Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2018, 14:28
Ona to narysowała to kredką do oczu
Odpisz
2 lutego 2018, 09:17
Ta mina...
Odpisz
3 lutego 2018, 12:51
@Slithey: jak każda inna
Odpisz
3 lutego 2018, 12:01
Ale czemu naśmiewacie się z wegan? Człowiek jak każdy inny...
Odpisz
3 lutego 2018, 12:01
@Pegaz33: tylko z niższym IQ
Odpisz
3 lutego 2018, 12:03
@theCPCK: Co to ma do IQ?
Odpisz
3 lutego 2018, 12:07
@Pegaz33: Może nie ma nic do iq, tylko do chorób psychicznych
Z wegan nie wolno się śmiać, ich trzrba leczyć
Odpisz
3 lutego 2018, 12:09
@Palauball: Głupota. Większość wegan jest "zdrowa na umyślę". Jestem jednym z nich.
Odpisz
3 lutego 2018, 12:12
@Pegaz33: umyśle*
Odpisz
3 lutego 2018, 12:12
@Pegaz33: ODSUŃ SIĘ KU*WA ODE MNIE, NIE DOTYKAJ MNIE WEGAŃSKI POMIOCIE
Odpisz
3 lutego 2018, 12:12
@Pegaz33: Jeżeli nie wyzywasz innych i nie zaglądasz im do talerza to jesteś "zdrowym na umyśle" weganinem.
Odpisz
3 lutego 2018, 12:13
Sorry.
Odpisz
3 lutego 2018, 12:14
@Pegaz33: Wszystkich wegan je**ć prondem
Odpisz
3 lutego 2018, 12:15
@theCPCK: Jesteś okropnym człowiekiem.
Odpisz
3 lutego 2018, 12:16
@Pegaz33: no chyba ty
Odpisz
3 lutego 2018, 12:16
@Tymek590: Odwal się ode mnie, prześladowco!
Odpisz
3 lutego 2018, 12:18
@Pegaz33: nei :c
Odpisz
3 lutego 2018, 15:10
@Pegaz33: chodzi o tych co to ciągle głoszą; żadna rozmowa nie jest rozmową jeśli nie wprowadzą zwrotu o wegaństwie (tacy studenci prawa) .
Bo nikogo ich dieta nie obchodzi a te atencyjne ku"""" wszędzie się z tym wpychają.
Tacy weganie, studenci prawa, feministki, gimbusy sprawiły że przez ich egoizm i zachowania wszyscy uważający się (będący) w powyższych grupach społecznych są unikani jak ognia.
Kiedyś nikt się nie szczycił tym aż tak w wielkiej grupie że inne grupy społeczne na temat tej wyrobiły sobie takie a nie inne zdanie...
A kolega Pegaz33 dobrze może być na diecie odchudzającej, ja sama 1 tydzień w miesiącu stosuję dietę wegańską, ale nie w stylu - burger bez mięsa itp. - tylko zdrowe, własnoręcznie przygotowane jedzenie i to potrafi być smaczne
Dla gimbusów :
Nie wpie"""""""" samej sałaty na takiej diecie, raczej poprostu jem grillowane warzywa i owoce, pieczone też dobre, zapiekanki, pizza bez mięsa też dobra choć wolę z salami
Odpisz
3 lutego 2018, 15:31
@Rosalinn__: Za długie.
Odpisz
4 lutego 2018, 16:45
@Pegaz33: z tego co widzę to przeciwne do twojego toku myślenia
Odpisz
2 lutego 2018, 07:52
nawet rzęsy musi mieć markowe z Nike... Vegan pełną gębą...
Odpisz
2 lutego 2018, 18:14
@MrocznyMuffinek: i brwi.
Odpisz
2 lutego 2018, 00:37
brakuje jeszcze jaskrawyh włosów i wielkich okularów
Odpisz
1 lutego 2018, 21:52
nawet krowi kolczyk się znalazł :o
Odpisz
1 lutego 2018, 20:51
KarynX
Odpisz
1 lutego 2018, 20:45
Ta rzęsa... ;_;
Odpisz
1 lutego 2018, 20:42
Nie mówi się "nie obchodzi mnie to "tylko "mam to w dupie ku*wa"
Odpisz
1 lutego 2018, 20:32
Ale bym jej wepchnęła parówe w przełyk.
Odpisz
1 lutego 2018, 20:34
Ja też
Odpisz
1 lutego 2018, 20:37
@Szortek:
Odpisz
1 lutego 2018, 20:32
Odpisz