Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fajnie że odpowiedzieli
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2018, 13:20
Mam na kompie 70% piratów xd
Odpisz
28 stycznia 2018, 13:47
@Jcavatarr: Jak widać avatar czasami zobowiązuje.
Odpisz
21 lipca 2018, 20:56
@Jcavatarr: też heh
Odpisz
30 stycznia 2022, 00:02
Jeden z pierwszych komentarzy?
Odpisz
30 stycznia 2022, 08:25
@kajba: być może
Odpisz
28 stycznia 2018, 10:38
przytulić sie czy walczyć
oto jest pytanie
Odpisz
28 stycznia 2018, 10:33
r/dankmemes
Odpisz
28 stycznia 2018, 10:18
- Oops my system crashed but i had an antivirus!
- Antivirus is not enough, you need PROTEGENT!
I AM PROTO COMPLETE SECURITY IS MY MOTTO INSTALL ME ON YOUR COMPUTER TO PROTECT YOUR DATA BETTER WITH ME NO VIRUSES CAN ENTER YOUR COMPUTER MALWARE SPYWARE TROJAN - ALL GONE FOREVER! I FILTER YOUR JUNK MAIL, MONITORING DATA NEVER FAIL!
knowyourmeme,com/memes/protegent-antivirus
Odpisz
28 stycznia 2018, 10:17
Dlatego lepiej nie mieć antywirusa.
Odpisz
28 stycznia 2018, 10:40
@Krzyniu: Da się dodać programy do wyjątków, żeby antywirus nie przyczepiał się do nich. Także, moim zdaniem lepiej mieć jeden, bądź dwa programy w wyjątkach, niż mieć cały komputer w różnego rodzaju spyware, bądź innych wirusach.
Odpisz
28 stycznia 2018, 13:54
@XStuntManiac1: To tak, ale nie lubię mieć czegoś co siedzi w tle i patrzy, bo taki właśnie antywirus jest wirusem. Ale mam sobie takie Malwarebytes i patrzę czasem ile gówna się nazbierało... no i on odróżnia cracki od śmieci.
Odpisz
28 stycznia 2018, 19:23
@Krzyniu: To raz na jakiś czas może cię kiedyś zgubić. Może się np. okazać, że sobie przeskanowałeś komputer, a na drugi, trzeci dzień przyczepił się do niego wirus, który wykrada twoje hasła i pliki, czego ci nie życzę. Takie wirusy mogą siedzieć w dosłownie wszystkim.
Moim zdaniem lepiej mieć, niż nie mieć a potem żałować.
Odpisz
28 stycznia 2018, 19:24
@XStuntManiac1: Mówiąc "czasem" miałem na myśli raz na pół roku... I dotychczas nie złapałem nic oprócz malware, więc chyba mózg jest lepszym antywirusem.
Odpisz
28 stycznia 2018, 19:28
@Krzyniu: W takim razie gratuluję dobrej passy.
A na przyszłość naprawdę radzę zainstalować jakiegoś antywirusa, nawet pokroju Avasta, albo skanować conajmniej(!) raz na miesiąc.
Odpisz
28 stycznia 2018, 10:03
Ten uczuć.
Odpisz
27 stycznia 2018, 15:09
Odpisz
27 stycznia 2018, 12:43
Odpisz
27 stycznia 2018, 12:59
@Butus:
Odpisz
27 stycznia 2018, 12:42
O kurde
Odpisz