Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2019, 18:30
kiedy za szybko wstaniesz i przez chwilę nic nie widzisz po czym budzisz się gdzie indziej
Odpisz
14 stycznia 2018, 03:23
Ja tak nigdy nie miałem... Ktoś może wytłumaczyć od czego takie coś się dzieje?
Odpisz
15 stycznia 2018, 13:06
@LiseQPL: szybko po wstaniu krew odpływa mózgu i stąd biorą się krótkie zaburzenia wzroku i równowagi
Odpisz
16 stycznia 2018, 00:32
@jans135: Dzięki
Odpisz
14 stycznia 2018, 23:38
Skoro ustaliliśmy że większość z nas tak ma
To kto odpowie na pytanie czym to jest spowodowane i co się wtedy dzieje
Ja byłam z tym nawet u lekarza a ten mi powiedział że to możliwość padaczki.. No chyba nie :I
Odpisz
15 stycznia 2018, 13:04
@wilsonXcuddyXhouse: żadna padaczka, szybko po wstaniu krew odpływa mózgu i stąd biorą się krótkie zaburzenia wzroku i równowagi
Odpisz
15 stycznia 2018, 14:38
@jans135: super dziękuje
Odpisz
15 stycznia 2018, 13:08
też tak mam, zawsze gdy wstaję do szkoły nic nie widzę. trwa to różnie ale zazwyczaj do czasu gdy zapalę światło w pokoju
Odpisz
14 stycznia 2018, 13:41
Tru i ten biały oczopląs zawsze przy gwałtownym ruchu
Odpisz
12 stycznia 2018, 13:56
Miałem tak po wyjściu ze szpitala, gdy byłem już w domu leżałem sobie w łóżku jak gdyby nigdy nic, wiec pomyślałem sobie że pójdę do kuchni bo głodny jestem (byłem wtedy na diecie ze jadłem tylko gotowane jedzenie i zwykle podkradalem słodkości) i wtedy TO się zaczęło... Kolorowe gówienka na czarnym tle nie wiem co się dzieje, ale chwile później, ojciec budzi mnie i powiedział mi ze zemdlalem a ja z uśmiechem poszedłem do łóżka i zasnąłem.
Odpisz
13 stycznia 2018, 23:07
@Eliteq_PL: kolorowe gówienka?
Odpisz
14 stycznia 2018, 01:35
@setinek2006_2: Nie pytaj.
Odpisz
13 stycznia 2018, 18:44
Od tygodnia mam ten problem. Mało jem więc każde wstanie z łóżka kończy się 30 sekundowym oślepieniem.
Odpisz
13 stycznia 2018, 19:37
@YouGoSlavia: Możliwe że ty wstajesz zbyt gwałtownie. Następnym razem zbudź się, poleż chwilę i wstań powoli. Jak nie zadziała to oznacza że nie nadaję się na lekarza :v
Odpisz
13 stycznia 2018, 19:41
@KarakanumZPodkarpacia: Taaa, wygrzebywanie się z łóżka 30 sekund jest gwałtowne
Odpisz
13 stycznia 2018, 23:45
@YouGoSlavia: spróbuj 31 sekund
Odpisz
13 stycznia 2018, 23:09
no codziennie tak mam, w końcu o 5 jest jeszcze ciemno
Odpisz
13 stycznia 2018, 19:41
Czy tylko w moim przypadku mam jeszcze gorsze bóle głowy i migawki kiedy budząc się słońce niemiłosiernie na******la swymi promieniami słonecznymi niczym Józef Stalin swoimi żołnierzami w 1943 r. na mą głowe
Odpisz
13 stycznia 2018, 19:07
mój tata w ten sposób stracił przytomność i sobie roztargał koszulkę przy przewracaniu
Odpisz
13 stycznia 2018, 19:04
ja tylko dodam, że jak ja wstane z krzesła to pojawiają się białe i czarne kwadraty, które najpierw są ułożone równo, a potem układają sie w spirale. Czuje także takie ciepło na twarzy i nie czuje rąk. Dodam że od jakiegoś czasu moge ćpać wszystko co słodkie - zaczyna mnie 'mulić', mniej myśle, ale łeb troche boli
Odpisz
11 stycznia 2018, 22:49
raz mi się tak zakręciło w głowie i zrobiło się kolorowo.(nie, nic nie ćpałam)
Odpisz
12 stycznia 2018, 08:30
@ersysek: Mi raz biało
Odpisz
13 stycznia 2018, 18:04
@ersysek: Ja mam czerń
Odpisz
12 stycznia 2018, 13:44
Pozdrowienia,Jestem Pierwszy raz chory od 5 lat.
Odpisz
13 stycznia 2018, 20:48
@PrawdziwyHulk: a twoja stuleja
Odpisz
14 stycznia 2018, 01:02
@firankowy: Czy to było pytanie? Dogryzka? Naucz się poprawnej składni przyjacielu.
Odpisz
11 stycznia 2018, 23:08
I masz wrażenie, że świat wiruje i zaraz się przewrócisz.
Odpisz
12 stycznia 2018, 07:54
@LostInSpace: Brat raz się na ryj wypie**olił
Odpisz
12 stycznia 2018, 05:29
Podobno dziewczyny tak nie mają, zawsze się dziwią jak o tym wspomnę
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2018, 06:37
@HYPER_SMOKI: Może dlatego, że to wynika z chwilowego niedokrwienia mózgu, kiedy wstając gwałtownie krew z głowy spływa w dół.
Może to być oznaką słabego krążenia, spowodowanego np. paleniem papierosów, odwodnieniem i kilkoma innymi przypadkami.
A dziewczyny, przynajmniej w wieku gimnazjalnym mają pie**olca na punkcie swojego wyglądu, żeby mieć ładną sylwetkę itp. więc nie palą, piją odpowiednio dużo wody i to po prostu nie występuje.
Przynajmniej tak ja sobie to tłumaczę, to nie musi być prawda.
Odpisz
12 stycznia 2018, 07:08
@XStuntManiac1: Nie pale, ale tak mam. Twój argument jest inwalidą
Odpisz
12 stycznia 2018, 07:14
@XStuntManiac1: Jestem dziewczyną (wiem bo macałam) i u mnie to występuje. Twój argument-inwalida trafia do hospicjum.
Odpisz
12 stycznia 2018, 07:39
@Deprecha: U mnie również.
Odpisz
12 stycznia 2018, 10:48
Też nie palę ( już ), ale podałem to jako jeden z powodów słabego krążenia.
Odpisz
12 stycznia 2018, 16:44
@XStuntManiac1: Ja to miewałem w wieku szybkiego wzrostu i serce później rosło od reszty, Nie wolno było ćwiczyć, ani biegać bo można było się wyłączyć, do czasu gdy wyniki były w porządku.
Odpisz
13 stycznia 2018, 19:19
@XStuntManiac1:
Z grubsza dobrze to sobie tłumaczysz ;) nazywa się to zapaścią ortostatyczną.
Odpisz
14 stycznia 2018, 09:37
@XStuntManiac1: Ja tak mam ale rzeczywiście mogę mieć słabe krążenie, bo kończyny łatwo mi drętwieją i ciągle mam zimne dłonie i stopy
Odpisz
14 stycznia 2018, 12:21
@XStuntManiac1: piję zaledwie dwie szklanki wody dziennie i mam ten problem.
Odpisz