Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Totalnie
Co za przypadek
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2018, 08:46
a ja mam windowsa 7 z przed potopu i słowa złego na ten system nie powiem :D
Odpisz
31 stycznia 2018, 08:33
ja mam wyłączone aktualizacje i nie mam problemu
Odpisz
31 stycznia 2018, 03:55
Ostatnio ogólnie się wkurzyłam, bo zapisywałam sobie mega ważne coś i chciałam dokończyć to następnego dnia, zamknęłam laptopa (ale bez wyłączania), następnego dnia patrzę, a TAM KU*WA PRZYGOTOWYWANIE AKTUALIZACJI. NIE WYŁĄCZAJ KOMPUTERA.
Nie wiem jak wy, ale ja zawsze w takich sytuacjach wyłączam komputer. #nbc
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:19
Gorzej jak ku*wa szybko chcesz skorzystać z pie**olonego laptopa, włączasz go a ten sku*wiel je**ny sie aktualizuje ku*wa trzy godziny.
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:53
@Blachu: polecam wylaczyc mu aktualizacje :D
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:57
@Blachu: przeczytałem głosem Gonciarza
Odpisz
30 stycznia 2018, 22:33
@Cytuuseq: jak taki ku*wa mądry jesteś to mi powiedz jak to zrobić... Windows tak działa że nawet jak sie powyłącza wszystko to on i tak znajdzie jakis sposób na złośliwe zaktualizowanie w nieodpowiednim momencie
Odpisz
30 stycznia 2018, 23:41
@Blachu: Panie ty masz chociaż aktualizacje mi przygotowanie same zajmuje przynajmniej cały dzień ( noc też się wlicza)
Odpisz
30 stycznia 2018, 23:25
Kto odchodzi od laptopa bez zapisywania?
Odpisz
30 stycznia 2018, 23:00
u mnie na kompie nie wiem czemu ale "hosty usługi" cały czas zabierają neta nawet 2,5mb/s aktualizacje mam wyłączone...
Odpisz
30 stycznia 2018, 22:44
Nie posiadam chociaż tego problemu
Odpisz
30 stycznia 2018, 22:20
A ja sobie siedzę na wyspie 8.1 z zacumowanym na wszelki wypadek okrętem Siódemki o linuxowej fladze i tak sobie dryfuję na tym oceanie dziesiątkowego spie**olenia.
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:20
Zawsze możesz przejść na Linux'a i zrobić to sam ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:08
Mam wrażenie że już było. Albo widziałem w poczekalni.
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:03
jakbym widziała swój laptop
Odpisz
29 stycznia 2018, 22:24
na początku przeczytałem "onanizowałeś
Odpisz
29 stycznia 2018, 17:48
wykonanie zajebiste
Odpisz