Samozaoranie lvl: feministka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To się nie może nie udać
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2021, 16:59
O to chodzi! Mam plan! Ustrój feminazizmu, powtarzam nie feminizmu tylko feminazizmu! A więc feminazizm jest tak głupi, że zniszczy się sam.
Odpisz
23 grudnia 2023, 17:06
nie obrażaj nazistów, mieli chore ideologie, ale chociaż potrafili myśleć
Odpisz
19 lutego 2020, 11:03
Feminazistki pokazały że nie potrzebują mężczyzn do zmniejszania liczby zatrudnionych kobiet, to ogromy krok w walce z szowinistyczną tyranią!
Odpisz
11 lutego 2018, 23:16
Następny przystanek.... Damy do Towarzystwa :)
Odpisz
10 lutego 2018, 14:22
Feminazistek*
Odpisz
10 lutego 2018, 15:06
@darcus: nie ma sensu i tak będą swoje pisać
Odpisz
10 lutego 2018, 20:28
@ruzwelt1: Zadziałało kiedy powtarzał ze memy nie umierają. Z rok to trwało i nadal znajdą się tacy ale zadziałało
Odpisz
11 lutego 2018, 01:10
@Lekki69: Jeżeli kłamstwo powtórzone milion razy może stać się prawdą, to pomyślcie tylko czym może stać się powtórzona milion razy prawda.
Odpisz
11 lutego 2018, 07:50
@darcus: No cóż. Magia
Odpisz
6 lutego 2018, 19:38
Większość tych samozwańczych feministek jest po prostu zazdrosne o wygląd kobiet urodziwszych od nich samych.
Odpisz
6 lutego 2018, 20:23
@FerrusIgnis: Nie no pszeciesz one obrarzajom całom rase kobiet pokazując się w neglirzu pszed sowinistycznymi świniami takimi jak ty
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2018, 20:28
@SoMuchMLG: mówisz o feministkach, czy ogólnie kobietach? bo z tego co wiem feministki też chyba robiły takie rzeczy
Odpisz
10 lutego 2018, 14:42
@FerrusIgnis: Komentarz który mówi całą prawdę :P
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2018, 15:04
@FerrusIgnis: a widziałeś kiedyś ładną feministkę?
Odpisz
10 lutego 2018, 15:28
@ruzwelt1: Na przykład Emma Watson. Feministki dzielą się na te, które faktycznie walczą o prawa kobiet tam, gdzie tych praw nie mają i na te, które zmieniają dyskryminację kobiet w dyskryminację mężczyzn. :v
Odpisz
10 lutego 2018, 19:41
@FerrusIgnis: 99% protestujących feministek to grubr, brzydkie i szpetne babsztyle, których nikt nie chce. elo
Odpisz
11 lutego 2018, 00:04
@Br4k_F4jn3go_L0g1nu: Autor chyba miał na myśli to że hotess zostały pozwane przez "feministki"- osoby które nie walczą o prawa kobiet tylko są brzydkie i każda ładniejsza musi mieć gorzej...
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2018, 19:37
Z czego co wiem, to mówiły że lubiały tą pracę
ironiczne klaskanie*
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2018, 19:41
@Boberek00: A niby czemu by miały nie lubić? Ja jak bym był wysportowany i mógł dostawać pieniądze za np. występowanie w reklamie też bym się cieszył.
Odpisz
6 lutego 2018, 19:49
@REV4N_Amon: Z resztą te dziewczyny też zyskują samo satysfakcję z tego zawodu
Odpisz
6 lutego 2018, 21:17
@Boberek00: Lubiły*
Odpisz
6 lutego 2018, 22:37
@krasnykrasnoludek: Aleksandrów to stań umysłu oni tam tak mówią a w języku polskim Lubiały i Lubiałem jest poprawne
Odpisz
10 lutego 2018, 21:30
@Boberek00: Czego tu nie lubić? Jeździły sobie po świecie i tylko uśmiechały się do kamer i stały obok kierowców.
Odpisz
10 lutego 2018, 19:38
Tylko te co protestowały wyglądały jak niemieckie pływaczki z lat 80 - tych
Odpisz
10 lutego 2018, 18:35
Jak czytam komentarze dotyczące feminizmu, to czasem zastanawiam się czy ludzie to tacy debile. Mam nadzieję że większość tych bzdur wynika z nieznajomości definicji feminizmu. Tak żeby niektórych oświecić, to wiedzcie że bycie przeciwnikiem feminizmu jest równoznaczne z byciem seksistą. A jeśli już się wypowiadacie to chociaż używajcie słowa "feminazistki" bo to co niektórzy piszą jest poprostu żałosne.
Odpisz
10 lutego 2018, 14:07
Przecież to praca jak praca. Może od razu zrobią strajk bo kobiety pracują jako modelki/ratownicy/*wstaw zawód w którym ma się "skromny strój*
Odpisz
10 lutego 2018, 15:34
@Seth_Mint: Protest bo kobiety muszą pracować
Odpisz
6 lutego 2018, 19:54
Co z tego że w konstytucji Polski Art. 33. 1. mówi "Kobieta i mężczyzna w Rzeczypospolitej Polskiej mają równe prawa w życiu rodzinnym, politycznym, społecznym i gospodarczym." feministki nadal będą walczyły o 'równość' kobiet i mężczyzn
Odpisz
9 lutego 2018, 22:14
@Barszcz_Czerwony: Nie żebym jakoś specjalnie ich broniła, ale to, że coś jest napisane, jeszcze nie znaczy, że tak zawsze jest.
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2018, 14:21
@Barszcz_Czerwony: chodzi o to że na stanowiskach kierowniczych nie ma 100% kobiet i jest dominacja mężczyzn
no i kobieta mniej zarabia, na tym samym stanowisku to kobieta dostaje mniej kasy jeśli pójdzie np. na macierzyński
no lata temu to w niektórych zawodach kobiety były dziwnie spostrzegane, np. kobieta chirurg było nie do pomyślenia i takie "dziwadła" były gorzej traktowane no ale to lata temu
Odpisz
10 lutego 2018, 14:25
@bylejakbylegdzie: Kobiety mogą być też żadziej zatrudniane ze względu właśnie na macierzyński, ponieważ pracodawcy się boją, że trafi im się taka, która pójdzie zaraz na macierzyński i zdrowotny, dwa- trzy lata jej nie będzie, a potem jeszcze przysługuje jej urlop za nie bycie w pracy.
To jest autentyczny przypadek.
Odpisz
7 lutego 2018, 00:55
no i dobrze takie pi**ohlasty tylko świecą dupami żeby gimby i niewyzyci faceci mogli sobie pofapac. nie macie co za tym płakać bo wszędzie takie znajdą "prace" . no poza skokami narciarskim tam stoch wystarcza
Odpisz
10 lutego 2018, 17:33
@Murko: Samo to że mówisz o tym że ludzie tak robią zalicza cię do tej grupy. Zresztą tu nie chodzi o to. Może miały one mniejsze wykształcenie przez co dostały taką pracę, a jest ona mniej wymagająca niż sprzątaczka w supermarkecie czy kasjerka. A teraz wyje**li je na zbity pysk i nie mają pracy wgl
Odpisz
6 lutego 2018, 22:53
Trzeciofalowy feminizm powinien zostać wpisany na listę chorób umysłowych
Odpisz
6 lutego 2018, 20:30
i podobno zastąpić je mają dzieci
Odpisz
6 lutego 2018, 19:53
ta brunedka w środku wygląda paskudnie
Odpisz
6 lutego 2018, 19:55
nie ma to jak obrażać osobe na zdjęciu małoformatowym w intensywnym makijażu za to jak wygląda.
Odpisz
6 lutego 2018, 19:56
@FerrusIgnis: mogę więc piszę
Odpisz