Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie po oczach
To będzie bolało
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2018, 22:15
gorzej jak masz komputer po reinstalacji systemu i pobierasz pierwszą grę
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:28
Coś się znajdzie.
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:31
jaki ty masz komputer że tyle mieści. mój ma tylko 4 gry i więcej nie da rady
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2018, 22:39
@qAzert: A jakie dokładnie gry qAzert?
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:41
@WarDeRR:
tez mam waveforma xD
zdziwiłem się ze ktoś w to gra
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:44
@qAzert: cóż, jeżeli to pc to zapewne na gry ma osobny pojemny dysk
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:55
@WarDeRR: baterflond z 2015. battlefield1, rośliny vs zombies, tintanfal 2
( dwie ostatnie odinstalowanie)
Odpisz
24 stycznia 2018, 23:02
@qAzert: Większość gier ze zdjęcia jest lekka także nie trzeba jakiegoś ogromnego dysku. 1 TB myślę że na spokojnie wystarczy.
Odpisz
24 stycznia 2018, 23:18
@AJEMAJ: Powiem że nawet mniej niż 1TB wystarczy na te gry. Tutaj dowód(instaluję gry tylko na partycji D):
Odpisz
25 stycznia 2018, 07:50
2 ninjas 1 cup?
Odpisz
25 stycznia 2018, 11:56
@Granatowy_Wieloryb:
jakiś pornolek xD
Odpisz
25 stycznia 2018, 15:37
Mam dla was dobry tip. Instalujcie gry na oddzielnym dysku to pomaga.
Odpisz
25 stycznia 2018, 17:31
@Minokushime:
właśnie ogarnąłem ze wszystko instaluje w systemie
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:04
Masz FNaF SL i Stanley Parable?!?
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:05
szanuję za reksio i ufo
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:07
@Rafken593: Tak. Stanley Parable jest przecudowne, kocham narratora.
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:09
@CoolSceleton95: Te gry są jak wino tylko że z pewną zmianą. Są coraz lepsze gdy GRACZ jest coraz STARSZY. To wszystko przez nawiązania do tzw popkultury.
Odpisz
26 stycznia 2018, 02:01
@Minokushime: trzeba najpierw miec oddzielny dysk :(
Odpisz
26 stycznia 2018, 07:21
Kapitan Pazur? To się szanuje.
Odpisz
26 stycznia 2018, 08:12
a ja mam tylko osu, lola i csa z gier (choć gram głównie w tą pierwszą :3 )
Odpisz
26 stycznia 2018, 08:55
Czy ty masz tam Chicken Invaders? Moja gra dzieciństwa
Odpisz
26 stycznia 2018, 09:54
2 Ninjas 1 Cup (lenny)
Odpisz
26 stycznia 2018, 10:46
FNaF 1 szanuje
Odpisz
26 stycznia 2018, 14:49
Tata Gimpera I Powrót Minecrafta,Super Meat Boy...
Odpisz
26 stycznia 2018, 15:56
@AssseN: No ba. I ta frustracja w 14-stym poziomie :D
Odpisz
26 stycznia 2018, 15:57
@hesa656: Mojego również, piona. Polecam czwórkę i piątkę, bo jestem pewien, że dwójkę już masz ograną.
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2018, 15:58
@Rafken593: Tatę Gimpera pomagałem testować zanim trafiła na kanał i już w to nie gram od tego czasu, ale jakoś tak szkoda odinstalowywać. A Super Meat Boy to genialna gra na testowanie swojej cierpliwości. Utknąłem na piątym rozdziale.
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:50
Różowa Pantera nawet
Odpisz
26 stycznia 2018, 19:07
@Rafken593: w Chicken Invaders ostatni raz grałem z jakieś 7 - 6 lat temu :D To były czasy
Odpisz
26 stycznia 2018, 19:46
@Rafken593: Pamiętasz jednego z najbardziej pamiętnych bossów? Zabójcza roślinka uwielbiająca róźowe mięso.
Odpisz
26 stycznia 2018, 20:00
Nie zapomne
Odpisz
26 stycznia 2018, 21:31
@jeste_czlowiekie96: ja też
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:24
wyjdź na dwór
Odpisz
25 stycznia 2018, 04:07
@Princess_Unattainable: po ch*j?
Odpisz
25 stycznia 2018, 07:05
@Princess_Unattainable: Dobrze jest jak na dworze jest ciepło a nie jak teraz
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:02
@RpLay: Przecież jest ciepło.
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:06
@Princess_Unattainable: za słaba grafika i nie trzyma stałych fps. Do tego te loading screany, ja rozumiem nawet 30 minut ale 8 godzin gdzie przed oczami masz tylko ciemność to lekka przesada
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:10
@RpLay: Proszę cię, to nie Ojmiakon ani inny Jakuck żeby nie można było ciepło się ubrać i wyjść na dwór.
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:11
A "po ch*j" grać w gry?
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:14
Bo to fajne, masz tam cel, możesz robić wiele rzeczy, a wychodzisz na dwór, mokro, brzydko, nie masz kolegów, nie wiesz co robić.
Odpisz
26 stycznia 2018, 00:23
dla rozrywki
Odpisz
26 stycznia 2018, 16:29
Na dworze też jest rozrywka
Odpisz
26 stycznia 2018, 16:30
@SztykMolodiets: Jeno głupi się nudzi.
Odpisz
26 stycznia 2018, 16:34
To jest gówno prawda.
Odpisz
26 stycznia 2018, 16:41
@SztykMolodiets: Rzecze tak jeno głupi.
Odpisz
26 stycznia 2018, 16:49
Nie zesraj się panie szlachcicu.
Odpisz
26 stycznia 2018, 16:50
@SztykMolodiets: Ja z kulturą, a ta "Nie zesraj się"...
Co to będzie...
Odpisz
26 stycznia 2018, 16:52
Nie z kulturą tylko mnie obrażasz pisząc w "ładny" sposób, wywyższając się i jeszcze mówisz, że to kultura.
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:12
@SztykMolodiets: rozmowa na poziomie...
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:30
@SztykMolodiets: Zostać nazwanym "głupim" to nie jakaś spora obraza, bo naprawdę mądrych ludzi ze świecą szukać.
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:32
k
Odpisz
26 stycznia 2018, 07:19
Ja wtedy zostawiam wybraną platformę w spokoju i idę grać na innej, jak PS2, czy Wii(/u)
Odpisz
26 stycznia 2018, 06:16
A, ten update okazał się tylko skinem do broni.
Odpisz
26 stycznia 2018, 03:29
czekam właśnie na Elder Scrolls Online juz 15h xd
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:31
Kiedy twoja ulubiona gra ma w sumie 11 lat więc nie wydają do niej aktualizacji, więc ten...
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:57
@xxxImaksIxxx: Ciekawość mnie zżera. Jaka to gra?
Odpisz
25 stycznia 2018, 23:27
@xxxPaterrix03xxx: Half-Life, dokładniej epizod drugi drugiej części ;_;
Odpisz
26 stycznia 2018, 00:45
@xxxImaksIxxx:
czekasz na 3?
Odpisz
25 stycznia 2018, 23:57
Który mamy rok?
Odpisz
25 stycznia 2018, 23:02
Problemy 21 wieku
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:32
Pograj w Pokemony. Albo w Zeldę. To ponadczasowa klasyka - nie musi się aktualizować.
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:33
@PoProstuMi:
pokemony is the best
najlepsze fr :)
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:08
Chodzi o Fortnite ? xd
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:58
@BlackAres: Tak bo to jedna z na prawdę nie licznych gier które są aktualizowane...
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:59
@xxxPaterrix03xxx: Gdyby Figaro tu był...
Odpisz
26 stycznia 2018, 08:13
@Krzyniu: zawsze można go zastąpić
Odpisz
26 stycznia 2018, 08:21
@rinnegan: Nikt inny nie będzie się tak śmiesznie wściekał :I
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:29
Miałem tak przed chwilą w TF2
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:32
aktualizacja dzisiaj?
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2018, 23:09
Tak i czemu minusy?
Odpisz
25 stycznia 2018, 23:34
jakoś dzisiaj żadnej nie miałem
Odpisz
25 stycznia 2018, 23:35
Bo ludzie nie zgadzają się z twoją opinią. Ich zdaniem było inaczej.
Odpisz
25 stycznia 2018, 23:36
@Ajgorak:
aaaaa
stara aktualizacja ziomek
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:03
zagraj w Brinka
albo posprzątaj, poucz się, pomóż w czymś rodzicom, idź spać
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:04
w co zagrać?
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:16
@CoolSceleton95: w Brinka
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:20
@CoolSceleton95: Taka gówno gra która umarła, została F2P i znowu umarła, a raczej nie udało jej się ożywić, bo nawet nie można tego nazwać powrotem chwilowym jak Evolve. Był kiedyś na kanale brutala taki żart o tym, może o to chodziło.
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:55
tak. właśnie o to chodziło, o Brutusa i Orenosa..
Bosz
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:12
Ja wtedy gram w pasjansa na żywo
Odpisz
24 stycznia 2018, 23:47
Jak masz dobry internet to szybko się aktualizuje
Odpisz
25 stycznia 2018, 03:10
@DAVJD: no, shit scherlock
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:14
@DAVJD: zależy ile GB
Odpisz
25 stycznia 2018, 23:08
@DAVJD:
Odpisz
26 stycznia 2018, 02:02
@xXkuba22Xx: trochę tak ale aktualizacje zazwyczaj dużo nie ważą
Odpisz