Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
Młodzi gniewni
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2018, 01:29
To uczucie, kiedy jesteś zmęczony i chcesz tylko odpocząć, ale ktoś wsadza ci twój własny ogon w krocze. ;–;
Odpisz
10 lutego 2018, 09:30
jaki śmieszny pies
Odpisz
10 lutego 2018, 09:32
@Krzyniu: Tylko, że to pomarańcz.
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2018, 09:35
przecież widać że dąb
Odpisz
10 lutego 2018, 09:36
@MineDan: a to nie pieczarka?
Odpisz
10 lutego 2018, 09:40
@dr_plaga: niee, to kameleon idioci
Odpisz
10 lutego 2018, 09:46
@Majciak: to by tłumaczyło czemu przypomina polipa
Odpisz
10 lutego 2018, 09:52
@MineDan: a to dlatego przypomina amebę
Odpisz
10 lutego 2018, 10:38
@dr_plaga: przecie to kot, chyba...
Odpisz
10 lutego 2018, 13:16
@dr_plaga: no przecież widać że to bocian bo ma łuski
Odpisz
10 lutego 2018, 14:21
@panPepe: Nieee, to ewidentnie jeżozwierz, patrz jaki ma koński ogon i kolce nietoperza!
Odpisz
10 lutego 2018, 16:17
@Krzyniu: to jaszczomb z głową kota i ciałem kota
Odpisz
10 lutego 2018, 15:02
Ma ktoś to w formie pisemnej .gif albo .mp4?
Odpisz
10 lutego 2018, 14:27
How cute! :3
Odpisz
10 lutego 2018, 14:17
To nazywa się męczenie kota...
Nie cierpię ludzi którzy bawią się zwierzętami!!
Odpisz
10 lutego 2018, 14:20
Ten kot jakoś nie wygląda aby mu to przeszkadzało.
Odpisz
10 lutego 2018, 14:47
@MrAnvil935: ale ja mówię ogólnie
Odpisz
10 lutego 2018, 14:47
"To nazywa się męczenie kota... " jasno i wyraźnie wskazuje na to konkretne wideo.
Odpisz
10 lutego 2018, 14:53
@MrAnvil935: zawsze gdy napiszę jakiś kom to każdy do mnie się czepia! Tym razem może nie miałem racji ale gdy nawet napiszę coś sensownego CO SIĘ RZADKO ZDARZA to i tak mnie hejtują ;(
Ja nie chcę się z nikim kłócić!!
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2018, 14:56
Wystarczy po prostu dobrze przemyśleć komentarz przed jego wstawieniem. U mnie to działa.
Odpisz
10 lutego 2018, 14:59
@MrAnvil935: nie zawsze tak robię ale czasami nawet robię to dla beki a ktoś i tak się pruje
Odpisz
10 lutego 2018, 13:52
Admin zmienił tytuł
Odpisz
10 lutego 2018, 12:55
Nekrofilia?
Odpisz
10 lutego 2018, 10:36
Podejrzewam że zdechł.
Odpisz
10 lutego 2018, 10:38
@Kapitalista: Widać że oddycha.
Odpisz
10 lutego 2018, 15:48
@MrAnvil935: To gazy pośmiertne.
Odpisz
10 lutego 2018, 09:48
słodka kicia jest słodka
Odpisz
10 lutego 2018, 09:27
ale słitaśny kiciuś
Odpisz
10 lutego 2018, 09:27
Chociaż nie zadrapie dzieci
Odpisz