Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sansek

28 lutego 2017, 14:57

ale mi ku*wa szkoda

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2021, 13:05

@Sansek: Kogo dziadka czy ,,laski"?

Avatar Drex1

Edytowano - 4 maja 2021, 12:25

Dziadka, chyba

Avatar patryk309

17 września 2011, 22:34

kazda rozpuszczona lala na kase leci i nie obchodzi ją wiek

Avatar MrocznyWilk

2 maja 2014, 11:04

@patryk309: Ją obchodzi wiek. Wzięła sobie jak najstarszego, licząc na to, że szybko umrze i kasa z całym majątkiem będzie jej.

Avatar arekor22

23 grudnia 2011, 00:06

on pożyje maxymalnie do nocy po ślubnej na zawał padnie xDD

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2011, 17:55

Pewnie bogaty jest i długo nie pożyje
Chociaż....

Avatar manga11

22 kwietnia 2011, 23:59

starożeńcy :P

Avatar kusem

15 kwietnia 2011, 06:13

ona dla pieniędzy

Avatar bezlada

22 lutego 2011, 20:07

co wy piszecie takie durnoty jak by ona sie rozebrała to zawał na miejscu

Avatar Wielki_Zolty_Ptak

24 lipca 2010, 10:32

no nie wiem czy taki szczęściarz zomalQ, ale moim zdaniem, to ta kobieta, to za piękna nie jest....

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2010, 19:26

średnia wieku około 50 lat

Avatar ZiomalQ

12 lipca 2010, 13:10

ale szczęściarz z tego dziadka

Avatar Adamek1

6 lipca 2010, 16:41

SEXY LALA

Avatar Men737

5 lipca 2010, 17:26

jak byb byl na dziadka miejscu to bym sie cieszyl niezle cyce ;)

Avatar PoliszMnie

4 lipca 2010, 19:59

wymarzony partner : dziadek po 80-tce z 1000000 na koncie

Avatar Xarent

3 lipca 2010, 10:36

Jedz , jedz , jeszcze musisz podpisać taki ważny papierek... 4/5

Avatar ASSASIN1996

2 lipca 2010, 11:09

wszystko dla pieniedzy najpewniej !!!!!!!!!
daje 2/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka