Rozbitek z psem na bezludnej wyspie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
To musiało być męczące
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2010, 08:22
Hehe
Odpisz
15 kwietnia 2016, 23:32
@Zarin: K
Odpisz
14 czerwca 2017, 06:47
@Archeologwinternetach: K.
Odpisz
20 czerwca 2017, 12:59
@Polski322: K.
Odpisz
20 czerwca 2017, 13:20
K.
Odpisz
4 maja 2018, 16:21
@Polski322: K.
Odpisz
5 maja 2018, 02:12
@Windows_10: .K
Odpisz
13 marca 2019, 19:23
@Polski322: K
Odpisz
10 grudnia 2019, 07:56
@GKczol: K
Odpisz
25 listopada 2020, 11:03
@Zarin: K.
Odpisz
17 sierpnia 2013, 14:01
nienaiwdze obrazków na których coś jest z psami złee 1/5
Odpisz
6 grudnia 2012, 14:46
mógł zjeść ość ryby
Odpisz
8 stycznia 2015, 17:00
@jakub17: racja
Odpisz
8 sierpnia 2012, 21:15
Co to za mała wyspa?!
Odpisz
1 lipca 2012, 19:44
Ludzie to ma śmieszyć to ma być ta ironia , że psie kości pokochałby Reksio (pies rozbitka) a co do obrazka 5/5 jak ja nie lubie takich ludzi ;/
Odpisz
29 stycznia 2012, 09:27
a po drugie ten dziadek jest głupi bo gdybym tam był to bym pływał bez końca az znajde ląd a jezeli są rekiny to liscie kora jesc i morską wode pic wiem ze slona ale co (chyba ze ktos głupi by chcial pic wlasne siki :\ głupie)
Odpisz
9 kwietnia 2012, 19:43
@jejajeja2: Uno:Gdybyś pływał bez końca utonął byś z wycieńczenia
Dos:Picie morskiej wody jest szkodliwe
Tres:Sików też
A nogi samej zwierzęciu ucinać to by się biedaczek zakaził czymś i mogiła :/
Odpisz
10 kwietnia 2012, 13:32
to nie jest takie szkodliwe nie zginie sie od tego w ksiązce nawet pisali ze mozna pic wlasne siki bo woda zbyt szkodliwa
Odpisz
29 stycznia 2012, 09:22
pomyslcie to nie dzieje sie naprawde gdyby nie zwracac na to uwage to fajne a gdyby naprawde tak bylo to dalbym1/5 ale nie i daje 4/5
Odpisz
16 sierpnia 2011, 20:11
i proszę, nie mówcie, co byście zrobili na miejscu tego faceta, bo co innego, gdy o tym myślicie w ciepłym domku przed komputerem, a co innego, gdybyście na prawdę byli w takiej sytuacji. zdesperowani ludzie robią różne rzeczy...
Odpisz
29 stycznia 2012, 09:19
@otoJa25: masz racje ale on ne musial by go zjadac calego tylko noge (albo tak jak jamniczka napisala)
Odpisz
16 sierpnia 2011, 20:09
to się nazywa czarny humor... 5/5
Odpisz
2 sierpnia 2011, 21:37
Fajne i Głupie ssmutne 1/5 2 obrazek. Smutny
Odpisz
9 czerwca 2011, 17:53
Ja już wolałabym żreć surowe ryby i liście z tego drzewa niż zabić pieska ;((
Odpisz
22 kwietnia 2011, 23:58
0/5
Odpisz
16 kwietnia 2011, 23:00
Buuuuuu to smutne!!!!!!
Odpisz
12 kwietnia 2011, 13:00
karol7777 masz racje
Odpisz
16 stycznia 2011, 07:30
Ale to smutne :(
Odpisz