Prawdziwe ludzkie dramaty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Papierowa szkoła posting
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2018, 09:27
Mnie to w tym programie wkurzają te chamskie wstawki z muzyką ( albo taka Ciechocinkowa albo wiejskie tandetne Disco Polo )
Odpisz
28 stycznia 2018, 09:46
@VaticanBall: Nie stawia się spacji po ( i przed )
Odpisz
29 stycznia 2018, 12:33
@VaticanBall: W praktycznie każdym reportażu ktoś musi coś zaśpiewać, zagrać, albo potańczyć, a jak nie umie to puści disko z polo i ch*j. Nwm o co chodzi z tymi wstawkami, ale mnie to śmieszy. XD
Odpisz
28 stycznia 2018, 12:44
Tam jest moja nauczycielka niemieckiego z 1 semestru
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2018, 14:16
Nienawidzę tego programu, Jaworowicz sprawia wrażenie neutralnej, ale jest jednostronna w ch*j, jedna strona to aniołki, a druga to szatany, oczywiście sprawę "naświetla" pozytywnie dla aniołków, a ich błędy i winy już nie pokaże
Jak to można oglądać?
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:33
@Szortek: trzeba być starszą panią aby to zrozumieć.
Odpisz
27 stycznia 2018, 15:22
@Szortek: Akurat ostatnio linczowali i kolesia który był "poszkodowany" i babkę co go "poszkodowała". Nie zmienia to faktu, że takie sytuacje są dość rzadko, ale mimo wszystko dzięki temu programowi sporo osób otrzymało pomoc.
Odpisz
27 stycznia 2018, 15:39
@zurek1: Są też tacy którzy zostali poszkodowani.
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:35
ten program jak się nazywał ?
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:36
@ManekoPLgraczcs: Sprawa dla Reportera
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:48
@Szortek: dzięks
Odpisz
27 stycznia 2018, 13:59
Czemu Pioter się przebrał za Halinkę?
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:03
@DavePL1234: bo Halyna jest kochanką somsiada i go nie wsypie
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:04
A to wredna baba...
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:06
@DavePL1234: babie trza założyć homonto. Tak robili kiedyś średniowieczni chłopi-zakładali babom homonto i orali nimi pole
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:07
A nie lepiej po prostu wrzucić ją na stos?
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:47
@DavePL1234: to kto by orał pole?
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:47
Nie wiem
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:38
"Antyperspirantem w policji"
Kisne w ch*j
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:11
Według mnie ten program jest idiotyczny. Przychodzą ludzie (tutaj chciałbym zaznaczyć że w 80% jakąś biedna patologia, a pozostałe 20% to stary ludzie) i marudzą, że ich ktoś oszukał, okradł albo coś innego zrobił. Zawsze mam wrażenie, że to ich wina, nawet jeśli jest to coś o eksmisji czy innym, bo jednak mogli temu zapobiec. Takie wyłudzanie pieniędzy od ludzi.
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:01
antyperspirantem
Odpisz