je**ć"
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:22
Ja jestem typem człowieka gdzie odrazu wszystko załatwia, ktoś jeszcze tak ma?
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:35
@ALKATRAZ: Łączmy się.
Odpisz
29 grudnia 2017, 18:05
-Ogarnij garnitur dzisiaj, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę
-Nie wiem
Odpisz
29 grudnia 2017, 18:07
@Polski_Ziemniok: to nie jest pytanie
Odpisz
29 grudnia 2017, 18:08
@Polski_Ziemniok: "na wszystkie pytania..."
Odpisz
29 grudnia 2017, 18:09
Kurrrrrrrrła, o tym nie pomyślałem
Odpisz
29 grudnia 2017, 18:17
@Polski_Ziemniok: Chciałbym oficjalnie przeprosić za swoją głupotę
Odpisz
29 grudnia 2017, 18:26
@Polski_Ziemniok: wybaczamy, a przynajmniej ja
Odpisz
29 grudnia 2017, 18:30
Tak jak by się zastanowić to nic w życiu nie osiągnęłem/ąłem, kurrrrrła już nawet nie wiem jak się pisze
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2017, 22:29
@Polski_Ziemniok: osiągnąć - osiągnąłem, masz, służę pomocą
Odpisz