Jak powiedział, tak też uczynił
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 grudnia 2019, 19:51
SAO do dobre anime, a większość jego haterów nigdy go nie oglądało, a tylko widziało recenzję kanału Mother's Basement, który nazywa SAO najgorszym anime ever i karmi ludzi propagandą, że to wyseksualizowane, pełne kazirodztwa gówno w którym tylko się gw**cą. Co jest totalną bzdurą.
A jeżeli narzekanie na ch*jowe prowadzenie fabuły, to zobacznie sobie SAO: Alicization
Odpisz
26 stycznia 2018, 02:37
SAO jest*
Odpisz
6 kwietnia 2019, 22:54
@AltairBright: sao mi ssało
Odpisz
7 kwietnia 2019, 00:11
nie może Ci ssać skoro jesteś dziewczynką
Odpisz
7 kwietnia 2019, 00:16
@Kurson: ale może jej wysysać
czy coś
Odpisz
7 kwietnia 2019, 00:18
@Tymek590: no chyba że tak
Odpisz
7 kwietnia 2019, 08:24
@Kurson: łopata złota wam się należy
Odpisz
7 kwietnia 2019, 11:39
przecież to ty pierwsza odkopałaś mój komentarz
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:40
Chce sie pochwalić że ten meme man po lewej to ja i mam gust w anime
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:43
@XxXSuperDrobiu69XxX: Mój szanowny (przyjaciel) "pomógł" w tworzeniu mema. Bardzo dziękuję.
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2018, 21:51
@Kurson: to nie było zamierzone, wiedziałem że jak ci to napiszę to mnie będziesz baitowal i napiszesz sao było dobre więc od razu zablokowałem a ty tylko złodzieju screena zrobiłeś i mi pomysł ukradłeś
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:57
@XxXSuperDrobiu69XxX: Po prostu znowu myśleliśmy o tym samym, tylko to ja ładnie uciąłem screena i Ci go wysłałem i to ty chciałeś mi go podwalić Ty kremówczaku
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:58
@Kurson: Ja też miałem taki pomysł i też zrobiłem screena
Odpisz
21 stycznia 2018, 22:00
@XxXSuperDrobiu69XxX: Ale ja go wysłałem wiece wychodzi na to że to.mój pomysł
Odpisz
21 stycznia 2018, 22:09
@Kurson: Jutro znowu ci je**ę
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2018, 22:11
@XxXSuperDrobiu69XxX: wypierpapier brutalu telefon mi podziurawiło i rękę urwało
Odpisz
6 kwietnia 2019, 22:55
@Kurson: co było dalej?
Odpisz
7 kwietnia 2019, 00:10
wciąż żyje, często się spotykamy, właściwie to jesteśmy sąsiadami. Ale za to on funduje jedzenie i tanie energetyki
Odpisz
16 lutego 2018, 21:32
Akurat SnK jest bardzo fajne. Za sao nie przepadam, ale cóż
Odpisz
22 stycznia 2018, 15:48
SnK jest akurat dobre. Ma świetną kreskę, a postacie nie mają oczu na całą mordę. Nie ma tam też żadnych cycatych postaci. Fabuła też na plus- jest akcja i ta tajemniczość. Jest wiele tajemnic i ma trochę mroczny charakter. Nie ma też żadnych typowych japońskich imion typu Denito czy Kirimito. Na koniec dodam, że ma piękne openingi i endingi. Jedyne mnie wku*wia to pie**olec Mikasy na Erenie.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2018, 16:58
*jedyne co mnie wku*wia
Zapomniałam ,,co"
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:21
Jak lubisz takie klimaty pseudo apokalipsy (chyba tak można to określić) to polecam ci Kabaneri of the Iron Fortress
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:00
@avalon3440: Otak, KotIF jest super
I ma zajebisty OST
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:41
czemu otwarcie sezonu przełożyli na sierpień!?
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:29
@generalpartyzantkijeja: Bo ja wiem? Zawsze lepiej niż jakby anulowali
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:09
jak są dziećmi to niestety mają oczy na pół twarzy
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:10
pytanie kiedy 2 część odcinka specjalnego ,,żegnaj murze sina''
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:36
@RobStark: Ale jak są starsi to nie mają takich złych oczu. Miałam cały czas na myśli DOROSŁE postacie z dużymi oczami.
