Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nwmniemampomyslu

24 czerwca 2019, 14:26

Niby fajnie ale wygląda niewygodnie

Avatar RayGuy_Player

26 stycznia 2018, 18:59

Avatar Overwatch

26 stycznia 2018, 08:02

jak tak badziewnie ma wyglądać przyszłość to ide po sznur...

Avatar lorax12

26 stycznia 2018, 07:02

The Future is now, old man!

Avatar AgatkaKozak

26 stycznia 2018, 06:49

Dobre rozwiązanie. I tak nie używa się go jednocześnie. No... chyba, że przez dwie osoby.

Avatar misko02

26 stycznia 2018, 01:40

Spoko spoko niby, ale czy to jest:
>Wygodne
>stabilne( w sensie nie rozkłada się lub coś albo nie składa)
>czy jest to kompatybilne często
> czy jest dobre jako myszka lub jako pad? Bo po co zmieniać dobrą myszkę na słabą myszkę i słabego pada? to już lepiej męczyć się bez pada albo kupić po prostu słabego pada

Avatar JanuszWaleczny

26 stycznia 2018, 05:59

@misko02: Racja, jeśli miał bym wybierać między tym a padem od xbox360, to wybrał bym tego od xbox'a.

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2018, 06:48

@misko02: Poza tym czy nie będzie problemu z tym że pc uznaje pada za myszke aby i nie działa wtedy pad

Avatar Jcavatarr

25 stycznia 2018, 23:47

Grał bym

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2018, 22:41

jak to się nazywa?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2018, 23:35

@kemot54:

dzieki wam

Avatar kemot54

25 stycznia 2018, 23:37


Jeszcze jedna genius Navigator 365

Avatar Snorciakkk

25 stycznia 2018, 23:14

Ban bo 🅱enis

Avatar potato_is_a_meme

25 stycznia 2018, 21:16

benis

Avatar beka46

25 stycznia 2018, 21:12

The future is now, old man

Avatar Windows_10

22 stycznia 2018, 12:52

dwie gałki na dole
;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar kubakk12

26 stycznia 2018, 17:02

@Windows_10: to po prostu pad jest za mały, próbowałaś np. dualshocka 4?

Avatar Windows_10

Edytowano - 26 stycznia 2018, 17:09

@kubakk12: hmmm, patrząc na to, jak małe mam ręce to coś dziwne ._. grałam na padzie ps4 i jakoś nadal tak mi nie pasuje. team lewa gałka u góry i kontrola ruchu czy jakoś tak na obrót kamery

Avatar KingsMax

21 stycznia 2018, 23:03

Powiem to tak:
Pomysł dobry w teorii... w praktyce to zupełnie jak bronie hybrydowe (palna połączona z białą), wyjątkowo gówniane. Ani dobre w tym ani w tym i lepiej by mieć pistolet i miecz, a nie jakiś pistoleto-miecz... Tak samo tutaj, lepiej osobno mysz i kontroler.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Marequel

24 stycznia 2018, 17:17

@KingsMax: ale szympans gównem pancerza nie przebije

Avatar KingsMax

24 stycznia 2018, 17:34

@Marequel: Szympansa to akurat nie obchodzi, mu wystarczy rzucanie gównem do szczęścia.

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

21 stycznia 2018, 21:35

Gdzieś chyba widziałem recenzję tego czegoś. I pad jest ku*ewsko niewygodny.

Avatar Najlepszy_Diler

21 stycznia 2018, 21:43

Co prawda to prawda. Musisz wkładać palce do środka żeby zadziałało. Czemu to tak źle brzmi!

Avatar CoolSceleton95

21 stycznia 2018, 21:54

ja gdzieś widziałem model poprawiony który miał normalnie, a przyciski a, b, x, y były bocznymi przyciskami na myszce.

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2018, 22:13

@Najlepszy_Diler: Mówisz o tym padzie, nie? ;-;

Avatar Najlepszy_Diler

22 stycznia 2018, 18:20

Tak

Avatar siemak

21 stycznia 2018, 21:30

idealny do dark souls

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar WebsTer230

21 stycznia 2018, 22:37

@siemak: Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. O ile sama myszka mogła by się sprawdzić, to pad wyklucza wygodne granie w cokolwiek co wymaga szybkiej reakcji od gracza. Przyciski są owiele za głęboko, a sam pad musi być mały skoro transformuje się w niewielką myszkę, dodatkowo tryb myszki mógł by się rozpadać jeśli nie ma żadnych zaczepów. Ogólnie rzecz biorąc wydaje mi się to nie najlepiej przemyślany gadżet i wolę mieć osobno pada i osobno myszkę.
Takie jest moje zdanie.
Pozdro

Avatar Marequel

21 stycznia 2018, 23:40

@siemak: na ch*j kupywać średnią myszkę za 30 zł i średniego pada za 30 skoro można kupić ch*jowego myszkopada za 300 zł

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nigdy na to nie wpadną

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka