Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2018, 18:37

w sumie to nie było i tak czy siak trzymać państwa z 10 milionami ludzi gdzie każdy mówi w innym języku i jest innej narodowosci

Avatar Chinerpeton

2 lutego 2018, 17:11

Do upadku Rzeczypospolitej doszło z powodu chciwości i wszystko chciejstwa szlachty, przestańcie ludzie bezmyślnie obwiniać multikulturalizm.

Avatar
RhobarIII

2 lutego 2018, 19:28

@Chinerpeton: Nie zapomnij o braku sprawnych organów pilnujących postanowień Złotej Wolności, no i o agresji sąsiadów, a także o rządach Króla Ciołka.

Avatar Chinerpeton

3 lutego 2018, 00:41

To właśnie ta abominacja ideowo-prawna zwana "Złotą Wolnością" i zażartość z jaką szlachciaki jej broniły poprzez blokowanie jakichkolwiek reform była zgubą RONu. "Króla Ciołka" to ty zostaw w spokoju, wspomagał rozwój kultury, wspierał potrzebne reformy i bronił je do końca swoich rządów(przystąpienie do Targowicy to była desperacka próba podlizania się Ruskim i ubłagania od nich pozwolenia na zachowanie przynajmniej części reform), tyle że wstąpił na tron kraju, który od dwustu lat był rozwalany od środka przez szlachciaków pławiących się w swojej "Złotej Wolności".

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

3 lutego 2018, 07:47

Nie wiem jak wy wszyscy, ale ja w szkole uczyłem się, że do upadku Rzeczpospolitej doszło w wyniku przekupywania szlachty, oraz ich nieprzemyślanych wyborów, a problemy zaczęły się już dawno temu, gdy jakiś król (wstałem przed budzikiem i ku*wa prawie nic nie pamiętam) przekupił szlachtę przywilejami czy jakoś tak.

Avatar
RhobarIII

3 lutego 2018, 11:08

@Chinerpeton: Mylisz podstawowe założenia Złotej Wolności z tym, jak interpretowały ją swawolne, zadufane w sobie szlachciury. W Rzeczypospolitej było wielu sarmatów, którzy zwracali uwagę na to jak pierwotne założenia zostały wywrócone do góry nogami - rzecz w tym że mało który z wielkich magnacisk ich słuchał.
Król Ciołek nie ubogacał ani nie rozwijał kultury. Kulturą polską była i nadal powinna być kultura sarmacka, a nie zachodnie, masońskie naleciałości. Ciołek nie miał w sobie nic z sarmaty, natomiast z półpogańskiego, masońskiego, rozpustnego lalusia - jak najbardziej. Reformy przez niego wprowadzone nie mają przy tym żadnego znaczenia - po co nam silne państwo, jeśli to państwo nie będzie już naszą ojczyzną, lecz jakimś wypaczonym, szatańskim bytem politycznym?

Avatar Chinerpeton

3 lutego 2018, 12:05

Kultura Sarmacka była zarezerwowana dla dwóch procent ludności kraju i w dodatku zakładała, że przytłaczająca większość pozostałych 98% ma być niewolnikami szlachty(mówię tu o chłopach). Złota Wolność nie była doktryną która miała być dla państwa, to była doktryna, która miała być dobra dla szlachty. Dla dwóch procent ludności, powtarzam! Całą RON kręciła się wokół tych dwóch procent, kompletnie olewając całą resztę, ten kraj był ojczyzną tylko dla szlachty, to te "masońskie naleciałości" były szansą na uczynienie jej ojczyzną całej ludności.

Avatar
RhobarIII

3 lutego 2018, 12:14

@Chinerpeton: Szlachta stanowiła ok. 10-15% ludności Rzeczypospolitej.
Kultura sarmacka była tylko dla szlachty, bo tylko szlachta to byli Polacy. No, może poza paroma wyjątkami, ale ogólnie większość mieszczaństwa i chłopstwa uznawała się po prostu za "tutejszych" i nie robiłoby im różnicy czy żyją w kraju swoich przodków czy gdzieś na drugim krańcu kontynentu - byle dobrze im się żyło.
Zabory paradoksalnie dały nam to dobro, że cały lud stał się narodem, a to w obliczu zagrożenia ojczyzny całkowitym zapomnieniem.

Avatar MAGISTER_MIKI

2 lutego 2018, 23:50

czemu w polsce jest 38 mln ekspertów od wszystkiego

Avatar Vicgaming80

2 lutego 2018, 18:53

powinno być o "UE"

Avatar Kto_Inny

2 lutego 2018, 16:58

Szarlotka też

Avatar Gusel

2 lutego 2018, 15:51

mam coś idealnego...

Avatar Mijak

1 lutego 2018, 18:27

A bym se kebaba opie*dopił...

Avatar
papkin555

1 lutego 2018, 18:34

@Mijak: ja też bym coś zjadł. nie jadłem nic od ostatniego posiłku. zaraz se opie**ole frytki, ale takie prawdziwe, gotowane w wodzie

Avatar Hansdasgas

1 lutego 2018, 18:36

Czyli pokrojone ziemniaki ?

