Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Nie są aż takie pyszne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2020, 15:03
*wychodzi z maszyny do podróży w czasie* który mamy rok?
Odpisz
8 października 2020, 00:08
@NaNaMA: 2013
Odpisz
17 stycznia 2018, 15:37
Ja w tym roku jak będzie kolęda to się chowam
Ostatnio powiedziałam, że nie chodzę na religię i kolo wpisał mnie na listę niewierzących (srsly, proboszcz ma notatnik na tych co nie łażą na religię).
Odpisz
17 stycznia 2018, 15:52
@kicius23: Nie żeby coś, ale znam ludzi, którzy nie chodzą na religię, bo mają tak fatalnych nauczycieli, że czują jak się od Boga oddalają ._. Więc taki spis zbytnio niczego nie oddaje
Odpisz
17 stycznia 2018, 20:52
@kicius23: Oni spisują kto ile kasy dał ;-;
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2018, 21:10
Dodam (bo w temacie), że u mnie w liceum był taki spoko ksiundz, że wszyscy niewierzący chodzili na religię.
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:14
ja mam taką zabawna katechetkę której lekcje to jest istna propaganda. Mówiła ze osoba wierząca nie może nazwać się: gej, lesbijką, osoba nie przyjmująca kolędy, osoba będąca innej płci niż kobieta/mezczyzna i jeszcze kilka przykładów. Kiedy fidget spinery były jeszcze popularne mówiła że to dzieło szatana bo jak się kręci to widać trzy szóstki, a kiedy jedna osoba przyszła do szkoły w koszulce acdc to rzuciła się na nią z krzyżem. nie wspominam o tym że raz rozdawała nam "medaliony ochronne" składające się z 7 centymerowego portretu Jezusa na sznurku oraz rozdawała nam tego typu planszę (przepraszam że drewniana jakość ale chodzi o zdjęcie poglądowe)
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:14
@CoolSceleton95:
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:15
@CoolSceleton95: taka zabawna osóbka
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:22
@CoolSceleton95: Dasz zdjęcie wszystkich znaków? Chciałbym sobie poczytać
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:26
@CoolSceleton95: Współczuję ;-;
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:33
@CoolSceleton95: ja to miałem wywieszone, na korytarzu... ale ja chodzę do katolickiej szkoły więc w sumie nic dziwnego. Ale za to w podstawówce miałem taką rypniętą katechetkę, mówiła na przykład, że teoria ewolucji to kłamstwo i żeby w to nie wierzyć...
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:41
@CoolSceleton95: O ku*wa taka tablica wisi u nas we wsi w kościele :D
Kiedyś żeby wku*wić katechetkę przyszedłem na religie w bluzce z pacyfką i naszyjnikiem z Ying - Yang. Tak się wku*wiła że wybiegła z klasy jak oparzona zawołała dyrektorkę i moją wychowawczynią i zaje**ła zeszyt żeby dokładnie przejrzeć. Oczywiście jak przyszły nauczycielki naszyjnik miał mój kolega w plecaku a bluzkę miałem przekręconą na drugą stronę ale nie powstrzymało ją to od godzinnego wykładu jakie rzeczy są złe i opętane i oczywiście podała mnie jako przykład. Od tamtej pory na każdej lekcji każe pokazywać czy nie mamy jakiś dziwnych symboli przy sobie.
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:45
@CoolSceleton95: Miałem podobną katechetkę.
Na każdej religii był poruszany temat aborcji, masturbacji i czy homoseksualizm to choroba. Miała na każdy temat najbardziej absurdalne poglądy jakie mogły tylko być.
Parę razy przyszedłem na religię z koszulką Slipknota, to na początku się na mnie nawet nie patrzyła, a za którymś razem poprosiła mnie do swojego biurka i powiedziała, żebym więcej jej nie ubierał, a najlepiej to wyrzucił.
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:56
@XStuntManiac1: Bo łatwiej mówić o takich rzeczach niż o Bogu. Eh, może powinnam zostać katechetką, bo mnie coś chwyta jak słyszę te opowieści
Odpisz
17 stycznia 2018, 22:27
@XStuntManiac1: Niewiele rzeczy mnie bardziej raduje od opowieści młodych ludzi, którzy są zniechęcani do kościoła i religii przez swoich katechetów. Ja osobiście się przyznam, że chodziłem na religię w szkole średniej, choć wtedy już nie wierzyłem, ale katechetka nie była czepliwa i można było grać w karty i szachy. Gdyby było inaczej to bym zrezygnował.
Odpisz
17 stycznia 2018, 22:31
@kowalski12: niestety nie mam ale wystarczy wpisać w Google " złe symbole" lub "katoliku co nosisz"
Odpisz
18 stycznia 2018, 03:06
@Broski: U mnie w średniej też było dosyć spokojnie nie licząc jednej sytacji, gdzie katecheta albo ksiądz (nie pamiętam już) czepnął się mojego "k" co wyglądało jak niedokończony pentagram
Odpisz
18 stycznia 2018, 06:39
@ewelkapl: Emm, nie. Siedziałam koło niego, widziałam co robi :T
Odpisz
18 stycznia 2018, 06:43
@kicius23: Zapisują jak już wyjdą.
Odpisz
18 stycznia 2018, 07:23
@ewelkapl: No dobra, ale ja mówiłam o innej sytuacji :V
Odpisz
18 stycznia 2018, 11:40
@Mordzioo: mnie zaczyna religia bawić po prostu
noszę na szyi młot Thora
na nadgarstku bransoletę skandynawską z głowami smoków
i nosiłem pierścień z kometą sigmara
jej rage mnie bawił
teraz noszę pierścień z runicznym napisem blod og eyre (krew i honor) czekam na reakcję xd
Odpisz
18 stycznia 2018, 12:26
@Miguelp: Dość nietypowe wybory jeśli chodzi o ,,złe symbole'' ale szanuje za oryginalność.
Ja swoją katechetkę denerwuje tym że chyba wiem o jej religii więcej niż ona i jak jej podaje sensowne argumenty to ta mi wyjeżdża z tekstem ,,Wiesz że tym co mówisz obrażasz Boga?''
Ja: Ale prosze pani ja cytuje fragment z Biblii
Ona: To pokaż mi go
Pokazuje Księgę Powtórzonego Prawa 25:11-12
Ona: Siadaj dostajesz jedynkę za przeszkadzanie na lekcji
Odpisz
18 stycznia 2018, 17:23
@Mordzioo: lubię ich kulture
Odpisz
19 stycznia 2018, 11:42
@CoolSceleton95: co znaczy jednorożec?
Odpisz
19 stycznia 2018, 14:59
@Mary_King_Flo: pedalstwo tg co pamietam
Odpisz
19 stycznia 2018, 15:10
@Miguelp: zgadza się
Odpisz
7 września 2018, 08:38
@CoolSceleton95: Same
Odpisz
8 września 2018, 00:14
@Mikalashia: <przywołana odkopem>
Odpisz
18 stycznia 2018, 18:40
bóg nie istnieje
Odpisz
18 stycznia 2018, 11:03
Ode mnie w tym roku ksiądz pieniędzy nie brał....
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:06
a może srakę miała?
Odpisz
17 stycznia 2018, 14:30
a może akurat srala?
Odpisz
17 stycznia 2018, 17:16
Odpisz
17 stycznia 2018, 17:52
@Windows_10:
Odpisz