Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2018, 23:30
Robię odznakę
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:03
Ale jak? 2 lata leżenia tak ze nikt się nie skapnal?
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:57
@Lekki69: ku*wa
rodzina raz w miesiącu i codziennie lekarz o ustalonych godzinach więc z odpowiednim planowaniem nikt by nie zauważył
Odpisz
17 stycznia 2018, 22:25
@Strex: Tak ale jednak oddech podczas snu jest zazwyczaj regularny i stabilny i są też inne "profesjonalne" funkcję którymi zdradzilby się...
No chyba że to Polski Szpital to ch*ja się skapna
Odpisz
17 stycznia 2018, 22:32
@Lekki69: ale wtedy ch*j nie było tych profesjonalnych funkcji
Odpisz
17 stycznia 2018, 22:33
@Lekki69: wgl brytyjczyk tam pisze
Odpisz
17 stycznia 2018, 23:54
@trinty: Skąd wiesz ze nie było?
Skąd wiesz ze szpital znajduje się w Anglii?
Odpisz
18 stycznia 2018, 08:58
@Lekki69: Oddech można kontrolować.
Odpisz
18 stycznia 2018, 14:23
@Hartio: Właśnie
Odpisz
18 stycznia 2018, 19:36
@Lekki69: Bo byłam jego żoną.
Odpisz
19 stycznia 2018, 07:06
@trinty: Najwyraźniej bardzo głupią żoną
Odpisz
19 stycznia 2018, 14:00
@Lekki69: Jak chcesz.
Odpisz
19 stycznia 2018, 14:58
@trinty: Nie chcę. Stwierdzam tylko fakt
Odpisz
19 stycznia 2018, 18:48
@Lekki69: Einsteinem też nie jesteś jeśli po trzech komentarzach już piszesz że ktoś jest głupi
Odpisz
19 stycznia 2018, 22:06
@matiExtreme: Twierdzisz że mądry człowiek nie skapnie się ze koleś nie śpi już z 2 lata? XD Nie mówię tego na podstawie komentarzy ale obstawialem bardziej na zasadzie że gdyby faktycznie byl/byla ta zona to jednak bylaby cholernie glupia Poza tym w moich komentarzach nie wywyzszam się nad żadną osobę żeby mówić o sobie jak o Einsteiniem. Prędzej uniżam "rzekomą żonę"
Odpisz
19 stycznia 2018, 22:13
@Lekki69: XD, Nie zauważyłem jednego komentarza Żonki i teraz wszystko zmienia postać rzeczy.
R O Z E J M
Odpisz
19 stycznia 2018, 22:19
@matiExtreme: No problem
Odpisz
17 stycznia 2018, 14:36
Dobre meme :)
Odpisz
17 stycznia 2018, 22:00
do u kno da wei?
Odpisz
18 stycznia 2018, 02:06
@DOMINIXX5: ya i knoe da wae
Odpisz
18 stycznia 2018, 07:28
show me da wae
Odpisz
18 stycznia 2018, 11:41
show me de wae to de Ugandan Queen
Odpisz
18 stycznia 2018, 12:14
@Ziemniak_Illuminati: okay may bruddas follo me i show de wae
Odpisz
18 stycznia 2018, 12:20
Yea! He wil show de wae!
Odpisz
18 stycznia 2018, 12:35
@Ziemniak_Illuminati: yas follo me bruddas
Odpisz
18 stycznia 2018, 12:38
k
Odpisz
18 stycznia 2018, 12:42
@Ziemniak_Illuminati: potas???? yu ar in wrong team !
Odpisz
18 stycznia 2018, 13:23
*knlocking*
Odpisz
18 stycznia 2018, 22:02
@DOMINIXX5: *knuckles intensives*
Odpisz
18 stycznia 2018, 07:51
To raczej ilusion 0
Odpisz
18 stycznia 2018, 08:49
@BonnieThePirate: Udawaj przez dwa lata, że jesteś w śpiączce. Życzę powodzenia.
Odpisz
18 stycznia 2018, 11:42
@Akairchan: No ale później spadło do 0 bo go wykryli :V
Odpisz
17 stycznia 2018, 22:32
na monitoringu... ale skoro 2 lata mu się udawało to nie ma kamer w salach? hmm ok...
Odpisz
17 stycznia 2018, 23:55
@Filipsss: Ochrona to pilnuje. Oni nie wiedzą kto leży tam itp itd
Odpisz
17 stycznia 2018, 22:53
Ale jak ktoś jest w śpiączce, to jest podłączony do aparatury podtrzymującą egzystencję człowieka, a gdyby tak se wychodził, to byłby alarm w postaci "piiiiiiip" (brak pulsu). Musiałby też podłączać samodzielnie wszystkie rurki itd., więc meme na 100% fejk.
Odpisz
17 stycznia 2018, 22:20
Mem-złoto
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:32
Przez ten czas powinny mu zaniknąć mięśnie
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:56
@Snorciakkk: jeśli codziennie wychodził to nie
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:32
Holy Sh**
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:24
COO KU*WA??
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:18
Admin chce obserwować jakiś wątek czy ki ch*j
Odpisz
17 stycznia 2018, 14:42
Ile lat musiałby udawać, aby było przedawnienie?
Odpisz
17 stycznia 2018, 14:43
Chyba 10 lat.
Odpisz
17 stycznia 2018, 14:53
Zależy od kraju.
Odpisz
17 stycznia 2018, 15:39
W polsce akurat 30 lat.
Odpisz
17 stycznia 2018, 15:24
ach skyrim przypomina mi się dlaczego zmarnowałem swoje 1520 godzin w tej grze
Odpisz
17 stycznia 2018, 23:01
"zmarnowałem"
Odpisz
18 stycznia 2018, 01:48
ja tylko 2h i nie mam zamiaru więcej
Odpisz
18 stycznia 2018, 13:51
@DAVJD: Ja 240 godzin i chętnie jeszcze wrócę
Odpisz
18 stycznia 2018, 16:19
@Akairchan: kupiłem specjalną edycję skyrima
Byłem zawiedziony
Jedyny wątek który mnie ciekawił, to solstheim
Który był dlc :/
Gra nużąca, połowę czasu spędzasz w lochach/jaskiniach zabijając draugry/szkielety
Fajnie byłoby też, jakby gra oferowała coś więcej niż 15 pancerzy na krzyż, nudny w ch*j system ulepszania polegający na:
-podejdź
-ulepsz
Myśle sobie, że sprawdził by się tam system modyfikacji z fallout 4
Gdzie możesz np. zmienić material pancerza na bardziej lekki czy chociaż go ku*wa pomalować
Odpisz
19 stycznia 2018, 15:05
dzięki za poprawę nie zauważyłem mojej pomyłki
Odpisz