Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nieuczciwa ocena
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2018, 09:47
W jakiej grze można przegrać w ten sposób ?
Odpisz
8 stycznia 2018, 07:08
@dan555: Np. W HOTS'ie. Możesz mieć MVP, ale reszta twojej drużyny to kozi stolec i przegrywacie. W Overwatchu podobnie.
Odpisz
8 stycznia 2018, 22:49
Masz racje :D w sumie sam w HOTSa grałem i dziwne, że tego nie pamiętam
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2018, 07:23
Szkoda, że w takim R6:Siege bycie najlepszym graczem nic nie daje.
Jak dla mnie najlepszy gracz z drużyny przegranej powinien dostawać tyle ile za wygraną
Kiedy żabojad z tarczą potrafi wbić ace, ale twoja drużyna nie potrafi trafić w nic poza sojusznikiem
Tak się wytrenowałem, że zaczynam wygrywać sam na 5
Odpisz
8 stycznia 2018, 19:27
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: to może zagramy i zawalczymy o mvp?
Odpisz
6 stycznia 2018, 21:51
MVP - Most Valuable Player - Najbardziej Wartościowy Gracz
Odpisz
6 stycznia 2018, 22:08
Dziękuje jakże za tą bardzo ceną informacje.
Odpisz
6 stycznia 2018, 23:37
No widzisz, człowiek codziennie uczy się nowych rzeczy. Warto żyć gdyż nigdy nie wiadomo co przyniesie ranek. Ja na przykład nie znałem rozwinięcia tego skrótu a teraz je znam. Jejapl bawi i uczy
Odpisz
6 stycznia 2018, 23:40
@Andrzeju: Ja też się cieszę.
Odpisz
7 stycznia 2018, 05:08
Już miałem się pytać co to MVP, więc dzięki
Odpisz
8 stycznia 2018, 10:46
również dziękować
Odpisz