Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Z klasą się trzeba urodzić
Młodzi gniewni
Nie znoszę kleszczy
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2022, 16:27
Mmmm kiełbasa ze świni :v
Odpisz
17 stycznia 2018, 19:49
Dziwne.
Na moim małym wypi**owiu są koncerty m.in Sylwii Grzeszczak, w tym roku będzie Quebo i Kwiatkowski, a stoisk z jedzeniem jest ogrom.
Odpisz
17 stycznia 2018, 20:03
@NM_Senpai: U nas na wypi**owie był big cyc i miał być Wodecki, ale umarł i dali wiśniewskiego zamiast niego.
Odpisz
17 stycznia 2018, 22:18
@NM_Senpai: U mnie dwa lata temu był Sabaton i przez chwilę Grudziądz był Heavy Metalowym centrum Polski
Odpisz
18 stycznia 2018, 04:46
@CousinJoe: To na moim zadupiu dwa lata temu był Martyniuk...
Odpisz
18 stycznia 2018, 15:02
@kasza_w_sprayu: Sabaton się chowa
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:10
@CousinJoe: a u nas je**ne ku*wa przedszkolaki z tym samym ku*wa je**nym przedstawieniem co rok
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:39
@NM_Senpai: A u mnie tylko jakieś podrzędne disco polo i nigdy nic konkretnego :(
Odpisz
3 stycznia 2019, 23:55
@NM_Senpai: Łomża?
Złota łopata nadciąga wiem (。◕‿‿◕。)
Odpisz
31 grudnia 2020, 18:21
@Xavicjusz_82: ja dwa lata temu miałem bednarka
Odpisz
4 marca 2020, 21:33
Mm żurek
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:18
Uwielbiam festyny gminne! Kiedyś na takich prowadziłem strzelnicę z wiatrówkami
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:40
@SynMarsa: Avek praktycznie adekwatny do komentarza
Odpisz
23 października 2018, 21:56
@zurek1: wauligi
Odpisz
23 października 2018, 21:55
zawsze się ciekawiłam czym są te balony
Odpisz
18 czerwca 2018, 23:10
U mnie w tym roku będzie Sławomir!!!!
Odpisz
17 stycznia 2018, 19:34
Jeszcze koncert jakiejś miejscowej kapeli.
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:18
Czyli jak zawsze jakiś typowy folklorowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiaczek"
Nie wiem czy coś takiego istnieje. Chyba po prostu bardziej typowej nazwy nie ma.
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:20
@AJEMAJ: napewno istnieje i napewno nie jest jedynym o takiej nazwie.
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:29
Albo Golec uOrkiestra.
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:32
@MartellusV14: oj Golce to teraz klasa wyższa.
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:38
moja wieś to ma kurde rozmach. 2 lata temu Baciary, rok temu Terrazino a w tym roku ma być Martyniuk ku**a XDD
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:42
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: no nieźle XD
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2018, 20:51
Nie napisałem że są muzyka gorszego sortu, tylko oni są właśnie mile widziani na dożynkach itp.
Poza tym raz byli u mnie we wsi i każdy się dobrze bawił.
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:54
@MartellusV14: wow. Ja osobiście byłam na takiej wiejskiej imprezie tylko przejazdem, przy okazji. No i co do Golców, to pewnie opłacili ich dobrze :V
Odpisz
19 stycznia 2018, 01:00
kek, u mnie był gościu z Modern Talking
Odpisz
21 stycznia 2018, 22:19
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Od Baciarów to ty się odpie**ol xD
Odpisz
19 stycznia 2018, 20:39
Brakuje tylko parasolów z napisem "Tyskie"
Odpisz
19 stycznia 2018, 14:45
Ja tam lubię bardzo
Odpisz
17 stycznia 2018, 19:27
ale od grochówki to się odp*dol, u mnie w gminie zawsze zaje*ista
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:01
U mnie nie ma. Ale jak byłem u sąsiadki na festynie, to robili grochówę w takim wojskoeym czymś do zupy. KU*WA, JAKIE TO BYŁO ZAJEBISTE.
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:13
albo bigosik na hubertosie <3
Odpisz
18 stycznia 2018, 21:18
o tak. som zaebiste. nie dosc że pioter za darmo nie bedzie głodny chdzic to smaczne jakby od cioci grażyny
Odpisz
18 stycznia 2018, 23:49
to 'wojskowe coś do zupy' to tzw. kuchnia polowa
Odpisz
19 stycznia 2018, 09:35
@Maly_modelarz15: Dzięki.
Odpisz
19 stycznia 2018, 08:44
Nie no, prawie wszystko się zgadza. Brakuje tylko pań z koła emerytów w ludowych strojach, które wyją do księżyca, myśląc, że śpiewają.
Odpisz
19 stycznia 2018, 07:17
najczęściej to disco polo dla januszy
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:44
>bądź mno
>cziluj sobie w sklepie
>podbija loszka
>9/10 cycata Karyna
>zamoczyłbym
>staje obok, ewidentnie mnie obczaja
>długo się nie zastanawia dziewczyna
>lecimy do niej
>szybka akcja, prowadzi mnie do łazienki
>wpycha pod prysznic i zaczyna się rozbierać
>wskakuje do mnie i odkręca gorącą wodę
>co się odku*wia
>ściska mnie mocno
>szybkie ruchy góra dół jeśli wiecie o czym mowa
>nadciąga przesyłka
>poleciało na włosy
>zaczyna wcierać mocno
>co kto lubi
>potem spłukuje, odstawia mnie na półkę i odchodzi
>zajebiście być szamponem
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2018, 20:51
to niezłe masz sny
Odpisz
18 stycznia 2018, 22:01
Ten uczuć kiedy przepisujesz tekst z obrazka
Odpisz
18 stycznia 2018, 23:46
Wyczuwam apkę Pasty lub mem na którym również jest kopia z apki
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2018, 23:47
@DeXxu: tyku*wapsiepolicyjny
Odpisz
19 stycznia 2018, 00:03
:)
Odpisz
18 stycznia 2018, 22:05
Fajne są takie festyny. Szkoda, że już u mnie nie robią bo bym się po napieprzał sztachetami.
Odpisz
18 stycznia 2018, 21:55
Mnie tam pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz