Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Angielskie śmieszki
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2017, 22:19
gra ktoś w gta online
Odpisz
31 grudnia 2017, 22:24
@ozik8921: na czym?
Odpisz
31 grudnia 2017, 22:33
pc master race
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:27
@ozik8921: a to nie
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:40
pffff ps4
Odpisz
1 stycznia 2018, 02:19
@ozik8921: ja gram na pc
Odpisz
1 stycznia 2018, 02:26
@DAVJD: jaki lwl
Odpisz
1 stycznia 2018, 02:31
@ozik8921: 35 xD ale jestem doświadczony
Odpisz
1 stycznia 2018, 17:19
@DAVJD: jaki nik ? ile lat ?
Odpisz
1 stycznia 2018, 17:45
@ozik8921: Deetom554, 15 lat
Odpisz
1 stycznia 2018, 18:36
@ozik8921: Ja też gram, 67 lvl 15 lat
Odpisz
2 stycznia 2018, 00:06
@Snorciakkk: tez 15 46 lwl to mamy ekipę ;)
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2018, 20:38
Typowy gimbus
Odpisz
1 stycznia 2018, 15:40
Wyskoczyłem w samych gaciach na pole i darłem się ile zostało
Odpisz
31 grudnia 2017, 13:28
Mój sylwester od kilku lat tak wygląda :/
Odpisz
31 grudnia 2017, 21:22
Jaki przegryw
Odpisz
31 grudnia 2017, 21:25
@ruzwelt1: hahahah
Odpisz
31 grudnia 2017, 21:33
Ja w tym roku tak spędzam sylwestra.
Odpisz
31 grudnia 2017, 21:41
ja tak samo piona!
Odpisz
31 grudnia 2017, 21:43
Wie ktoś jak naprawić glicza że nie mam głosów postaci?
Odpisz
31 grudnia 2017, 21:44
yyy włącz głośnik?
Odpisz
31 grudnia 2017, 21:45
o ile się nie mylę głosów postaci nie ma w jednej z piraconych wersji gry, także no...
Odpisz
31 grudnia 2017, 21:50
@klyj_: To wersja kupiona na Steam...
Odpisz
31 grudnia 2017, 22:17
@klyj_: > i na Steamie
Odpisz
31 grudnia 2017, 22:25
masz w pi**u poradnikow w internecie
Odpisz
31 grudnia 2017, 22:30
Próbowałem kilku sposobów i żaden u mnie nie działa
Odpisz
31 grudnia 2017, 22:40
Właśnie wypełniam misje z Og lockiem
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:08
mój też XD
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:36
@ruzwelt1: Grasz na ps2?
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:45
@Snorciakkk: nie no na pc
Odpisz
1 stycznia 2018, 01:23
@ruzwelt1: Piwo jesy dla dorosłych, a nie.dla dzieci...
Odpisz
1 stycznia 2018, 02:18
ja w gtav napady z kolegą robię xD
Odpisz
1 stycznia 2018, 07:24
no shit Sherlock, widać że on jest dorosły :v
Odpisz
1 stycznia 2018, 11:54
To mojego brata... nie posprzątał
Odpisz
1 stycznia 2018, 03:14
Jak co roku.
Odpisz
31 grudnia 2017, 09:10
Ja dzisiaj. Gra ktoś w StarCrafta II?
Odpisz
31 grudnia 2017, 09:36
@crimzon: Wczoraj ściągnąłem, możemy pograć, ale w sylwestra nie
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:38
@crimzon: Ja
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:17
Najlepiej.
Odpisz
31 grudnia 2017, 22:54
Xd xd xd
Odpisz
31 grudnia 2017, 22:40
ale nawet dobrze gra się podpitym :D
Odpisz