Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tymi się chodzi
Niegrzeczny Oskarek
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2018, 22:02
U nas nawet tego nie ma
Odpisz
23 stycznia 2018, 00:50
Na ciul komu McDonald jak festiwal fajny jest. Zwolennicy McDonalds pewnie za grubi są żeby na festiwalu poszaleć. Byłem tam 12 razy i jeszcze pojadę. Uprzedzając pytania. Mam 43 lata
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:30
Dawać o Kaliszu (Wielkopolska)
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:40
już zrobiłem, jest w poczekalni gdzieś
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:59
@didujakaskemm: Dobrze wiedzieć
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:51
Głuchołazy zrób (opolskie)
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:17
Zbudowali tam Maka i nie ma nigdzie indziej a pół godziny po maka się jechać nie chce
Czemu nie mogli bliżej
Ja tylko chcę mieć lokalne źródło fast food
Odpisz
21 stycznia 2018, 11:23
Jaką czcionką są robione napisy?
Odpisz
21 stycznia 2018, 11:26
@EmielRegis: Kristen ITC
Odpisz
21 stycznia 2018, 11:26
@didujakaskemm: dzięki
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2018, 16:56
@EmielRegis: pierwszy raz widze pytanie bez czerwonych strzałek
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2018, 17:10
Andrzeju pamiętaj, mości panowi Regisowi nie daje się czerwonych bo inaczej przyjdzie w nocy i...
Odpisz
21 stycznia 2018, 11:14
Mieszka tam mój stary ziomek, który wpieprza kostki rosołowe zamiast czekolady czy ciastek
Odpisz
21 stycznia 2018, 11:21
@EmielRegis: Ale one dobre są
Odpisz
21 stycznia 2018, 20:41
@EmielRegis: Też tak kiedyś robiłam
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:00
@natada: co
Odpisz
22 stycznia 2018, 15:33
tak wgl to zajebisty widok na blokowiska z rej wieży macie
Odpisz
21 stycznia 2018, 17:30
Ten glan brzmi zachęcająco
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2018, 14:02
Też mamy taką fajną wieżę w Szczecinku
Odpisz
21 stycznia 2018, 13:10
byłem tam
Odpisz
21 stycznia 2018, 13:02
Dla tego glana jestem gotowa tam przyjechać
Odpisz
21 stycznia 2018, 11:48
A propos ch*jowych atrakcji turystycznych
Czy to dobry plan by zaprosić kogoś na pierwszą randkę do oceanarium które jest główną atrakcją w mieście i oboje byliście tam setkę razy?
Odpisz
21 stycznia 2018, 11:55
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: moglibyście 2ypieniac się wspomnieniami z tego miejsca
Odpisz
21 stycznia 2018, 12:06
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Zaproś na chatę i oglądajcie netflixa razem przez cały dzień
100% legit no scam
Odpisz
21 stycznia 2018, 12:14
@erykos123: Nie jestem pewien, czy zaufa mi na tyle by nie pomyśleć, że chcę ją zgw*łcić i pokroić w piwnicy, ale brzmi legitnie
Odpisz
21 stycznia 2018, 12:16
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Jeśli ten ktoś jest bardzo zainteresowany oceanami, masz się czym popisać w tej kwestii, bardzo lubi to miejsce - jak najbardziej, ale w innych przypadkach, czyli w 99,99% przypadków - to nie jest dobry pomysł.
Odpisz
21 stycznia 2018, 11:19
teraz o Gołuchowie
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2018, 11:21
@Princess_Unattainable: to tam gdzie są te pałace i żubry?
Odpisz
21 stycznia 2018, 11:21
@Princess_Unattainable: lub o Mielcu
Odpisz
21 stycznia 2018, 11:25
@didujakaskemm: żubry + cmentarz w lesie
Odpisz
21 stycznia 2018, 11:14
Wielki glan i stare festiwale są fajne, wieża też spoko
Odpisz