Avatar
papkin555

1 lutego 2018, 18:40

@Hansdasgas: ziemniaków nie ma, więc jest tylko woda

Avatar Hansdasgas

Edytowano - 1 lutego 2018, 18:44

Ale mi teraz narobiłeś smaka na wodę po ziemniakach

Avatar
papkin555

1 lutego 2018, 18:45

@Hansdasgas: a ja nabrałem ochotę na zupę. zrobię solnik

Avatar Hansdasgas

1 lutego 2018, 18:47

– Ale pięknie pachnie. papkin555, co gotujesz?
– Wodę.
– Ale się zrobiła świąteczna atmosfera. U nas na Wigilię zawsze była woda. Ojciec już 2 dni wcześniej zbierał śnieg do miednicy. Ale aromat, czego dodałeś?
– Soli.
– Mmm, klasyka.

Avatar
papkin555

1 lutego 2018, 18:49

@Hansdasgas: widzę że znasz klasyki polskiego internetu

Avatar Hansdasgas

Edytowano - 1 lutego 2018, 18:50

Jak zawsze. A ten znasz ?
Dawno dawno tymu, za siedmioma ch*jami, za siedmioma zekami, w okolicach Gubałówki mieszkał Tomisław Apoloniusz Curuś Bachleda Farell, jak ten piecyk z dmuchawą. Pewnego dnia Tomisław wyszedł na halę i pomyślał: Krucafuks dość! Ile można wpi***alać łoscypek! Ani to dobre, ani śwarne a jakie drogie je**ne! No i sracka murowana, toć to gołymi łapami ługniatane. Żeby to jeszcze z krowiego mleka było; a weź tu łodróżnij barana od łowiecki. Stąd ten słonawy posmak. Tfu, łohydne. Co te turysty w tym widzą - powiedział. Podczas, gdy Bachleda zajadał się oscypkiem, smród baraniego nabiału niósł się po okolicy. Nawet po wiater je**ło napletkiem hej! Bekasy nie wytsymały. Fetor przepłoszył je z terenów lęgowych. Ryby w Morskim Oku zdechły, a w Czarnym Stawie, zdechły. Niedźwiedź Gąsienica obudził się ze snu zimowego i od razu poszedł pod prysznic. Lecz to nie od niego tylko tak popi***alało. Niby smród bełta i gówna ustąpił, przez co woń łoctówy stała się jeszcze bardziej nieznośna. Ale specyficny zapach łobudził nie tylko misia, obudził też ządze, łobzydliwe homoseksualne ządze. Śniezny Kockodan, przez niektórych nazywany też Yeti dostaje śmergla, gdy pocuje woń fi*ta hej. Tak się składo, że łoscypek pachnie tożsamo.

'Bestia normalnie żywi się owocami, ale łocet budzi w niej zboczenie. Tamtej nocy zeszła z wierchu na hale wiedziona zapachem rozporka. Nieświadomy nicego Bachleda Farel zajadoł właśnie syr. Pierwsze razy posły w dupe hej! Little Boy małpy rozdupcył Hirosimę Bachledy. Potem Kockodan założył strapona ,,Big Ben" i dzwonił jajami o brodę Curusia. Koszmar małpy trwał kilka dni. Bachleda nie chciał puścić. Donosił tylko sprzęty, od których małpie robiły się wielkie łoczy. Yeti nie wytsymał, gdy Bachleda przyniósł słoik. A gdy słój pękł, a Bachleda zabronił wzywać karetkę, tylko kazał nagrywać dalej, małpa zwariowała. I grasuje po łokolicy po dziś dzień. A film ze słoikiem dostępny jest w sieci.

KONIEC

Avatar
papkin555

1 lutego 2018, 18:52

@Hansdasgas: co za głupie pytanie, oczywiście że znam

Avatar Hansdasgas

1 lutego 2018, 18:53

Ciesze się gdyż ten odcinek nie był zbyt znany

Avatar
papkin555

1 lutego 2018, 18:54

@Hansdasgas: jeden z pierwszych co oglądałem

Avatar Hansdasgas

1 lutego 2018, 20:19

Te pierwsze pamięta się najlepiej ja zaczynałem od barbariana

Avatar
papkin555

1 lutego 2018, 20:22

@Hansdasgas: pierwszy mój to chyba było wrota światów 1. Jak się uśmiałem kodeksem honorowym

Avatar Hansdasgas

1 lutego 2018, 20:23

Zabrania szlachcicom budowania domów (śpią po krzakach jak zwierzęta).
Zabrania szlachcicom zdobywania pożywienia (przymierają głodem).
Zabrania szlachcie budowania latryny (srają po krzakach jak zwierzęta).
Pozwala chłopom na wszystko.
Zabrania szlachcicom zabijania innych szlachciców, zabijanie chłopów przez szlachtę jest dozwolone.

Avatar
papkin555

1 lutego 2018, 20:24

@Hansdasgas: a to czasem nie było rycerstwo?

Avatar Hansdasgas

1 lutego 2018, 20:27

hmmm trudno powiedzieć

Avatar anonymoose

1 lutego 2018, 18:33

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Może twój pieseł jest niespełnionym artystą?

To nie fair!

A nie... wydawało nam się

Gdyby wszyscy byli jak on, świat byłby lepszy

Zdziwieni?

Zaczynam się obawiać

Nikt tam nic nie pisze

Tak działa wolny rynek

Realne

Zielone, zdrowe i świeże

Free antivirus 100% scam no legit

Wracaj tu, chłopcze!

Well of course I know him. He's me

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka