Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sarux

20 stycznia 2018, 18:39

Gorzej jak gadasz z dziewczyną.

Avatar Archeologwinternetach

21 stycznia 2018, 11:41

@Sarux: Gorzej jak gadasz sam z sobą.

Avatar katejoz

21 stycznia 2018, 22:32

@Archeologwinternetach: Ja tam nie mam problemu gadać ze sobą. Raz ja wymyślam jakiś temat, a raz ta druga os... czekaj...

Moje życie chyba nie ma sensu... kek

Avatar FinlandMasterRace

21 stycznia 2018, 18:53

W Finlandii po prostu jak nie masz nic do powiedzenia to nic nie mówisz~

Avatar Keks_

Edytowano - 20 stycznia 2018, 01:43

Ja mam tak z nowymi znajomościami. Jak kogoś dobrze znam, to rozmowa się jakoś ciągnie.

Avatar Staropolanka_Niegazowana

21 stycznia 2018, 12:36

@Keks_: ja mam odwrotnie, kek

Avatar lorax12

21 stycznia 2018, 10:06

"No hej Napoleon. Pamiętasz mnie? To ja twój pradziadek"

Avatar Broski

19 stycznia 2018, 23:07

Marcel i Pułkownik zastanawiają się skąd wytrzasnąć kolejne flaszki wódki (czarno-białe).

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2018, 22:18

To ja z dwoma ziomkami mam na odwrót. W sensie że nigdy nam nie brakuje tematów. Tym bardziej że on jest zagorzałym patriotą a ja kosmopolitą i zawsze jak jakimś cudem się skończą to ktoś z nas porusza ten temat

Avatar trinty

19 stycznia 2018, 22:43

Jaki temat, nazywając po mojemu ''przer*chaliście'' najbardziej dotychczas?

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2018, 22:47

@trinty: Myślę że temat 2, 3 i 4 wymiaru ale to z tym drugim ziomkiem bo tylko on coś ogarnia z takich tematów

Avatar trinty

19 stycznia 2018, 22:49

nie wiem jak ty zasypiasz myśląc o tak mindfuckowych rzeczach, no chyba, że nie zasypiasz. xD

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2018, 22:56

@trinty: Znaczy my o tym gadamy jak wracamy ze szkoły bo przyjemnie się gada i jakiś kilometr drogi idziemy do domu jednego ziomka a potem z drugim idę przystanek.

Avatar trinty

19 stycznia 2018, 23:06

Czajem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Monnx
Dodane przez: Monnx

Trzeba brać osobną torbę

Przerwa na herbatkę

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Nieuczciwa ocena

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka