Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nick_G

2 stycznia 2018, 20:03

Jak widać na zdjęciu Olek musi trzymać swoją rękę, żeby nie wypić od razu sety, która stoi obok.

Avatar Xcichyx

1 stycznia 2018, 00:17

Ja dostałem od sąsiadów ku*wa fajerwerkom.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2018, 06:49

@Xcichyx: O nie

Avatar Xcichyx

2 stycznia 2018, 19:09

Tak

Avatar Rafik005

1 stycznia 2018, 17:59

Ironic

Avatar Srogiczny

1 stycznia 2018, 12:13

Mówi ten kogo po pijanemu do bagażnika wsadzano (:

Avatar kiwizdziwi

1 stycznia 2018, 10:52

wypiłem szampana a nie jestem pełnoletni

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar kiwizdziwi

2 stycznia 2018, 16:47

@andrzejkawa15: o kurde

Avatar andrzejkawa15

2 stycznia 2018, 16:58

@kiwizdziwi: Dokładnie taki!

Avatar ZEUS_

1 stycznia 2018, 03:04

A teraz wszyscy kupujo ruskiego szampana za 5 zł...

Avatar DeXxu

1 stycznia 2018, 01:50

Podejrzana ta szklanka

Avatar przemek1ni

1 stycznia 2018, 01:58

@DeXxu: Myślisz, że zawiera obce substancje?

Avatar DeXxu

1 stycznia 2018, 02:08

@przemek1ni: Dla tego pana wódka nie jest obca

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2018, 00:55

Głodnemu chleb na myśli

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 stycznia 2018, 00:33

STOP!
To profesjonalista

Avatar SzaraSowa

31 grudnia 2017, 19:53

"W 2001 roku" Ale ten czas mija!

Avatar Edward_Kenway

1 stycznia 2018, 00:30

@SzaraSowa: nom trochę szybko.

Avatar MrChleb48

1 stycznia 2018, 00:14

Nie wiem jak wy ale ja posłucham się profesjonalisty.

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2017, 19:57

Finlandium leviosa!
Ale faktycznie, gdy pije sie słabsze alko to można dłużej sie pobawić niż kilka shotów ale porządnych

Avatar TheGardenPL

31 grudnia 2017, 21:42

Źle to wymawiasz! Mówi się "Lejbolsa", nie "Leviosa"

Avatar kamykPL

31 grudnia 2017, 22:58

@TheGardenPL: Dobłe

Avatar
Shynshyl

31 grudnia 2017, 21:20

Bo on w sylwestra leci na ilość nie jakość

Avatar MineDan

31 grudnia 2017, 19:33

pijany i niespełna rozumu

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2017, 19:37

@MineDan: on tak zawsze gada, jak się napije.

Avatar MineDan

31 grudnia 2017, 19:42

czyli zawsze

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2017, 20:49

@MineDan:

Kwaśniewski zawsze naje**ny

Avatar rudy_lis

31 grudnia 2017, 20:47

drogie dzieci,nie pijcie, nie palcie, nie ćpajcie ...
zostanie więcej dla mnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Przerwa na herbatkę

Rel

Nie idź!

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka