Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2021, 20:29
20 lat, 5 lat, 9 miesięcy, czyli zaszla mając 14 lat
Bardzo "normalna"
Odpisz
13 sierpnia 2020, 00:23
Dwudziesto latka...
Pięcioletniej
Odpisz
30 kwietnia 2020, 11:42
Znam Polski
Odpisz
21 listopada 2019, 07:16
"normalna"
Odpisz
3 maja 2019, 00:49
Blondynka a na zdjęciu coś koło bronzu
Odpisz
8 kwietnia 2018, 09:15
>znam polski
>spacja przed przecinkiem
Odpisz
2 lutego 2018, 18:42
Ja też znam polski! Mamy tyle wspólnego. To musi być przeznaczenie.
Odpisz
2 lutego 2018, 22:26
@Nanook: Nie pisz takim komentarzy bo rodziców prawie obudziłem
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2018, 14:11
To masz problem
ludzie ci to w ogóle jeszcze piszą?
Odpisz
3 lutego 2018, 18:51
@kotul: No ostatni raz może z 3 tygodnie temu
Odpisz
15 lutego 2018, 10:11
ile naliczyłeś/ liczysz to w ogóle jeszcze?
Odpisz
15 lutego 2018, 12:51
@kotul: 276
Odpisz
15 lutego 2018, 16:01
not bad
Odpisz
2 lutego 2018, 21:23
wybierz jedno
>Nie jestem pierwszą lepszą
>Dziecko urodzone w wieku 15 lat + kolejna wpadka
Odpisz
3 lutego 2018, 14:13
A może obie ciąże były przemyślane i zaplanowane? Nie znasz, nie oceniaj.
Odpisz
3 lutego 2018, 14:27
>singielka
Odpisz
3 lutego 2018, 14:42
napisała,że jest normalna, więc nie.
Odpisz
3 lutego 2018, 21:37
No chyba ty!
Odpisz
3 lutego 2018, 23:37
ciąża w tym wieku nie może być przemyślana.
Odpisz
3 lutego 2018, 23:43
@gelo1238:
Odpisz
3 lutego 2018, 23:43
@gelo1238: Te! Sorka, że tak z dupy wtrącę, ale normalnie aż mi się przypomniało jak kisnełiśmy z kumpelami z powalonej koleżanki, która miała swojego kawaii desu senpai'a i udawała, że jest z nim w ciąży... w pierwszej klasie podstawówki... Potem przeszła do jakiejś szkoły specjalnej czy coś... Od tamtej pory już jej nie zobaczyłam.
Odpisz
3 lutego 2018, 23:58
są też ciężkie przypadki...
Odpisz
3 lutego 2018, 22:46
wagę to ona raczej zaniżyła
Odpisz
3 lutego 2018, 17:25
"znam polski"
Odpisz
3 lutego 2018, 17:22
Jakaś taka strasznie niska
Odpisz
2 lutego 2018, 18:38
"Znam polski" z podstawy programowej powinna znać jeszcze angielski i przynajmniej jeden język trzeci
Odpisz
2 lutego 2018, 18:39
@Wowa_Tatarin: jak mnie wkurzają ludzie co nie znają Angielskiego w wieku 14 lat+
Odpisz
2 lutego 2018, 18:41
@DziwnyPan: 14 lat to około 1 gimnazjum. To jeszcze nic. Gorzej jak w szkole średniej są tacy.
Odpisz
2 lutego 2018, 18:46
@Wowa_Tatarin: Ale faktycznie zna język polski znacznie lepiej niż zdecydowana większość młodych matek w dzisiejszych czasach.
Odpisz
2 lutego 2018, 18:48
@Wowa_Tatarin: No, to jest irytujące. Ja rozumiem jak ktoś nie miał wcześniej angielskiego, bo podobno są takie szkoły. No, ale ku*wa po dziewięciu latach nauki?!
Odpisz
2 lutego 2018, 20:27
@Wowa_Tatarin: Ja w wieku 17lat potrafię mówić po angielsku i rozumiem prawie wszystko, ale nadal zdarzają się słowa których nie rozumiem.
Odpisz
2 lutego 2018, 20:39
@xAzumiKx: No, to fakt
Odpisz
2 lutego 2018, 20:48
@Wowa_Tatarin: 14+ dlatego
Odpisz
2 lutego 2018, 22:25
@DziwnyPan: Mam 14,5 więc zobaczymy czy za pół roku mnie znienawidzisz czy się jednak nauczę
Odpisz
3 lutego 2018, 05:14
ja w tym czasie spróbuje szwedzkiego
Odpisz
3 lutego 2018, 08:47
@DziwnyPan:
Inni ludzie: No myślę że przed ten rok się pouczę się szwedzkiego, a może nordyckiego... W sumie Rosyjski jest fajny. A nie ten już umiem.
Ja: Nie umiem dobrze angielskiego i nawet nie rozumiem wszystkich memów po angielsku
Odpisz
3 lutego 2018, 13:07
@Wowa_Tatarin: mam 14 i jestem w 3 gimnazjum więc nie wiem co ty piszesz...
Odpisz
3 lutego 2018, 13:09
ja planuję uczyć się francuskiego :3
Odpisz
3 lutego 2018, 17:10
@MineDan: mój ojciec po 50 latach dalej nie umie angielskiego, mnie to nie dziwi że tak wielu polaków nie zna języków obcych innych niż rosyjski
Odpisz
3 lutego 2018, 17:21
@bylejakbylegdzie: tak, ale to są ludzie którzy się go nie uczyli
Odpisz
3 lutego 2018, 17:12
Ja pie**olę, ta laska zaszła w ciążę ,będąc w moim wieku ;__;
Odpisz
3 lutego 2018, 15:36
Wulgarna Violetta
Odpisz
3 lutego 2018, 15:39
@MajestatycznyMajestat: Dyskretna Zosia
Odpisz
3 lutego 2018, 15:39
@MajestatycznyMajestat: Lolitka finał w buzi
Odpisz
3 lutego 2018, 14:57
Trzeba być szczerze zdesperowanym, żeby wybrać to coś zamiast ładnej anime dziewczynki.
Przynajmniej bipolarna nie jest (chyba).
Odpisz