Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2021, 10:52
Kto i co robi?
Odpisz
10 stycznia 2018, 18:15
ja nawet nie mam piwnicy
iks ku*wa de
Odpisz
10 stycznia 2018, 17:36
czyli dzień z życia typowego Jejaka
Odpisz
10 stycznia 2018, 17:25
Oto wersja, która bardziej do mnie pasuje XD
Odpisz
6 stycznia 2018, 02:15
Ooooooo no tak nagle wszyscy introwertycy, anony w piwnicy i ludzie z depresją cholera jego mać marsz do baru z kolegami się naje**ć i przestać być pusiakiem.
Odpisz
6 stycznia 2018, 17:33
@PsychodelicznaKoza:
>Chlanie do utraty świadomości
>Korzystanie z życia
Odpisz
10 stycznia 2018, 17:04
@PsychodelicznaKoza: Ktoś tu od zawsze piwniczak?
Odpisz
6 stycznia 2018, 03:31
Ja tam lubię swoją samotność i pc :)
Odpisz
6 stycznia 2018, 09:59
@DAVJD: ja też lubię ale można się osrać jak tak człowiek spędzi kilka lat
Odpisz
6 stycznia 2018, 09:40
A ja gram na kompie :v
Odpisz
6 stycznia 2018, 01:07
Przynajmniej robisz to, co lubisz.
Odpisz
6 stycznia 2018, 01:12
@LostInSpace: well imagine
>anonka lvl 15
>jakoś 17:00 a ty już w piżamach
>ding dong
>cho bo zostałaś mi tylko ty *germany.mp3*
>byłam tu tej tamtej bla bla i tylko ty mi otworzyłaś
>nie kupuje dywanów
>mame: to co? Koleżanka zostaje?
>nie, idzie umyć swoją babcie razem z tatą
>aha.
>ok to pa anonka
>ok wypi***alaj
Odpisz
6 stycznia 2018, 01:12
@Shadow_years: po co ja to wgl pisze
Odpisz
6 stycznia 2018, 01:30
@Shadow_years: bo w nocy pisze się różne dziwne rzeczy
Odpisz
6 stycznia 2018, 01:31
@Airot: dziękuję
Odpisz
6 stycznia 2018, 01:45
@Airot: A ja jak głupie rzeczy w nocy wypiswalwm to nikt dla mnie litości nie miał :c
Odpisz
6 stycznia 2018, 01:51
przykro mi
Odpisz