Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Rel
Nie idź!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2017, 21:40
to po co rodzili?
Odpisz
31 grudnia 2017, 20:51
Tak
Odpisz
31 grudnia 2017, 19:32
powinni dać do tego szablon z trumpem:that was the worst...
Odpisz
31 grudnia 2017, 18:05
bo trzeba zapi***alać na trening
Odpisz
31 grudnia 2017, 15:37
i ten ku*as na ryju
Odpisz
31 grudnia 2017, 14:53
Idealny prank nie istnie-
Odpisz
31 grudnia 2017, 12:50
Nie mam depresji, ale przed osiemnastką da się załatwić.
Odpisz
31 grudnia 2017, 12:44
Jestem takim przegrywem że nawet depresja spie**oliła
Odpisz
31 grudnia 2017, 12:43
To uderzyło zdecydowanie zbyt blisko autorze... zdecydowanie zbyt blisko
Odpisz
31 grudnia 2017, 12:34
czuję się jakbym to ja zrobiła ten mem, ale wiem że to i tak byłoby niemożliwe bo nie umiem robić dobrych memów i nie potrafię za pomocą nich okazywać swoich uczuć
Odpisz
31 grudnia 2017, 12:42
@BabkaZmarihuano: Mam tak samo.
Ja go tylko ukradłem z r/depression_memes
Odpisz
31 grudnia 2017, 12:04
jak nie ma pracy to trza improwizować i iść pracować w biedrze.
Odpisz
31 grudnia 2017, 12:20
@FanNinjaKiwi222: albo w macu
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2017, 12:07
Ja w przyszłości, ale bez depresji
Odpisz