Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fajnie że odpowiedzieli
A, okej
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2020, 22:13
Jest napisane :<
Odpisz
31 stycznia 2018, 13:36
Za zabójstwo i za samobójstwo nie trafia się do nieba :v
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:11
@KarakanumZPodkarpacia: Czyli jeśli ktoś gw**ci moją rodzinę to nie mogę mu nic zrobić, bo nie pójdę do nieba?Pomyśl trochę.
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2018, 17:54
Jezus kazał kazał kochać swoich wrogów,więc gdybyś nie żałował tego że kogoś zabiłeś,to nie trafiłbyś do Nieba.Sam trochę pomyśl.
Odpisz
31 stycznia 2018, 20:28
@Andrzej_Duda: Nie żałowałbym tego, że zamordowałem kogoś kto np. zgw*łcił moją rodzinę.
Odpisz
3 lutego 2018, 01:13
to wypi***alasz do piekła synu
Odpisz
3 lutego 2018, 12:31
Ch**owy ten twój Bóg ojcze.
Odpisz
3 lutego 2018, 15:32
Dlatego katolicyzm i chrześcijanstwo nie są zbyt fajne
Odpisz
4 lutego 2018, 18:52
Allah? Budda? Może Korwin?
Odpisz
4 lutego 2018, 18:53
Ahura Mazda lepszy od tej trójki
Odpisz
9 lutego 2018, 12:16
Jan Paweł II wybaczył człowiekowi,który chciał go zabić...
Odpisz
9 lutego 2018, 14:17
@Andrzej_Duda: No i był wielkim człowiekiem miał, aż 1,78m. Z twojego toku rozumowania, jeśli nie jestem Janem Pawłem, albo jeszcze lepszym człowiekiem to od razu piekło?
Odpisz
9 lutego 2018, 22:13
Wystarczy przestrzegać dekalogu i bezwzględnie wybaczać.
Odpisz
23 października 2018, 18:55
@Andrzej_Duda: Mordowanie jest grzechem, nie zabijanie.
Odpisz
31 stycznia 2018, 19:56
A mi jest smutno, ponieważ za zabójstwo Hitlera do nieba powinien trafić Dean Winchester, a nie Hitler.
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:43
Kto to tlumaczyl? Powinno byc "jest napisane".
Odpisz
30 stycznia 2018, 22:16
Prawie każdy ma to w dupie. To tak małoznaczący błąd że wiele osób pewnie nigdy się nie dowie że to błąd
Odpisz
30 stycznia 2018, 22:20
@Mr_Quicky: ALE KU*WA BOLI I TAK
Odpisz
30 stycznia 2018, 22:51
@Krzyniu: To boli? Bitch please co powiesz na "poszłem"? ;)
Odpisz
30 stycznia 2018, 23:34
@Mr_Quicky: To akurat boli o wiele mniej
Odpisz
30 stycznia 2018, 23:41
@Mr_Quicky: Kurde, jak to przeczytałem to aż poczułem jakbym dostał podpalonym żelazkiem w ryj...
Odpisz
31 stycznia 2018, 07:22
@Mr_Quicky: No nie wiem jak dla mnie ten błąd jest nieporównywalny z "poszłem"
Odpisz
31 stycznia 2018, 11:59
@Mr_Quicky: Przeyszlem po swetr
Odpisz
31 stycznia 2018, 11:39
apropos Hitlera to dziś przeszedłem Wolfensteina 2 #nbc
Odpisz
31 stycznia 2018, 10:12
Jest napisane*
Odpisz
31 stycznia 2018, 01:56
Jest napisane, a nie pisze
Odpisz
31 stycznia 2018, 08:00
@dragoz: Szczerze mam to w dupie ten błąd jest niezauważalny
Odpisz
30 stycznia 2018, 14:47
Adolf Hitler żyje, wyjechał do Argentyny i ma obecne ponad 100 lat.
Odpisz
30 stycznia 2018, 15:26
twoja stara
Odpisz
30 stycznia 2018, 20:37
A jego życie ukrywają Reptilianie wprowadzając obowiązkowe szczepienia w Argentynie.
Odpisz
30 stycznia 2018, 20:47
@AmericanBall: nie rozumiem czemu tyle strzalek xdd
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:41
Kłamstwo! Przecież każdy wie że Hitler ukrywa się w bunkrze na mazurach!
Odpisz
31 stycznia 2018, 00:22
jasne że nie żyje ale na 100% umarł ze starości.
Odpisz
30 stycznia 2018, 22:46
Bohater narodów
Odpisz
30 stycznia 2018, 15:19
Hitler nie popełnił samobójstwa, polski żołnierz Andrzej Duda go zamordował przy pomocy parasola
Odpisz
30 stycznia 2018, 15:40
@LanTuFri123: Nie wiadomo kto go zabił, ale wiadomo, że strzałem z pistoletu.
Odpisz
30 stycznia 2018, 20:46
Ja pie**ole, jaki z Ciebie bystrzacha.
Odpisz
30 stycznia 2018, 21:34
@LanTuFri123: Ja, richtig
Odpisz
30 stycznia 2018, 14:49
Jest napisane, ku*wa jego mać.
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2018, 15:19
No ku*wa jak ty zwróciłeś uwagę na ten błąd to 10 strzałek w górę po 20 minutach, ja zwróciłem uwagę to ch*j same w dół. Jeja jest niesprawiedliwe.
Odpisz
30 stycznia 2018, 15:23
@kjebob: Bo Ty nie jesteś profesorem.
Odpisz
30 stycznia 2018, 15:32
@kjebob: Masz Ty w ogóle tytuł magistra?
Odpisz
30 stycznia 2018, 16:07
@Krzyniu: No niestety, dopiero liceum. Może faktycznie to dlatego.
Odpisz
30 stycznia 2018, 20:45
@kjebob: nie szczekaj tam
Odpisz
30 stycznia 2018, 15:54
A co z "nie zabijaj"?
Zabicie człowieka, nawet złego, jest grzechem.
Chyba że w tym komiksie widzimy nie chrześcijańskie, tylko "zdroworozsądkowe" Niebo
(choć trochę nieogarnięte).
Odpisz
30 stycznia 2018, 15:29
Ale morderstwo to grzech
Odpisz
30 stycznia 2018, 14:39
*jest napisane
Odpisz
30 stycznia 2018, 14:36
Adolf jest moim bohaterem, bo to przecież on zabił Hitlera
Odpisz