Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dan555

7 stycznia 2018, 09:47

W jakiej grze można przegrać w ten sposób ?

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

8 stycznia 2018, 07:08

@dan555: Np. W HOTS'ie. Możesz mieć MVP, ale reszta twojej drużyny to kozi stolec i przegrywacie. W Overwatchu podobnie.

Avatar dan555

8 stycznia 2018, 22:49

Masz racje :D w sumie sam w HOTSa grałem i dziwne, że tego nie pamiętam

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

Edytowano - 8 stycznia 2018, 07:23

Szkoda, że w takim R6:Siege bycie najlepszym graczem nic nie daje.

Jak dla mnie najlepszy gracz z drużyny przegranej powinien dostawać tyle ile za wygraną

Kiedy żabojad z tarczą potrafi wbić ace, ale twoja drużyna nie potrafi trafić w nic poza sojusznikiem

Tak się wytrenowałem, że zaczynam wygrywać sam na 5

Avatar ozi12

8 stycznia 2018, 19:27

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: to może zagramy i zawalczymy o mvp?

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

6 stycznia 2018, 21:51

MVP - Most Valuable Player - Najbardziej Wartościowy Gracz

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2018, 22:08

Dziękuje jakże za tą bardzo ceną informacje.

Avatar Andrzeju

6 stycznia 2018, 23:37

No widzisz, człowiek codziennie uczy się nowych rzeczy. Warto żyć gdyż nigdy nie wiadomo co przyniesie ranek. Ja na przykład nie znałem rozwinięcia tego skrótu a teraz je znam. Jejapl bawi i uczy

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2018, 23:40

@Andrzeju: Ja też się cieszę.

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2018, 05:08

Już miałem się pytać co to MVP, więc dzięki

Avatar Pandzianikki

8 stycznia 2018, 10:46

również dziękować

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nieuczciwa ocena

Fajnie że odpowiedzieli

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka