Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2018, 13:02
Serio?!
Jaki przygłup to wymyślił?
Jako ubranie do śmieszkowania to ok ale co pomyślą inni? Mama by mnie wysłała do psychiatryka za takie ubrania. Wystarczy że mi groziła policją za granie w GTA SA
Odpisz
11 stycznia 2018, 13:13
a myślałem że to ja mam przeje**ne
Odpisz
11 stycznia 2018, 13:25
Wszystko zależy od rodziny. Ja na przykład razem z ciocią pojechałem na Ślężę w takiej oto koszulce i nie spotkało się to ze żadną specjalną reakcją. Oczywiście współczuję każdemu kto ma ten gorszy typ rodziców.
Odpisz
13 stycznia 2018, 13:03
@LSD2000: co.
Odpisz
13 stycznia 2018, 13:20
@LSD2000: żadnej widocznej reakcji nie było, bo w końcu jako społeczeństwo mamy całkiem wyje**ne na to, co na sobie nosi ktoś inny (kuła, polska forma tolerancji, w której przechodnie udają brak istnienia innej osoby), ale myśli na pewno były różne :D
Jeśli będziesz szedł na rozmowę o pracę, to lepiej tego nie zakładaj ;)
Odpisz
13 stycznia 2018, 13:27
@LSD2000: nawet jakbym nie zareagował to na pewno w myślach bym miał różne komentarze na temat twojego ubioru ;)
Odpisz
13 stycznia 2018, 14:00
@Aracz: idź na mecz legi w szaliku Wisły zobaczysz jak mają "wyje**ne"
Odpisz
13 stycznia 2018, 19:21
@LSD2000: Gdzie kupiłeś?
Odpisz
13 stycznia 2018, 20:05
@Asar666: To biała koszulka z wzorem customowo narysowanym specjalnymi markerami przez moją przyjaciółkę. Bliska znajomość artystów naprawdę się przydaje.
Odpisz
16 listopada 2020, 10:11
Groziła policją za granie w GTA? Czy twoja mama jest jedną z tych osób co piszą o szkodliwościach szczepionek na Facebooku?
Odpisz
5 czerwca 2019, 11:23
podeśle ktoś linka do koszulki?
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2018, 20:20
nie wazne ze za duzo pokazuje ale ja to chce xD
Odpisz
13 stycznia 2018, 20:54
Tak jakby ktoś był ciekawy
Odpisz
13 stycznia 2018, 22:34
@Brokula: xiaomi
Odpisz
13 stycznia 2018, 22:58
@NoNieSmieszne: Owszem
Odpisz
14 stycznia 2018, 10:37
@Brokula: tez mam xd
Odpisz
13 stycznia 2018, 23:28
Co to za strona?
Odpisz
14 stycznia 2018, 08:10
@BylSobieMotyl: Aliexpress.
Odpisz
13 stycznia 2018, 13:57
Odpisz
13 stycznia 2018, 13:54
spodni nie mogę znaleźć :P
Odpisz
13 stycznia 2018, 13:47
Nie każdy jest dobry w te klocki
Odpisz
11 stycznia 2018, 14:39
Nigdy bym tych ścierek nie założył
Odpisz
11 stycznia 2018, 12:12
Pytanie bez związku z obrazkiem. Czy miód przewodzi prąd?
Odpisz
11 stycznia 2018, 12:12
@Krzyniu: chyba nie, nie znam sie
Odpisz
11 stycznia 2018, 12:17
@Krzyniu: Dlaczego chcesz wiedzieć czy miód przewodzi prąd?
Odpisz
11 stycznia 2018, 12:18
@Krzyniu: Tak, przewodzi.
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2018, 13:14
@Krzyniu: Czy miód ma ó zamknięte? Ma. W takim razie powinien przewodzić.
EDIT: A nie, czej, pomyliło mi się z żarówką.
Odpisz
11 stycznia 2018, 12:40
Ma ktoś może linka do sklepu?
Odpisz
11 stycznia 2018, 12:42
@Programista: Aliexpress, po prostu wpisz tam Ahegao.
Odpisz
11 stycznia 2018, 12:47
@LSD2000: Bohater mas.
Odpisz
11 stycznia 2018, 12:28
kupiłbym
Odpisz
11 stycznia 2018, 12:24
O, ubranie dla ułomów i wegetarian.
Odpisz
11 stycznia 2018, 12:32
Może jestem ułomem, ale od *tfu* wegetarian to mnie nie wyzywaj.
Odpisz
13 stycznia 2018, 13:26
jaki to ma związek z wegetarianami?
Odpisz
11 stycznia 2018, 12:18
kupywałabym takie hentai ciuchy
Odpisz