Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To się nie może nie udać
Ostry ten sędzia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2018, 19:21
Palenie w gimnazjum yeah
Jeżeli palisz będąc w gimnazjum, weź jakiś ciężki przedmiot i pie**olnij się w łeb.
Odpisz
2 lutego 2018, 19:30
@Szortek: Pie**olnięcie się w łeb ciężkim przedmiotem też raczej zbyt dobre dla zdrowia nie jest.
Odpisz
2 lutego 2018, 19:46
@Szortek: Ja tam lubię jak dzieciaczki się zatruwają. Chętnie się im przyglądam.
Odpisz
2 lutego 2018, 19:56
Będzie po bólu i tyle, a płuca jak się zniszczą tak na zawsze
Odpisz
2 lutego 2018, 20:03
@Szortek: Jestem biernym palaczem, wypala dziewięć dziennie.
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2018, 20:20
@Krzyniu: Ja nie palę, ale mieszkam w Rybniku. Czyli to tak jak wypalać 9 paczek dziennie, przez same oddychanie.
Odpisz
2 lutego 2018, 20:24
@xAzumiKx: Cóż, o to właśnie mi chodziło. Spędzam w Krakowie 10 godzin dziennie.
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2018, 20:48
@Krzyniu: No to mamy podobną sytuację. U mnie wywietrznik przy oknie, farbuje roletę na czarno.
Odpisz
2 lutego 2018, 20:49
@Szortek: zależy co palisz :)
Odpisz
2 lutego 2018, 22:05
@xAzumiKx: Przedmieścia Wawki najlepsze
Odpisz
3 lutego 2018, 21:10
@Szortek: Ale wątpie żeby pie**olnięcie w łeb sprawiłoby że człowiek przestałby palić. Musiałoby to być śmiertelne pie**olnięcie.
Odpisz
3 lutego 2018, 22:06
@Szortek: ciekawe co za raki dały ci czerwone przecież dobrze gadasz chociaż z drugiej strony lepiej niech się zabiją tymi papierosaim debile
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2018, 22:22
@Filipsss: Pojeby samymi papierosami się nie zabiją, lecz na pewno skrócą swe żałosne życie i narobią problemów w organizmie co może doprowadzić do chorób przez które będą mogli znosić niekiedy straszne bóle w okolicy klatki piersiowej, czy nawet innych części ciała. W ekstremalnych przypadkach zaczynają Ci gnić kończyny które jak się to tylko zacznie, to są do amputacji i papa nóżka, papa paluszki, papa płucka, papa... (*)
Odpisz
4 lutego 2018, 11:26
@Iddronath: ale to tylko wtedy kiedy masz słabe krążenie
Odpisz
4 lutego 2018, 11:28
@Szortek: A to nie jest tak, że organizm po pewnym czasie sam się oczyszcza?
Odpisz
4 lutego 2018, 11:30
@Slenderowiec2012: Nie wiem, ale ja już widzę takiego typka z gimnazjum w przyszłości (tak 60lat, jeżeli dożyje), który pali od 3 podstawówki...
Odpisz
4 lutego 2018, 13:50
@Slenderowiec2012: Nie do końca :/
Odpisz
2 lutego 2018, 21:32
chcial bym znalezc takie miejsce ale do innych celow. mianowicie bycia w ku*wa ukochanej samotnosci <3
Odpisz
4 lutego 2018, 01:20
@fifcio256: P O T Ę Ż N A S A M O T N O Ś Ć < 3
Odpisz
4 lutego 2018, 04:28
@fifcio256: 3/10 ta wysepka jest w Gdyni, a wokół jej brzeg którym chodzi milion turystów, więc no
Odpisz
4 lutego 2018, 09:42
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: żegluję tam dość często. To główny punkt orientacyjny trenerów. Po prostu krzyczą: "Płyniemy do grajka!" No wiec tak. Ale może faktyczjie miło mu tam zapalić.
Odpisz
4 lutego 2018, 11:22
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: ;-;
Odpisz
4 lutego 2018, 11:19
Jakbym miał jedzonko i picie to chętnie bym tam zaliczył tripa
Odpisz
4 lutego 2018, 01:32
Gdynia; widok z okna w oceanarium. Zgadłem?
Odpisz
3 lutego 2018, 23:29
pozdrawiam z Rybnika
Odpisz
4 lutego 2018, 01:18
@Shiminusu: oooł Rybnik ;)
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2018, 00:35
Nie możesz tu palić, bo podpalisz wode i w ogóle
Odpisz
4 lutego 2018, 11:30
@FoxyFox: No bo w wodzie jest łatwopalny wodór i tlen, który podtrzymuje spalanie.
Odpisz
4 lutego 2018, 15:46
@Slenderowiec2012: no
Odpisz
3 lutego 2018, 21:42
o nie! Ludzią się nie podoba że smrodzisz w ich otoczeniu! Cóż za zacofanie w tej Polsce!
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2018, 21:30
W tej zacofanej Polsce to chyba maryche. Chcesz zapalić? Najlepiej 5 km od brzegu morza.
Odpisz
2 lutego 2018, 22:32
Subnautica 2 leaked screenshots
Odpisz
2 lutego 2018, 19:38
Gdynia <3
Odpisz
2 lutego 2018, 20:46
@rozwalgo: <3
Odpisz