Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Z klasą się trzeba urodzić
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja 2020, 21:13
Ja kiedyś zapomniałam się zalogować i zgłosiłam mema
Odpisz
1 maja 2019, 18:37
Fajne!
Odpisz
5 lutego 2018, 08:02
No nie nie nie NIE
przypomniał mi się typ, który krzyczał podczas śpiewu ,,Rota'' Ku chwale ojczyzny. To była rocznica obrony miasta w którym mieszkam.
;_;
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2018, 00:15
Zaraz...
To było ministerstwo Miłości czy ministerstwo Pokoju?
A bo tak jakoś mi się skojarzyło
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2018, 02:24
@nuiqes: na pewno nie pokoju,miłości chyba.bo pokoju nadzorowało wojsko.
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2018, 16:25
@Kharim: Oh, mam!
To było jednak ministerstwo Prawdy!
Nie, zaraz. Cholera.
Odpisz
4 lutego 2018, 18:48
@nuiqes: ministerstwo pokoju było od wojny,ministerstwo prawdy od propagandy,miłości zajmowało się usuwaniem opozycji i było jeszcze jedno od ekonomi.
Odpisz
4 lutego 2018, 21:41
@Kharim: Tak, wiem. Tylko, cholera, wszystkie mi się mylą. Prawdy nie "kreowała" też przypadkiem historii?
Odpisz
4 lutego 2018, 17:22
I tak chu"ja za to dostaniesz
Odpisz
4 lutego 2018, 00:36
to uczucie gdy na telefonie nie ma takiej opcji :c
Odpisz
4 lutego 2018, 10:11
@makajet: jest na wersji mobilnej w przeglądarce
Odpisz
3 lutego 2018, 13:14
Je**ć konfidentów, przez których dobrzy cenzopapiści patrzą na jeja zza bana!
Odpisz
3 lutego 2018, 20:39
@Kejdzej: kapusiów*
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2018, 08:26
@Kejdzej: Ja mam odznakę konfidenta, ale cenzopapy w życiu nie zgłosiłem. Wiem, że cenzopapy się szanuje.
Odpisz
3 lutego 2018, 13:03
Mi moralność nie pozwala, gdyż sam kilka razy dostałem bana za jakieś gówno, i nie chcę żeby ktoś do kogo nic nie mam to przeżywał. A jak kogoś nie lubię, to zgłaszam za cokolwiek.
Odpisz
3 lutego 2018, 13:09
@Mikatrix: Dobrze wiedzieć.
Odpisz
3 lutego 2018, 13:12
@Mikatrix: Taka trochę dresowa moralność. Na ,,dobrych ziomeczków" nie donosisz, ale na te k*rwy (jak by to oni powiedzieli) już tak.
Odpisz
3 lutego 2018, 13:12
Odpisz
3 lutego 2018, 13:13
@TenLucznik: nie donoszę za byle co. Właściwie to tylko za porno w poczekalni zgłaszam.
Odpisz
3 lutego 2018, 13:14
@Mikatrix: Ostatnie Twoje zdanie mówi co innego.
Odpisz
3 lutego 2018, 13:16
Ludzie których nie znam i ci których lubię - tylko za porno
Ty i PU - Za co się tylko da
Odpisz
3 lutego 2018, 13:17
@Mikatrix: Senpai mnie noticuje~~~
Milutko mieć osobistego hejtera i znać jego tożsamość.
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2018, 13:20
Ale ty nie znasz moje tożsamości.
Chyba.
Odpisz
3 lutego 2018, 13:22
@Mikatrix: Wystarczy mi wiedzieć te rzeczy do których nie mam wglądu np. kto zniża mi oceny przy moich obrazkach.
Odpisz
3 lutego 2018, 13:24
Tyle że ja nie sprawdzam kto wżucil jaki obrazek. Zresztą co to mi da, gdybym ci je obniżał. Jedna osoba nie zmieni całej średniej. A jeja ma zabezpieczenia przed multikontami.
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2018, 13:33
@Mikatrix: No ale skoro mówisz, że zgłaszasz mnie za co się da to coś już znaczy.
Karma wraca.
Odpisz
3 lutego 2018, 13:37
Za co się tylko da ≠ zawsze za wszystko
Odpisz
3 lutego 2018, 13:38
@Mikatrix: Nigdy się nie dogadamy.
Odpisz
3 lutego 2018, 13:44
Odpisz
3 lutego 2018, 13:56
@Mikatrix: I właśnie dlatego niektórzy Cię nie lubią tutaj.
Odpisz
4 lutego 2018, 00:05
@Mikatrix: Ale nazbierałeś łapek w dół :D
Odpisz
4 lutego 2018, 00:08
Większość mie nie lubi.
Odpisz
4 lutego 2018, 02:42
@Mikatrix: Dziwisz się?
Odpisz
4 lutego 2018, 01:54
Czemu widze tylko twarz, szyje i ręke tego czlowieka?
Odpisz
3 lutego 2018, 23:38
tak swoją drogą jak można takie obrazki zgłaszać na aplikacji
Odpisz
3 lutego 2018, 13:54
Kto jeszcze myślał że to łysy z brazzers w przebraniu żołnierza?
Odpisz
3 lutego 2018, 22:09
@BonnieThePirate: nie
Odpisz
3 lutego 2018, 22:47
On nie napisał "ktoś" tylko "kto", więc Twoja odpowiedź "nie" kompletnie nie ma sensu. Pozderki
Odpisz
3 lutego 2018, 22:54
@KermitZaba: wiem, o to chodzi
Odpisz
3 lutego 2018, 21:50
lifehack!
jak zgłosisz swój obrazek to nie dostaniesz bana tylko ostrzeżenie...
Odpisz
3 lutego 2018, 13:10
frajer
Odpisz
3 lutego 2018, 13:13
Kolejny sebix się znalazł, lol.
Odpisz