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:37
@RobStark: 9 kwietnia tego roku
Odpisz
25 stycznia 2018, 13:59
@Davido: Kabaneri jest niezłe, ale o ile się nie mylę to AoT i KnK jest z tego samego studia i fabuła jest na pierwszy rzut oka niemal identyczna do AoT. Osobiscie strasznie mnie to irytowało - tak jakby studio splagiatowało własne anime
Odpisz
25 stycznia 2018, 14:57
@Flav_: Też mi się właśnie jakoś kojarzyło z AoT
Odpisz
23 stycznia 2018, 21:58
Przypomniała mi się rozmowa z byłą XD
Odpisz
23 stycznia 2018, 14:08
Noragami, Fullmetal Alchemist, Attack On Titan są świetne Naruto trochę za długie ale też spk
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:33
AoT złe nie jest
Odpisz
22 stycznia 2018, 00:45
@Davido: przynajmniej nir ma tych zje**nych trapów
Odpisz
22 stycznia 2018, 15:30
@Selkes: Khem khem Armin i Levi khem khem
Odpisz
22 stycznia 2018, 15:37
@WebsTer230: Levi trapem?
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:18
@Selkes: To jest właśnie minus
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:19
@WebsTer230: Levi jest zniesmaczony twoim komentarzem
Odpisz
22 stycznia 2018, 20:03
@WebsTer230: Bardziej Armin i Nanaba.
Odpisz
22 stycznia 2018, 22:17
@Selkes: Nie wykluczone że Henji (ta w okularach) jest trapem, a przynajmniej w mandze nie było określone jakiej jest płci z tego co mi wiadomo.
Odpisz
23 stycznia 2018, 02:42
@Noxen: czemu wy się doszukujecie trapów tam gdzie ich nie ma ;_;
Odpisz
23 stycznia 2018, 11:55
@avalon3440: Ja się nie doszukuję. Poprostu w mandze ta postać jest prowadzona tak że nie wiadomo jakiej jest płci.
Odpisz
22 stycznia 2018, 12:53
ostatnio chciałam obejrzeć attack on titan. warto?
Odpisz
22 stycznia 2018, 15:01
@Windows_10: Jasne
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2018, 15:02
@Windows_10: Jeśli lubisz zajebisty klimat, fabułe, charyzmatyczne postacie i tajemnice, to tak.
Odpisz
22 stycznia 2018, 15:03
@Windows_10: Naturalnie
Ale ostrzegam, że jedyne co usłyszysz od Mikasy to "Eren"
Odpisz
22 stycznia 2018, 15:05
@Windows_10: Jeśli lubisz brutalną śmierć i sporo niewiadomych to warto. Openingi są świetne.
Odpisz
22 stycznia 2018, 15:28
@Windows_10: Meeh, moim zdaniem jest całkiem fajne ale zdecydowanie przehypowane
Odpisz
23 stycznia 2018, 08:22
@Turbek213: A od Erena nie usłyszysz nic poza krzykiem bez większego sensu :v
Odpisz
23 stycznia 2018, 09:05
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Dokładnie xD
Odpisz
22 stycznia 2018, 21:23
boku no hero
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:48
anime ssie
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
star wars też
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:04
@lukasz649:
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2018, 23:50
Walić takie animce. Wole bardziej oryginalne.
Pacz: Konosuba, girl und panzer, Gate (czy jakkolwiek się to skrótowo mówi ale samo wpisanie "Gate anime" i tak starczy)
Itp. kiedy jakieś znajde
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2018, 01:40
@RumekFuria: oryginalne =/= stulejarskie
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:16
@RumekFuria: imo, Gate i GuP były śmieciowymi tytułami jak SAO, ale każdy ma swój gust.
Odpisz
21 stycznia 2018, 22:40
Jojo still better
Odpisz
21 stycznia 2018, 22:47
@MrCienki: SO NO CHI NO SA DA ME
Odpisz
22 stycznia 2018, 00:34
@MrCienki: JOJO TO NAJLEPSZE ANIME
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:11
@MrCienki:
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:18
@Man_in_the_Mirror:
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:38
@MrCienki: Najpotężniejszy ze standów:「Sad Frog」
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:28
SAO jest DOBRE
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:22
SAO jest dobre.
Odpisz