Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Nie znoszę kleszczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 11 lutego 2018, 20:14
No więc, znalazłam Death Note’a na Netflixie i myślę sobie „czemu nie?”. Wytrzymałam jakieś 15 minut i włączyłam to gówno. Zepsuć takie dobre anime...
Na zje**nie psychiki polecam także film live action Tokyo Ghoul i Attack on Titan
Odpisz
27 marca 2019, 15:28
@xMajeczkowax: nie oglądałem anime ale sam film death note mi sie podoba
Odpisz
7 października 2020, 23:15
@FrancuskaBagietka: chodziło o że cała "historia" jest inna i np L który w anime był blady to w Netflix adaptation jest ciemnej karnacji
Odpisz
4 lutego 2018, 09:57
Bomby na Hiroszimę i Nagasaki były japońskie.
Odpisz
19 lutego 2018, 15:43
nie?
Odpisz
19 lutego 2018, 17:41
@Filipsss: Oho, no proszę. Ktoś kto nie załapał.
Odpisz
19 lutego 2018, 15:45
>Zrzucenie bomb atomowych na japonie
>Coś złego
Wybierz jedno
Odpisz
6 grudnia 2018, 17:05
@Filipsss: wybieram oba
Odpisz
4 lutego 2018, 19:45
Jeśli myślicie, że tylko Amerykańskie adaptacje są kiepskie, to zobaczcie sobie Attack on Titan live action.
Odpisz
11 lutego 2018, 20:13
@Lujis: widziałam. Masakra
Odpisz
4 lutego 2018, 17:20
Jedyne co nie spie**olili Japończykom to "ghost im the Shell", ale powrócili do swojej passy
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2018, 15:02
Nie porównując netflixowego Death notea do oryginału, to był nawet dobry
Odpisz
4 lutego 2018, 11:38
Death note - po obejrzeniu uświadomiłem sobie jakim błędem było wydanie pieniędzy na pie**olonego Netflixa.
Odpisz
4 lutego 2018, 14:24
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: obejrzyj tam marvelowskie seriale
Odpisz
4 lutego 2018, 13:29
co do ekranizacji przez usa japonskich mang anime
okropnosc oni nie wiedzą jaki ma byc klimat i tak dalej
okropność
Odpisz
4 lutego 2018, 11:13
gdyby nie zrzucenie bomb atomowych to by teraz nie było mangozjebów w Japonii :/
Odpisz
4 lutego 2018, 11:21
@PepeTheCrusader: gdyby nie zrzucili to było by ich jeszcze więcej
Odpisz
4 lutego 2018, 11:55
@Yogoo: przed zrzuceniem bomb nie było anime. werdykt jest prosty.
Odpisz
4 lutego 2018, 19:45
@PepeTheCrusader: Pssst, anime już istniało przed bombardowaniem Hiroshimy.
Odpisz
22 marca 2020, 20:48
@PepeTheCrusader: Pepe mogę Avatar? Na steam sobie dam
Odpisz
2 lutego 2018, 14:16
Tylko nie ten szajs DB Evolution błagam
Odpisz
4 lutego 2018, 11:15
@Szortek: Samo DB jest zajebiste ale Evolution... szkoda gadać
Odpisz
4 lutego 2018, 11:20
@MaGa16: DB to geniusz, ale to Evolution ssie, czemu oni to wgl. nagrali D:
Odpisz
4 lutego 2018, 07:37
Death Note to takie je**ne gówno.
Zniszczyli tak świetną mangę.
Odpisz
4 lutego 2018, 08:24
@gobo333: Chodzi ci o film czy anime?
Odpisz
4 lutego 2018, 08:43
Film.
Odpisz
4 lutego 2018, 09:03
@gobo333: A to się zgadzam.
Odpisz
4 lutego 2018, 09:27
Anime to dzieło sztuki, choć skończyłem oglądać po 25 odcinku.
Odpisz
4 lutego 2018, 09:32
@gobo333: wystarczy obejrzeć połowę, chyba że chcesz wiedzieć jak się zakończy sprawa z zeszycikiem
Odpisz
4 lutego 2018, 09:13
Co za kłamstwa, przecież to Japonia zarzuciła bomby atomowe na USA, a te filmy są rosyjskie.
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2018, 16:16
Ten death note to taki średniak
Poza tym L jest murzynem
Odpisz
2 lutego 2018, 12:53
niewierzę że zrobili z niego taką pi**ę
Odpisz
2 lutego 2018, 14:34
@Strex: Porównaj reakcje gdy spotkał Boga Śmierci w anime a w filmie
Co za gówniany film to słowa nie objaśnią
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2018, 15:57
@Nyanfetamina: anime - Còż spodziewałem się że właściciel się w końcu pojawi
film - O KU*WAAA
Odpisz
2 lutego 2018, 12:21
adaptacja filmowa death note'a w poróenaniu do db evo to arcydzieło
Odpisz
4 lutego 2018, 09:37
@DziwnyPan: nie mówię, że death note był dobry, tylko, że DBevo powinno mieć ocenę na minusie
Odpisz