Jak zachowuję się, gdy ktoś z rodziny nas odwiedzi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Pozdrawiam świetliki
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Papierowa szkoła posting
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2013, 19:14
Mama - A co ty dzikus jesteś że się ludzi boisz ?
Odpisz
16 kwietnia 2013, 19:34
@Atrix8: moja tez :D
Odpisz
16 kwietnia 2013, 19:41
@jacek1s: to daj mi strzałkę w góre :)
Odpisz
16 kwietnia 2013, 19:43
@Atrix8: juz tylko nie bij ;_;
Odpisz
16 kwietnia 2013, 19:51
@jacek1s: Dziękuję ;) a na bicie nazasłużyłeś :)
Odpisz
16 kwietnia 2013, 20:29
@jacek1s: Em.... Kanapki mają mamy?
Odpisz
16 kwietnia 2013, 20:31
@sarnasarna: tak a co ?
Odpisz
16 kwietnia 2013, 20:37
@jacek1s: Większe kanapki?
Odpisz
16 kwietnia 2013, 20:40
@sarnasarna: przy porodzie ludzie nazywają je bułkami :)
Odpisz
16 kwietnia 2013, 20:45
@jacek1s: z,x i odwiedza cię kajzerka.
Odpisz
16 kwietnia 2013, 20:46
@sarnasarna: czo ty chcesz od mojej rodziny mafiiozo ! ;_;
Odpisz
16 kwietnia 2013, 20:48
@jacek1s: Jestem Mafilozof. Po prostu szukam czegoś inteligentnego po tym, jak tata mówi że ćma to ptak.
Odpisz
16 kwietnia 2013, 20:50
@sarnasarna: masz fajnego tatę mogę go dotknąć ? :3
Odpisz
16 kwietnia 2013, 20:50
@sarnasarna: Nie ma to jak debatować na temat kanapkowych mam x3
Odpisz
16 kwietnia 2013, 20:59
@Truskavvkova: A ty masz mamę krzaka truskawko.
Odpisz
16 kwietnia 2013, 21:00
@jacek1s: A chcesz żeby cię zjadł?
Odpisz
16 kwietnia 2013, 21:01
@sarnasarna: Truskawki nie rosną na krzakach ; ___ ;
Odpisz
16 kwietnia 2013, 21:01
@sarnasarna: lubię powoli i delikatnie ale z przełknięciem <3
Odpisz
17 kwietnia 2013, 16:18
@jacek1s: ¿? 69
Odpisz
17 kwietnia 2013, 16:39
@sarnasarna: co ty chcesz ? o.o ale jak juz tak prosisz to chodz tu... :D
Odpisz
17 kwietnia 2013, 16:53
@jacek1s: Wariuję....
Odpisz
17 kwietnia 2013, 16:55
@sarnasarna: czemu?
Odpisz
17 kwietnia 2013, 16:57
@jacek1s: Bo rozmawiam z kanapką;
Odpisz
17 kwietnia 2013, 16:59
@sarnasarna: a ty to kto żeby mnie oceniać co ?!
Odpisz
17 kwietnia 2013, 18:12
@jacek1s: boję się tanapet.
Odpisz
17 kwietnia 2013, 18:15
@sarnasarna: a ja sarnasarna :D
Odpisz
17 kwietnia 2013, 19:00
@jacek1s: Musimy o tym gadać pod zdjęciem?
Odpisz
17 kwietnia 2013, 19:53
@sarnasarna: tak niech ludzie wiedzą jaka jest prawda ! ;3
Odpisz
17 kwietnia 2013, 20:27
@jacek1s: Polityk?
Odpisz
17 kwietnia 2013, 20:35
@sarnasarna: Polityk Jacek Kanapczyk ;3
Odpisz
25 kwietnia 2013, 09:42
@jacek1s: Gadajcie dalej, chetnie poczytam :)
Odpisz
25 kwietnia 2013, 10:29
@chihuahua111: nie ma o czym :P
Odpisz
25 kwietnia 2013, 10:32
@jacek1s: Alez jest, jest xp
Odpisz
25 kwietnia 2013, 10:38
@chihuahua111: a o czym ._.
Odpisz
25 kwietnia 2013, 10:41
@jacek1s: Czy to nie ciekawe sledzic rozmowe sarny i kanapki?
Odpisz
25 kwietnia 2013, 12:28
@chihuahua111: ma szczęscie ze go nie zjadłem ;3
Odpisz
17 kwietnia 2013, 16:11
ja tak mam, ale jak usłysze telefon mamy, gdy pani obiecała zadzwonic do niej z powodu mojego zachowania
Odpisz
16 kwietnia 2013, 19:09
true story :)
Odpisz
16 kwietnia 2013, 18:20
tak mam.
Odpisz
16 kwietnia 2013, 18:44
@Karso21Respawn: ja też
Odpisz