No... I tak to właśnie jest...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Przerwa na herbatkę
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nieuczciwa ocena
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2018, 18:39
Gorzej jak gadasz z dziewczyną.
Odpisz
21 stycznia 2018, 11:41
@Sarux: Gorzej jak gadasz sam z sobą.
Odpisz
21 stycznia 2018, 22:32
@Archeologwinternetach: Ja tam nie mam problemu gadać ze sobą. Raz ja wymyślam jakiś temat, a raz ta druga os... czekaj...
Moje życie chyba nie ma sensu... kek
Odpisz
21 stycznia 2018, 18:53
W Finlandii po prostu jak nie masz nic do powiedzenia to nic nie mówisz~
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2018, 01:43
Ja mam tak z nowymi znajomościami. Jak kogoś dobrze znam, to rozmowa się jakoś ciągnie.
Odpisz
21 stycznia 2018, 12:36
@Keks_: ja mam odwrotnie, kek
Odpisz
21 stycznia 2018, 10:06
"No hej Napoleon. Pamiętasz mnie? To ja twój pradziadek"
Odpisz
19 stycznia 2018, 23:07
Marcel i Pułkownik zastanawiają się skąd wytrzasnąć kolejne flaszki wódki (czarno-białe).
Odpisz
19 stycznia 2018, 22:18
To ja z dwoma ziomkami mam na odwrót. W sensie że nigdy nam nie brakuje tematów. Tym bardziej że on jest zagorzałym patriotą a ja kosmopolitą i zawsze jak jakimś cudem się skończą to ktoś z nas porusza ten temat
Odpisz
19 stycznia 2018, 22:43
Jaki temat, nazywając po mojemu ''przer*chaliście'' najbardziej dotychczas?
Odpisz
19 stycznia 2018, 22:47
@trinty: Myślę że temat 2, 3 i 4 wymiaru ale to z tym drugim ziomkiem bo tylko on coś ogarnia z takich tematów
Odpisz
19 stycznia 2018, 22:49
nie wiem jak ty zasypiasz myśląc o tak mindfuckowych rzeczach, no chyba, że nie zasypiasz. xD
Odpisz
19 stycznia 2018, 22:56
@trinty: Znaczy my o tym gadamy jak wracamy ze szkoły bo przyjemnie się gada i jakiś kilometr drogi idziemy do domu jednego ziomka a potem z drugim idę przystanek.
Odpisz
19 stycznia 2018, 23:06
Czajem
Odpisz