Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2018, 16:55
Uważaj-w skyrim też tak mówili,i to było ostatnie co powiedzieli.
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:34
Raz jako dzieciak po obejrzeniu horroru w akcie desperacji i przerażania usypałam linię z soli pod drzwiami.
Odpisz
28 stycznia 2018, 11:20
Odpisz
28 stycznia 2018, 10:49
Okropne jest jak tam mieszka kuna... co wieczór do trzeciej w nocy robi hałas :v
Odpisz
27 stycznia 2018, 13:28
Odpisz
28 stycznia 2018, 10:27
@Uberman618: i dlatego nie karmi się kur GMO
Odpisz
26 stycznia 2018, 22:40
A to tylko je**ny wiatr...
Odpisz
26 stycznia 2018, 22:47
@PazdanBoy: ... tylko że strych nie ma okien i jest zamknięty
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2018, 22:51
@Normik: to pewnie wiatr rozwalił strych
Odpisz
26 stycznia 2018, 22:56
znowu murzyny ukradly dach... To tylko wiatr... Chyba
Odpisz
26 stycznia 2018, 23:36
@dupa10:
chyba?
Odpisz
27 stycznia 2018, 13:07
:)
Odpisz
27 stycznia 2018, 09:15
mieszkam w bloku na 3 piętrze to pewnie somsiad
Odpisz
27 stycznia 2018, 09:47
@Onix_Wodny: oh**, ja też na trzecim
Odpisz
27 stycznia 2018, 11:29
oz ku*wa ja też. Myślicie że powinniśmy się połączyć i ratować świat?
Odpisz
27 stycznia 2018, 11:29
@hesa656: nom
Odpisz
27 stycznia 2018, 12:00
@hesa656: zdecydowanie
Odpisz
27 stycznia 2018, 08:57
to tylko ja
Odpisz
27 stycznia 2018, 01:11
Szczególnie gdy nie masz strychu
Odpisz
27 stycznia 2018, 00:27
TAKIE TRU
Odpisz
26 stycznia 2018, 22:44
...ale uświadamiasz sobie, że ty ku*wa nie masz strychu.
Odpisz
26 stycznia 2018, 22:45
@wetekin: ... i że nie masz domu
Odpisz
27 stycznia 2018, 00:18
@Normik: A ty nie istniejesz.
Odpisz
27 stycznia 2018, 00:03
Odpisz
26 stycznia 2018, 22:38
w horrorze by sprawdził co to jeblo na strychu
Odpisz
26 stycznia 2018, 22:42
nic by nie znalazł, a kiedy by wracał do pokoju coś wyskoczyło by zza drzwi i go zabiło
Odpisz
26 stycznia 2018, 22:43
... potem by zginął a policja przyjechałaby po robocie mordercy którym okazuje się być twój kasjer z osiedlowego.
Odpisz
26 stycznia 2018, 22:56
@Eliteq_PL: jak ja go ku*wa nie na widzę... O czekaj cos mi na strychu jebło
Odpisz
26 stycznia 2018, 23:14
@Eliteq_PL: bo gdy spytał się ciebie czy może być bez grosika, a ty odpowiedziałeś nie
Odpisz
26 stycznia 2018, 23:28
@sokowirufkax: i mi dal grosika
Odpisz
26 stycznia 2018, 23:13
i przypominasz sobie że nie masz strychu
Odpisz
26 stycznia 2018, 23:09
Ja tak mam codziennie
Odpisz